İzmir Adnan Menderes havalimanından Antalya Milas Bodrum havalimanına uçak bileti

01 Şubat 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Antalya Milas - Bodrum havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanı her zaman ki gibi kendini aşmaya ve de yolcu kapasitesini iki katına çıkartmaya devam ediyor. Bugün Gaziemir ilçesin de bulunmaktadır. TAV (Tefe akfen havalimanları holding) bünyesinde işletilmeye de devam etmektedir. Daima insanlar tarafından tercih edilen ve hemen, hemen her ülkeye yolcu gönderen bir limandır. Yanı sırada özel uçuşlar da bulunmaktadır. Bunlar hac zamanları veya belirli ülkelere sezonluk uçuşlar olmaktadır. Liman içerisin de jetlerden tutun her şeye kadar yer almaktadır ve içerisi de müşteriye her anlamda hitap etmektedir. Bebek emzirme odalarından tutun restoran ve kafeteryalara kadar hem lüks hem de zorunlu ihtiyaçları karşılayacak hizmetler de bulunmaktadır. Kalacak yer olaraktan da TAV şirketinin işlettiği Adnan menderes havalimanın yakın çevresin de birçok kalacak otel veya hotel bulmanız mümkündür.

 

 İzmir ise herkesin yaşamına bir artı katmış yer olarak bilinir ve eğlence merkezleri çok fazladır. Özellikle de yazın İzmir de çok fazla açık mekan bulabilirsiniz ve de bunların çoğu 7/24 işletilmektedir. Yazın güzel olduğu kadar da kış için ideal şehirler arasın da bulunuyor. Çünkü sıcak bir bölgedir ve kışın ılık geçmektedir. Çok fazla istisnai durum haricinde. 30 ilçesi bulunmaktadır. Plaka kodu 35’dir. Bu bölgeye büyük bir yarım ada bile diyebiliriz. Körfezler, plajlar, koylar, yatlar, gemiler, çevrilmiş uzun alanlar ve de parklar, sahil boyunca uzanan palmiyeler, hurma ağaçları, geniş caddeler, sıcak kanlı insanları, uluslararası sanat festivalleri ve daha birçok şeye burada tanık olabilirsiniz. Sizi eğlendirirken de hatıralardan kalıcı anılarınızın olmasını sağlar.

 

Antalya Milas—Bodrum havalimanı ise, (IATA, BJV, ICAO: LTFE) Bodrum ile Milas illeri arasın da yer almaktadır. Muğla ilinin il merkezlerine en yakın adresleri arasında da bu liman bulunmaktadır. İlk kurulduğu zamanlar küçük bir limandı. Çünkü bulunduğu yerden ötürü hava şartları çok kötü etkilemekteydi. Sonradan çalışmalar sonrasın da büyümeye başladı. Şuan da birçok havalimanından daha iyi konum da bulunmaktadır.

 

Antalya en kalabalık beşinci ildir. Büyükşehir sıralaması içerisin de yer almaktadır. 19 ilçesi bulunmaktadır. 07 plakası vardır. Türk silahlı kuvvetleri kara kuvvetleri komutanlığına bağlı olarak 3. Piyade Eğitim Tugayı komutanlığı ve Hava kuvvetleri komutanlığına bağlı Hava meydan komutanlığı Antalya ilin de bulunmaktadır ve tatil için en uygun illerden de bir tanesidir.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanından Antalya Milas—Bodrum havalimanına uçak bileti almak istediğiniz an da web sitemiz siz değerli misafirlere tüm imkanları sunmaktadır. Bu yüzden bu adreste çok rahat olun ve her şey sizin için dizayn edildiğini hatırlayınız. Web sitemiz de bulunmayan hiçbir şey yoktur. İzmir—Antalya biletleri için hiçbir zaman geç değildir. Bunu da tam anlamı ile bu sitede görebilirsiniz. İzmir’den Antalya arası toplam da 446 km’dir ve otobüsle gidildiğin de 6 saat 22 dakikadır. Bizleri tercih ettiğiniz her zaman kafanızda da soru işareti olmamış olur. Tüm herkese teşekkür ederiz ve süper bir yıl olması dileği ile…

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.