İzmir Adnan Menderes havalimanından Adana Şakirpaşa havalimanına uçak bileti

26 Ocak 2016



İzmir Adnan Menderes havalimanından Adana Şakirpaşa havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanı, Uluslararası bir havalimanı olaraktan hizmet vermektedir. Yine Türkiye de en çok kullanılan limanlar arasın da gelmektedir. 1987 senesin de inşasına başlanmıştır. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer almaktadır. 1980 senesin de sivil toplum anlamında havalimanına ihtiyaç duyulmuştur ve askeri darbe sırasın da dönemin genel kurmay başkanı ve de cumhurbaşkanlığı yapan Kenan evren ilk adımları bu seneler de atmıştır. Proje maliyeti toplam da 15 Milyon 300 bin liraya mal olmuştur. 17 Kasım 1987 senesin de eski başkanlardan olan Adnan Menderes ismini alarak açılmıştır ve hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye içerisinde İstanbul havalimanlarından sonra ikinci büyük havalimanı olaraktan da hizmet vermektedir. En profesyonel düzeyde ve birinci kalite de hizmet vermektedir. 2000’li senelerinde de artan nüfus ve gelen turist sayısının her geçen gün artmasından ötürü de belli başlı sebepler ortaya çıkmıştır. Online İzmir uçak biletini web sitemizden kolayca alabilirsiniz. Her konuda da kolaylık sağlamaktayız.

 

İzmir de yaşamak her zaman ayrıcalıktır ve çok güzel bir memleket olaraktan da tarih kitapları, çeşitli kaynaklar anlatmaktadır. En kalabalık üçüncü Türkiye İlidir. İzmir fuarları çok önemlidir ve her sene çeşitli fuarlar yapılmaktadır. Kültürel zenginlikleri ve doğal yerleri ile İzmir’e Güzel İzmir, Eski İzmir, la perle de I’lonie (iyoncanın incisi) denilmektedir. Birçok tatil beldesi ve ilçesi ile de insanların adeta göz bebeği haline gelmektedir. Batısın da Ege denizi, Ege adaları, Güneyin de Aydın, Kuzeyin de Balıkesir ve Doğusun da ise Manisa bulunmaktadır.

Adana Şakirpaşa havalimanı ise: 1937 yılın da açılışı yapılmıştır. 1956 senesin de ise uluslararası çapta havacılık faaliyetleri ilk olarak başlamıştır. 30 Ekim 1993 tarihin de ise hiç kesintisiz iç ve dış hatlar olarak kesintisiz bir şekil de 7—24 hizmete geçişini başlatmıştır. 569 araçlık da otopark kapasitesi bulunmaktadır. İtfaiye kategorisi de CAT IX sınıfın da bulunmaktadır. Güvenlik önlemleri de son derece yoğun bir şekilde alınmaktadır. 9 hava yolu şirketi çalışmaktadır. Rent a car gibi hizmetler de liman içerisin de mevcuttur ve kurumsal düzey de hizmeti verilmektedir. Yanı sıra da Turizm danışma gibi pek çok hizmeti vardır. Türkiye de yine büyük şehirler arasın da yer aldığından havalimanı hem iç hem de dış hatlar anlamın da önemlidir.

 

Adana da on beş ilçe vardır. 01 plaka kodu olup ilk illerdendir. Birçok varsayım ve kaynaklara göre de Adana ili, Hitit imparatorluğu egemenliğindeki Kizzuvatna krallığının Adanya (URU) adlı şehrinin isminden türemiştir. Başka türlü iddealar ve de varsayımlar vardır. Bunun için isminin nereden geldiğinin tam bir kesinliği yoktur.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanından Adana Şakirpaşa havalimanına uçak bileti satın almak artık en fazla 3 dakikanızı alacaktır ve çok rahat bir işlem yapabilmeniz için sizlere elimizden gelen yardımı sağlamaktayız. Web sitemiz kurumsallığını her zaman devam ettirmektedir ve İzmir—Adana deyince uçak bileti konusun da ve de diğer hizmetlerimiz ile ilgili birçok alan da biletkess.com adresimizi tercih edebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri de burada bulunmakta olup, kredi kartı ödemesi gibi alanlarda da sizlere yardımcı olmaktayız. İzmir’den Adana arası 900 km’dir. Otobüs ile ele alırsak 12 saat 51 dakikadır. Bizlerin sitesi 7—24 açıktır ve yılın her günü de hizmettedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.