Kaliteli firmaların biletlerini bulmak için neler yapmalıyız

24 Ağustos 2015Kaliteli firmaların biletlerini bulmak için neler yapmalıyız

Kaliteli firmaların uçak biletlerini bulmak için eğer burada iseniz en doğru adreste bulunmaktasınız ve doğru bir hizmet ile karşılaşacağınızı bilebilirsiniz. Bizler makalenin başın da belirttiğimiz gibi sadece uçak bileti satışı yapmıyoruz. Aynı zaman da otobüs bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama gibi işlemleri de bir arada yapabilirsiniz. Genel anlamda dört dörtlük bir site de bulunmanız tatile giderken her ihtiyacınızın gidereceğini gösterir. Gideceğiniz yere biletinizi ister karayolları ister havayolları ile almayı buradan yaparsınız bile geri dönüş için de şimdi yaparak zamandan ve paradan tasarruf yapabilirsiniz. Özellikle de son günler de yapılan araştırmalar insanların hizmete çok önem verdiğini göstermektedir. İşte biletkess sitesi olarak bizler de gittiğiniz yer de aracınız hazır olsun, eğer acele bir tatil planı yapılıyor ise otelinizi bile buradan seçiniz diye hizmetlerimizi arttırmaya başladık. Sizler de bu şekil de bir bilinç elde ederek hiçbir şeyi ikinci plana atmadan ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

 

Özellikle de firmanızı kendinizin seçmesi çok ayrı bir özelliktir. Çünkü mesela Kamilkoç firması ile gideceksiniz ama sitesine gitmek zorundasınız ve gideceğiniz yer, dönüş veya saatler gibi farklı, farklı kontrolleri yapacaksınız değil mi? Sonra fiyatları karşılaştırmak ya da farklı bir firmadan bilet alabilmek için sonra da örneğin Metronun web adresine gitmek zorun da kalacaksınız. Ama biletkess.com tüm her şeyi bir arada gösterdiği için böyle bir sorun yaşamamış olacaksınız. O yüzden seçiminiz belli ise uçak veya otobüs bileti konusun da seçimlerinizi de doğal bir şekil de yapabilirsiniz. Ayrıca bizlerin sunduğu şöyle bir avantaj daha vardır ki o da Kocaeli uçak bileti, İstanbul uçak bileti, Konya uçak bileti, Malatya gibi uçak biletlerini ayrı kategorilerimizce sıralamakta bulunmaktayız. Haricin de iste tamamıyla işlerinizi yoluna koymuş olacaksınız.

 

Haber ve duyurular bölümünden yeni güncel kampanyalara da ziyaret edebilirsiniz. Böylece de hiçbir şeyi kaçırmamış olacaksınız. Taksitli bilet satımı da olduğundan kredi kartınız ile güvenli bir alışveriş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. 2012 yılından bu yana hizmet veriyoruz ve durmadan siz değerli misafirlerimiz için çabalamaya da devam ediyoruz. Türkiye’nin her yerine de hizmet vermek için elimizden geleni ardına koymadan tam olarak 7/24 çalışma sürdürmekteyiz.

Saygılarımızla iyi yolculuklar.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi