İzmir Adnan Menderes havalimanından Ordu - Giresun havalimanına uçak bileti

02 Şubat 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Ordu - Giresun havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanından Ordu—Giresun havalimanına uçak bileti fırsatlarını bir de biletkess.com adresin de ayrıntılı bir şekilde incelediniz mi? Eğer daha incelemediyseniz o zaman geç kalmadan tüm kış ve yaz fırsatlarını kaçırmayınız. Birbirinden güzel ve özel fiyatlar ile sizlere direk firmaların uçak biletlerini sunmaktayız. Böylelikle çok karlı alışverişleri sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Aşama, aşama sizlere yardım ediyoruz ve kesinlikle arzu ettiğiniz tatilleri artık hiçbir zaman kaçırmamış oluyorsunuz. Bizimle iletişime geçerekten de her sorununuza yanıt bulabilirsiniz.  Uzman ve alanın da profesyonel olmuş ekipler ile çalışarak, siz değerli bireylere daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz ki amacımız da budur. İzmir ile Ordu arası: 1150 km’dir ve otobüs ile gidilmeye kalkılırsa 16 saat 24 dakikadır. İzmir ile Giresun arası ise: 1194 km’dir ve otobüs ile gidilmeye kalkılırsa 17 saat 3 dakikadır. Bunun için sizler uçak bileti satın alarak giderseniz daha da karlı çıkabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes havalimanına pek fazla değinmeyeceğiz. Çünkü diğer makalelerimiz de ayrıca detaylarına inerek sizlere sunduk. Havalimanı ile ilgili söylemek istediğim şeyler ise: 1. Türkiye de ikinci düzey de hizmet veren kaliteli havalimanıdır. 2. İçin de 1. Duty—Free, 2. TAV Galeri, 3. Kargo terminalini, 4. İç terminal, 5. Dış terminal, 6. Genel havacılık terminali, 7. Restoranlarını, 8. Gişelerini, 9. Zorunlu ihtiyaçları karşılayabilmek için verilen hizmetleri, 10. Sıkı güvenliği, 11. Otoparkını, kapalı ve açık olmak üzere iki düzeyde vardır. 12. Bekleme salonu ve birçok şey bulunmaktadır. 3. Her zaman insanların göz bebeğidir. Bunların dışın da bilgi almak istiyorsanız sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.

Ordu ve Giresun havalimanı: İki ilin arasın da kurulan bir havalimanıdır. Devlet hava meydanları işletmesi tarafından işletilmektedir. Diğer havalimanlarına göre de yeni olsa da işletilmesi süreklilik sağlamaktadır ve Ordu ile Giresun İlleri açısından çok değer kazanmış ve işlem görmüştür. Yakın illerden de gelen ziyaretçiler vardır.

Biletkess.com adresinden her türlü İzmir’den Ordu—Giresun havalimanına uçak bileti ya da tam tersi bir bilet alımı yapabilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası için bizleri her gün her saat ve her dakika rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden tüm yolculuklarınız da iyi yolculuklar dileriz…

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.