İzmir Adnan Menderes havalimanından Antakya - Hatay havalimanına uçak bileti

26 Ocak 2016İzmir Adnan Menderes havalimanından Antakya - Hatay havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanından Antakya - Hatay havalimanına uçak bileti almak isteyenlere müjde! Artık çeşitli kampanyalarımızı takip ederek sizler de çok keyifli yolculukları en uygun fiyatlara tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem cebiniz hem aileniz huzurlu olmuş olur. Bizler her koşul da siz değerli bireylere yardım edebilmek için çabalamaktayız ve bunu da % 100 müşteri memnuniyeti ile gerçekten de başarmaktayız. Bir de biletkess.com deyince sadece bizlerin online uçak bileti satışı yaptığı aklınıza gelmesin. Çünkü çok farklı hizmetler ile sizlere yaklaşıyoruz ve memnun bırakabilmek için günümüzün tüm üst tatmin hizmetlerini sunmaktayız. Bunlar hem kaliteli hem de günümüzün şartlarına uyum sağlamaktadır. Nelerdir derseniz de 1. Makaleler, 2. İller hakkın da, bölgeler ile ilgili tüm akla gelebilecek bilgileri, 3. İller arasındaki mesafeler, 4. İndirimlerin direk ana sayfa da sunulması, 5. Pnr numarası ile sonradan da bilet bilgilerinize bakma, 6. Online rezervasyon yapma ya da direk satın alma ve birçok sayamadığımız maddelerden yararlanabilirsiniz. Üstelik sadece bunlar uçak bileti kategorisi ile ilgili olanlardır. Daha diğer hizmetlerimiz için apayrı bir web sitemizdeki hizmetleri görebilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes havalimanı, ülkemizin uluslararası limanları arasın da ikinci sırada gelmektedir. 2000’li yıllar da bazı nüfus yoğunluğundan ötürü sorunlar çıktığından bazı alanların da genişletilme yapılmasına karar verilmiştir. 16 Ağustos 2004 senesin de HAVAŞ ile birlikte Bayındır inşaat ortak girişim gurubunun ortak giriştiği ihaleyi 6 yıl 7 ay 29 gün süre ile ve karşılığın da 125 Milyon Avro kazandığını da dile getirdi. HAVAŞ’ın % 65’i, Bayındır’ın ise % 35 payı bulunmaktadır. İnşaatın da 24 ay da bitiş olması ön görülmekteydi ve 2015 yılı ortasın da terminal inşaatı devam ederken % 60 civarındaki hissesini Ciner Holding tarafından İstanbul Atatürk havalimanı dış terminali işleten TAV’a bırakmıştır.

 

Antakya—Hatay havalimanı (IATA, HTY, ICAO: LTDA)ise Türkiye’nin güneyin de yer almaktadır. 2007 senesinin 9 Aralık günü açılmıştır. Dönemin Başbakan recep tayip Erdoğan açılışın da yer almıştır. Havalimanı 20077 tarihinden beri yolcu sayısını düzenli ve periyodik olarak artışa getirmektedir. 1. Anadolu jet, 2. Nas Aİr, 3. Pegasus hava yolları, 4. Türk hava yolları, 5. Hamburg Airways, 6. Bora jet uçak şirketleri liman da hizmet vermektedir. İç ve dış hatlar binası 5 bin m 2 büyüklüğün de olup 43.688 m 2’dür. Yeni olmasına rağmen hem iç hem de dış hatlar hizmetleri mevcuttur.

Antakya’nın Arapça ve Yunanca eski isimleri bulunmaktadır. Hatay ilinin nüfus bakımından da en büyük ilçeleri arasın da ilk sıradadır. Antakya bölgesi, şehir merkezine göre bile tarihi çok eskilere kadar uzanmaktadır. Antik kaynaklara göre Antakya 300 bin nüfusu ile Roma imparatorluğunun 3. Dünyanın ise 4. Büyük kentiydi. Eski de bile önem verilen kentler arasındaydı.

 

Biletinizin her zaman burada olduğunu bilebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.