İzmir Adnan Menderes havalimanından Eskişehir Anadolu havalimanına uçak bileti

02 Şubat 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Eskişehir Anadolu havalimanına uçak bileti

İzmir havalimanı: İzmir havalimanı her yönü ile bilinen ve hatta Türkiye de duyulduğu kadar da yurt dışı ülkelerinin çoğunda da bilinen bir liman haline gelmiştir. Bunun için gelişmelerine son derece de önem verilmektedir. Ayrıca her şey çok profesyonelce yapılmaktadır. Bununla da birlikte uluslararası kalite de bulunan havalimanları arasın da standartları aşmaktadır. Havalimanın da dış hatlar terminali içerisin de gümrüksüz satış mağazaları adı altın da TAV havalimanları ve UNİFREE ortaklığı ile birlikte kurulmuş olan ATÜ DUTY—FREE tarafından işletilmektedir. İçerisin de TAV Galeri İzmir de yer almaktadır ve birçok özel şeylerin bulunduğunu da rahatlıkla söylemek mümkündür. Her açıdan  tercih edilir ve kontrolü de güvenlik açısından sürekli yapılmaktadır.

 

İzmir de hep gezilecek yerlerini bitirmeyen ve insanlara sürekli yeni şeyler sunan modern bir şehirdir. Bir İzmir yerlisi bile daha gitmediği birçok yeri olduğunu söyleyebilir ki bu da doğaldır.  Çükü sadece 30 ilçesi bulunmaktadır. Bir ziyaretçi olarak geldiğinizi düşünürsek 2 gün de tatil yapsanız 5 gün de her yeri gezmek pek mümkün olmayacağını bir defa daha hatırlatmak isteriz. Bunun için en önemli yerleri listeniz de bulundurmanızı tavsiye ederiz. Tüm özel yerleri ve de İzmir de gezilecek yerlerin neler olduğunu bilmek istiyorsanız web sitemiz de İzmir makalelerimizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

 

Eskişehir Anadolu havalimanı: Bu havalimanı ise uzay ve havacılık bilimleri fakültesine aittir. Anadolu üniversitesinin iki Eylül kampüsün de yer alıyor. Corendon Airlines ve de Türk hava yolları hizmet vermektedir. Sürekli olarak işletir.

 

Eskişehir’in 2014 sayımına göre nüfusu 812.320’dir. Ortasın da Porsuk çayı geçen şehir, aynı zaman da Osmangazi üniversitesi ve Anadolu üniversitesini bulundurmaktadır. 14 ilçesi vardır. Türk hava yolları’nın Airbus A330—200 tipi uçağı ve TC—JNG de Eskişehir adını taşımaktadır. Bu il bambaşka olduğu kadar da 2013 senesin de Türk dünya kültür başkenti ve UNESCO somut olmayan kültürel miras başkentliği unvanını almıştır. Eskişehir evlerini de gittiğiniz de kesinlikle ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu bölgede de çok şey bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Yemeklerinin de vazgeçilmez olduğunu unutmayınız. İnsanı ise apayrı misafirperverdir.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanından Eskişehir Anadolu havalimanına uçak bileti alımlarınızın artık en kolay yolu biletkess.com adresindedir. İzmir’den Eskişehir iline uçmak artık çok kolay ve bu sitede bir kere tıklasanız bile size en kolay adımlar sunulmaktadır. Basit tasarımımız vardır ki her yaştan kişi rahatça kullanım yapabilmesi için. Ayrıca basit kullanım sunduğumuz kadar da renkli bir tasarım bulunmaktadır. Her şeyden de biletkess.com adresi sayesin de haberdar olabilirsiniz. İzmir ile Eskişehir arası da 412 km’dir ve otobüs ile 5 saat 53 dakikaya tekabül etmektedir. İki şehir arasında ister gidiş ister geliş bileti alınız her zaman uygun ve ideal olanlarını sizlere için sıralayarak seçimi siz değerli bireyler yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.