İzmir Adnan Menderes havalimanında Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

26 Ocak 2016İzmir Adnan Menderes havalimanında Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

İzmir Adnan Menderes havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti alımları için en doğru adreste bulunduğunuzu bir daha da hatırlatmak isteriz. Çünkü bizler internet dünyasının uçak bileti kategorisin de çok iyi bir hizmet sunduğumuzu düşünüyoruz. 2016 senesi ile birlikte 4 senemizde bulunuyoruz ve bu 4 sene için de çok kaliteli hizmetler verdik. Şimdi ise durmaksızın bunları geliştirmeye çalışmaktayız. Sizler de bizleri tercih ederseniz her türlü fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İzmir ile Ankara arası da 579 km’dir ve otobüs ile 8 saat 16 dakika da gidilmektedir. Bu iki il arasın da uçak mesafesi ise daha da çok azdır ve sitemizden biletinizi hemencecik temin edebilirsiniz. İzmir—Ankara ya da Ankara—İzmir gibi popüler uçak biletlerine tıklayarak biletinizi hazır hale getirebilirsiniz. Alanın da tüm uzman ekiplerimiz bu konuda sizler için özel çabalar da bulunarak işimizi kat, kat geliştirmekteyiz. Böylelikle daha rahat bir sistemi sizlere sunmaktayız. Eğer bizleri seçmek isterseniz her zaman açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanı ise: Günümüz de Gaziemir ilçesin de yer almaktadır. İzmir’e (şehir merkezine) yakınlığı 18 kilometredir. Bu havalimanının ilk adı ise Cumaovası olarak bilinmektedir. Açıldığın da hem sivil hem de askeri anlamda hizmetini sürdürmekteydi ve zamanlar sadece sivil olarak hizmete geçişe başlamıştır. İlk zamanlar da teknik yetersizliklerden, zorluklar, hava şartları ve diğer sebeplerden ötürü gece uçuşlar yapılmamıştır. Günümüze kadar gelesiye kadar birçok tadilat ve yapımdan geçmiştir. 2000’li yıllardan sonrada nüfus artışından ötürü bazı sorunlar ortaya çıkmıştır. Dış hatların genişletilmesine başlatılmıştır. Şuandaki seviyesi CAT III sınıfın da bulunmaktadır. İçerisinde aynı zamanda da 1. Duty—Free, 2. TAV Galeri İzmir, 3. Kargo terminali, 4. Genel havacılık terminali, 5. Çeşitli ünlü mağazalar, 6. Geniş kapsamlı otopark, 7. Birçok alan da WC, 8. Kafeteryalar, 9. Restoranlar, 10. Lokantalar, 11. Yakın çevresin de kalacak oteller, pansiyonlar, 12. En iyi büfeler ve daha içerisinde birçok yeri bulundurmaktadır.

Plaka kodu 35’dir. 3. 868.308 nüfusu vardır. Türkiye’nin üçüncü en büyük metropolüdür. İzmir plajları, kordonu, İzmir lokması, Kumrusu meşhur olan yemeklerinin sadece bir kaçıdır. Aynı zaman da tarihi açıdan da önemli bir geçmişe sahiptir ve istenilen özelliklerdedir. Her türlü alışveriş mağazasını da bulabilirsiniz. İzmir ayrıca sanayisini de geliştirmiş büyük şehir illeri arasın da yerini almaktadır. Türkiye’nin en büyük ikinci limanı da burada bulunmaktadır.

 

Ankara Esenboğa havalimanı da Türkiye’nin en iyi havalimanları listesin de ilk 5 de yer almaktadır. Esenboğa havalimanı da Merkeze çok yakındır ve her türlü ulaşımı çok sık bir şekilde sağlanmaktadır. Ankara’ya kısa bir değinecek olursak da Başkenttir ve herkesin de ulaşım da tercih ettiği yerler arasında bulunmaktadır.

Sizler de biletkess.com adresini seçerek çok rahat ulaşım firmalarını tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz…

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.