İzmir Adnan Menderes havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti

26 Ocak 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti

Adnan Menderes limanı, tarihi ile özellikleri ile ve hizmetleri ile daima Türkiye de ikinci sırada yer almaktadır. Bundan ötürü de hep bir ilkleri gerçekleştirmiştir. Günümüze kadar gelirken de çeşitli değişikliklere uğramıştır. Uluslararası düzeydedir ve dünya çapındaki havalimanları listesinde bulunmaktadır. Limanın iç hatlar yeni inşaat binası yıkılmıştır ve 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren dış hatlar ile ortak kullanılmaya başlanmıştır. Birçok da yenilikleri içerisinde bulundurmaktadır. Adeta şehir gibi bir limandır. Milyonlarca kapasiteli bir havalimanıdır.

 

 İzmir de güzelim Körfezler ve plajlar olmazsa olmazını oluşturmaktadır. Ayrıca şehir birçok dilde Güzel İzmir diye de geçmektedir. Saymakla bitmeyen özel ve tarihi alanları, meşhur yemekleri, mis gibi iklimi ve havası vardır.

 

Antalya havalimanı: Şehre uzaklığı 10 km’dir. Avrupa istatistikleri arasın da yer alan bir havalimanıdır ki her yıl milyonların üstün de turist ağırlamaktadır. Terminal 1996 senesin de ilk temelleri atılmıştır. 90’nın üstünde de hava yolu şirketi düzenli olarak hizmet vermektedir. Genel olaraktan tüm bilgilere ulaşabilmek istiyorsanız web sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Antalya günümüz de tatiller için olmazsa olmazdır ve yazın tatillerin vazgeçilmez alanlarıdır. Çeşitli fuarlar ve altın portakal burada yer almaktadır. En kalabalık beşinci şehirdir. Plaka kodu ise 07’dir. Tarım faaliyetleri ve bugüne kadar sağ kalmış tarihi küçük şehirleri sarayları, kaleleri ve diğer tarihsel kalıntıları da ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti satın almak için en doğru adreste bulunmakta olduğunuzu biliyor musunuz? Antalya veya İzmir ile ilgili her türlü bilgiyi sitemizin makalelerin de geniş kapsamlı bir şekilde bulabilirsiniz ve de her türlü firmayı bu adreste rahatlıkla görebilmeniz mümkündür. Akıcılık ve süreklilik bu web site de yer almaktadır. İzmir Antalya arası mesafeye değinmek gerekirse de 446 km’dir ve 6 saat 22 dakika olaraktan da otobüs ile ele alınmıştır. Antalya—İzmir arasın da gidiş ya da geliş veya hem geliş hem gidiş biletine ihtiyacınız var ise artık sizlere göre seçenekler çok fazla olduğunu da özenle belirtmek isteriz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.