İzmir Adnan Menderes havalimanından Erzurum havalimanına uçak bileti

02 Şubat 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Erzurum havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanından Erzurum havalimanına uçak bileti alabilmek için biletkess.com adresin de olduğunuzu biliyoruz. Bunun için elimizden gelen yardımı sizler için yapmaya çalışmaktayız. Eğer bizleri tercih ederseniz ne kadar da doğru kararı verdiğinizi hemencecik görebileceksiniz. Çünkü birbirinden güzel indirimler (örneğin: mobil uygulamamızı indirerek ilk uçak bileti satışından yararlanırsanız % 10 gibi indirimleri sistem siz değerli bireylere tanımlamaktadır.) bu adreste sizleri beklemektedir. Yılın en iyi uçak bileti satışı yapan siteler arasın da bulunmakta bizlerin vizyonu içerisinde olsa da çok yakınız demek mümkündür. İçin de bulunduğumuz misyon ise çok güçlüdür ve şuana kadar yapacağız dediğimiz biletkess.com firması olarak sonuna kadar yaptık. Şimdi ise hem yepyeni hedefler belirleyerek ulaşmak istediğimiz vizyonları planlıyoruz. Hem de misyon olarak sınırları fazlası ile zorluyoruz.  Böylelikle her anlam da müşterilerimize bir ilki yaşatabilmek istiyoruz. Sınırsız hizmet ve kaliteye bu adresten ulaşmanız mümkündür. İzmir’den Erzurum’a gidiş arası ise 1452 km’dir ve otobüs ile seyahat edilirse 20 saat 45 dakika sürmektedir. Bu süre uzunluğundan ötürü de uçuş yapmak daha tasarruflu ve karlı gelmektedir. Hem de zaman açısından daha iyi olduğundan için önerilmektedir.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanı, Türkiye de 2. Özel, uluslararası çapta, profesyonel ve kaliteli, yoğunluk anlamın da en çok olan havalimanıdır. Zamanın da ortak girişimle ihale alınıp yapılmaya başlansa da TAV şirketine bırakarak devam edilmiş ve günümüzde de işletilmeye devam edilmektedir. Sivil örgütlenmenin yaptığı seviye tespitine göre Adnan Menderes havalimanı CAT III seviyesin de bulunmaktadır. 2011 senesin de iç hatlar da yenilikler yapılmıştır ve de büyük yatırım harcanmıştır. Dış hatlar terminali ise 107.699 m 2 büyüklüğün de ve Türkiye de dördüncü büyüklüktedir.

 

İzmir harikaları bir arada toplayan bir şehirdir ve konum itibarı ile de çok iyidir. İzmir’in isminin nereden geldiği bilinmiyor ancak bugün ki İzmir yöresin de yaşamış olan Erektidler’in Amazonlarla savaşıp galip geldiği; önderleri These’nin de, Amazon kadını Smyrna ile evlenip, yöresine de onun adını verdiği ve de İzmir ilinin adını da Smyrna’dan geldiği en çok kabul edilen varsayımlardandır. İzmir kelimesi de eski İyon lehçesinde Smyrne, Atina lehçesin de Smyrna diye yazılırdı. Bu yüzden isminin buradan geldiğine saptamak mümkündür. İzmir de gezilecek yer sayısı da çok fazladır ve her yerin ismini burada tek, tek yazamayacağımız için İzmir makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Ege’nin de en kalabalık şehridir.

 

Erzurum havalimanı: (IATA, ERZ, ICAO: LTCE), sivil havacılık hizmeti vermektedir. Erzurum’un merkezi ile Aziziye sınırlarının içinde yer alan havalimanıdır. DHMİ (Devlet Hava Meydanları İşletmesi) tarafından işletilmektedir. İlk olarak 1966 senesin de askeri olarak hizmete açılmıştır. 1993 senesin de ise uluslararası düzey de hizmet yapmaya başlamıştır. 2005 senesi de yeni terminal binası yapılmıştır ve hizmete geçmiştir. Sun Express, Türk hava yolları ve Anadolu  jet uçak firmaları hizmet vermektedir.

 

Erzurum: En kalabalık yedinci şehirdir. 779.448 kişilik nüfusa sahiptir. Doğu Anadolu bölgesinin en büyük ilidir. Tarihin ilk dönemlerinden beri yerleşim sürmektedir. Spor tesisleri vardır ve aynı zamanda da kış sporları mevcuttur. Soğuk iklimi olduğu için sanayisi pek gelişmemiştir. Geçim kaynağı hayvancılık ve tarımdan oluşmaktadır ama son yıllar da buna turizm de eklenmiştir.

 

Bizleri dinlediğiniz ve de tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.