İzmir Adnan Menderes havalimanından Dalaman havalimanına uçak bileti

02 Şubat 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Dalaman havalimanına uçak bileti

İzmir havalimanın da bulunan herkes ne kadar da çok bilgili olsa yine de az biliyordur. Çünkü biz biletkess.com adresi olaraktan tüm detayları bir arada toplayarak web sitemiz de sunduk. Direk olarak site içi makalemizden bunu okuyabilirsiniz. Şimdi ise genel anlam da birkaç özelliklerine değinmek istiyoruz. Eski bir tarihçeye sahiptir ve Türkiye de büyük havalimanı kapasitesi içerisinde ilk üçte bulunmaktadır. Eski başkanlardan Adnan Menderes’in ismini almıştır. İlk açıldığı zamanlarda askeri amaçlı kullanıldığı gibi de sivil olaraktan da kullanımı sürmekteydi. İlk ismi ise Cumaovası olaraktan geçmekteydi. 17 Kasım 1897 senesin de hizmete girmiştir. 2016 yılını da ele alır isek 119 seneden beri hizmetini sürdürmektedir. Sadece birkaç çalışmadan dolayı süren duraksamalar haricin de. Turgut Özal da açılışı yapmış ve hizmeti başlattırmıştır. En büyük ikinci havalimanı profesyonel olarak akışını ve sürekliliğini de sürdürmektedir.

 

İzmir güzel şehir olarak her yerde tabir edilir ve daima da olmazsa olmazlarınızı sunan özel bir şehirdir. Batısın da denizi, plajları, termal merkezleri, Çeşme yarımadası bulunur. Antik çağların ünlü kentlerinden biridir. Batısın da, güneyin de ve doğusun da birçok şehir bulunur. İzmir’in nüfusu 4.113.072’dir. Ayrıca isminin de nereden geldiğine ait bir delil yoktur ve de hiçbir kitapta buna benzer bir şey yazmamaktadır.

 

Muğla Dalaman havalimanı ise: Adından da anlaşıldığı gibi Dalaman ilçesin de yer almaktadır. Şehir merkezi ile arası 6 km’dir. Dalaman şehrin güneyin de kalmaktadır. 1976 yılın da inşaat çalışmalarına başlanmıştır. Hem iç hem de dış hatlar uçuş hizmeti vardır. Yıllık kapasitesi ortalama 10 milyon tekil yolcudur. 8 adet yolcu köprüsü bulunmaktadır. 44 pasaport kontuarı vardır.

 

Muğla, yeşil alanlar ile kaplı bir yerleşim şehridir. Yaşanacak şehirler arasın da bulunmaktadır. Güzel tabiatı insana her şeyi katar ve ciğerlerinize buram, buram temiz oksijen doldurabilmek için en ideal yerlerdendir. En kalabalık 24. Şehirdir. Eski yerleşim yeridir ve bilinen tarihi boyunca Anadolu’nun yerleri halklarından Karyalıların ardından da kısmen ve küçük, az dönemler halin de Mısır, Asur, İskit işgalleri ile birlikte birçok medeniyete veya koloniye egemenlik yapmıştır.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanından Dalaman havalimanına uçak bileti alımını artık çok kolay ve uygun fiyata yapacaksınız. Nasıl mı olacak? Tabi ki de biletkess.com adresinin sunduğu tüm bu hizmetler bunu sağlayacaktır. Bizimle de daima iletişime geçebilir ve de gerekli bilgileri alabilirsiniz.  Sitemiz de istediğiniz her şeyi bulacağınıza adım gibi eminiz. Ancak herhangi bir konu da zorlandınız takdir de 444 32 58 telefon numarasından müşteri temsilcimize ulaşarak istediğinizi dile getirebilirsiniz veya biletkess@gmail.com adresine de mail atabilirsiniz. Güvenin ve gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için çalışmalarımızı daima bu yönde yapmaya çok özen göstermekteyiz. Artık o kafanızdaki tüm düşünceleri atarak biletin adresin de kendinizi bulabilirsiniz. Uçak bileti ile ilgili tüm detaylar bizlerin web sitesin de gizlidir. Artık seçim yapmak sadece siz değerli bireylere kalmıştır. İzmir’den Muğla’ya gidiş toplam da 225 km’dir ve otobüs ile gidiş yapılır ise 3 saat 13 dakikadır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.