İzmir Adnan Menderes havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti

02 Şubat 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanı en güncel ve farklı bir şekilde günden güne daha da kaliteli hizmet sunabilmek için çabalamaktadır. Bu yüzden tüm ayrıcalıklarını sizlere sunmaktadır. Birazcık da kısaca bizden dinleyiniz: İşletmecisi TAV şirketidir. Rakımı 419 ft / 126 metrededir. Limanın şehir merkezine uzaklığı da 18 km’dir. Birçok tarihte bazı teknik yetersizlikler ve de diğer nedenlerden dolayı yenilenmeye uğramıştır. Günümüz de ise gerçekten de uluslararası ve birçok alan da en iyi havalimanı grubuna girmiştir. Bu nedenden dolayı da tercih edilmesi fazladır ve hizmet kapasitesi çoktur. Kısacası liman kapasiteleri standartlarının çok üstündedir.

 

İzmir buram, buram tarih kokan bir şehirdir ve büyük şehirler arasın da sıralanır. İçin de istediğiniz her şeyi bulabilir ve tatillerinizi de mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz. En çok merak edilen şeyler de bu bölge de karşınıza çıkacaktır. Şehir mükemmel ötesi olduğundan da Güzel şehir ve Eski İzmir diye de nitelendiriyorlar. Mersin Limanından sonra Türkiye’nin en büyük limanı İzmir de bulunmaktadır. Ayrıca Antalya 2015 yılı için G—20 Zirvesi ve Expo 2016’nın ev sahibidir.

 

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), ilk olarak askeri bir üst limanı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ardından sivil taşımacılık hizmeti yapılmaya başlanmıştır. Yenişehir ilçesin de çok fazla tercih edilen ve sevilen bir havalimanıdır. Sivil havacılık anlamında da 2000 senesinin 3 Kasım günü hizmete açılmıştır. Terminal de kargo bile bulunmaktadır.

 

Bursa şehri sanayi bakımından oldukça fazla gelişmiştir. Dördüncü büyük şehirdir. En iyi yaşanabilir şehirlerarasında bulunuyor ve Avrupa da bile bu sıralamaya göre birincidir. Sanayi ve ticaret merkezlerinden biri demek de fazlası ile mümkündür. Bursa da, Otomotiv müzesi de bulunuyor. 16 plaka kodudur. Rakımı 155 m (509 ft)’dir. Bursa ve Cumalıkızık: Osmanlı imparatorluğunun doğuşudur. UNESCO Dünya mirasları arasına da girmektedir.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti konusun da ucuz ve güvenilir adresin sırrı da biletkess.com adresin de yer almaktadır. Eğer sizler de bizleri tercih etmek istiyorsanız hiç düşünmeden bunu yapabilirsiniz. Çünkü alanın da uzman ekiplerimizin tüm çalışmaları da bu yönde sürmektedir. Dilediğiniz gibi web sitemizin içerisin de gezinebilirsiniz ve de arama motorumuzu her konuda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biletkess.com adresi olarak kurumsal bir seviye de bulunduğumuzdan insanları her zaman memnun ederek süreklilik sağlamaktayız. Kısacası uçak bileti almak isteyen biri bizleri bir kez tercih ettiğin de, artık hep tercih ediyor. Bu derece de bir güven almak istiyorsanız buyurun siz de biletinizi buradan temin ediniz ve karlı çıkın. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.