İstanbul’dan—New York havalimanına uçak bileti

09 Ağustos 2015İstanbul’dan—New York havalimanına uçak bileti

İstanbul’dan New York havalimanına uçak bileti alımı yapabilmek için sizler de bu siteyi rahatlıkla tercih edebilir ve de kullanabilirsiniz. Hayatınızın en uygun uçuşlarını sağlayacak olan biletkess.com tüm sorunlarınıza da çözüm bulmaktadır. Ayrıca sizlerden gelen yorumlar, öneriler, tavsiyeleri de uzman ekiplerimiz göz önüne alarak o koşullar altın da daha da çok yenilikler yapmaktadır. Bunlara lütfen dikkat edelim ve sizler de her şeyin biletini aldığınız gibi İstanbul—New York uçak biletini de buradan almanızı tavsiye etmekteyiz.

Genel olarak rekabetimiz kimse ile yoktur ama yine de bizlerin bünyesin de olan Turizm acentelerinden ön planda olduğumuzu ve alanımız da en iyisi olma hedeflerimizi bulundurmamızı da belirtmek isteriz. Her zaman birinci sınıf bir adreste siz de bulunursanız sorunsuz günlere merhaba diyebilirsiniz. Ucuz New York uçak bileti almayan kalmasın diye kampanyalarımız Ağustos ayında da sürmeye devam edecektir. Birazdan da New York’a gittiğiniz de tatiliniz de neler yapacağınızı bizler araştırarak kaynakları siz değerli kişilere sunduklarımızı göstereceğiz. Bu konuyu okuduktan sonra uçak bileti temininizi biletkess.com aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

New York’a gittiğin de yapılacaklar ve kesinlikle gidilecek yerler:

Dip not: Sürekli New York yazmak yerine NY kullanacağız ve bu sayede sizlerin okumasını hızlandırabilmekteyiz.

İsterseniz kısaca önce o bölgeden bahsedelim: Diplomatik anlamda önemli yerlerden bir tanesidir. 200’den fazla dilin konuşulduğu yer olarak bilinmektedir. Kültürel, finansal, sanatsal, medyasal, eğlenceler, ticaret, eğitim, araştırma, moda, teknoloji adı altın da tüm dünyaya ev sahipliği yapacak yerlerden de bir tanesidir ve her yer de adını duyurmuştur. Bunları ele aldığımız da tüm dünya turist olarak gitmektedir. Siz de bunlardan biri olduğunuz da tatilinizin çok güzel bir şekil de geçeceğini bilebilirsiniz. Nüfusu ise 8.214.426’dır. Yılda 234 gün güneşlidir ve subtropikal bir iklim sahasına sahiptir. Genel olarak ortalama 25—30 derece sıcaklık görülmektedir.

 1. New York city turları çok meşhurdur ve 10 geceye kadar turları bulunmaktadır. Bu turlar da gerçekten de insanın dünyayı unutup tatilinin nasıl geçtiğini unutabilecek düzeyde bulunmaktadır.
 2. Kışın gidilecek bir yerlerden bir tanesi değildir. Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim tarihlerinde gidilmek önerilir. Bu zaman dilimlerin de çok farklı etkinliğe katılmanız ücretsizdir ve herkesin hoşuna gidecek bir tarz illa ki bulunmaktadır.
 3. NY otelleri de süper bir şekil de hizmette sınır tanımıyor ve Turistlerine özel indirimler sunuyorlar. Sizler de bundan yararlanarak her an kendinizi mutlu bir yer de görebilirsiniz.
 4. Restoran açısından Asya’dan Afrika’ya, Orta doğudan Avrupa Mutfaklarına kadar çeşitli renkli yemeklerini insanlara aşçılar sergilerler. Bunlar içinden de New York Hot dog  en çok meşhur olan yemeklerinden bir tanesidir. İkinci sıralarda da NY Bagel, NY Deli Sandwich, Pizza, Cheesecake, NY egg cream. En önemlisi de moda restoran zincirleri çok meşhur olduğundan kendinizi olağanüstü yerler de gibi hissedeceksiniz.
 5. Times Square
 6. Soho
 7. Empire State binası
 8. Özgürlük anıtı (Biletkess.com olarak kesinlikle olmazsa olmazlardan saymaktayız.)
 9. Central park
 10. Madison Square Garden
 11. Rockefeller center
 12. Metropol sana müzesi
 13. Broadway

İkinci planda gezilecek yerler:

 1. Küçük İtalya
 2. Chrysler binası
 3. Harlem
 4. Çin mahallesi
 5. Flatiron binası
 6. Doğa tarih müzesi
 7. Guggenheim müzesi
 8. Modern sanatlar müzesi
 9. Elias adası göç müzesi
 10. Brooklyn köprüsü
 11. Chelsea
 12. Greenwich  village
 13. Union Square park
 14. Staten ısland feribotu
 15. Battery park
 16. Grand central terminal
 17. Bronx hayvanat bahçesi
 18. Kruz gemisi turları
 19. Kayak
 20. Bovling
 21. Helikopter turları
 22. Balıkçılık
 23. Doğal yaşam turları
 24. Kültürel turlar
 25. Eğlence turlar
 26. Soho bölgesi gezilmesi
 27. Sanat merkezi ziyareti
 28. Hiç bitmeyen konserleri
 29. Müzik ödülleri incelemesi,
 30. Buz hokeyi
 31. Gece hayatının tadını çıkaracaksanız size göre olduğunu düşünebilirsiniz. Çünkü oldukça kalabalıktır ve de çok renkli aksiyonları vardır. Sadece barlar bekarlara göre de dizayn edilmemiştir. Moda şehirlerinden bir tanesi olduğundan ötürü her zaman ailecek, tek veya arkadaş çevreniz ile gideceğiniz kafe—barlar bulunmaktadır

 

NY gidildiğin de neler alınabilir:

Öncelikle dünyaca ünlü markaların hepsi NY de bulunuyor ve kendinizi kaybedecek caddeleri bile bulunmaktadır. Tekstil ve moda da bir ilklerin olmasından da istediğiniz kıyafeti satın alabilir ve uygun bir ödeme yapabilirsiniz. Outlet mağazalarına sık, sık rastlayacaksınız. Elektronik ürünler de son derece de kalitelidir ve çeşitlik bakımından çok fazladır.

Tüm festivaller:

 1. Ben’s Matzo ball eating contest ( her ocak ayın da eğlenceli yemek yarışması yapılmaktadır.)
 2. 24 hour marriage marathon (şubat ayındaki eğlenceli festivallerden biridir. Hem de 24 saat sürmektedir.)
 3. St. Patrick’s day parade (Mart ayında kültürel festivaller başlar)
 4. NY photo festival (Mayısta başlayan fotoğraf ve sanat sergileri)
 5. Mermaid parade (Haziran da başlar ve yazın başlandığı için çeşitli etkinlikler de kutlamalar yapılır.
 6. The museum mile festival (Haziran ayında sene de bir gün tüm müzeler ücretsiz olur)
 7. JVC JAZZ festival NY (Haziran ayında başlayan yaz konserlerin de jazz ekibi çıkar)
 8. NYC Pridefest ve march (haziran da büyük yürüyüştür)
 9. NY İnternational fringe festival (ağustos)
 10. NY village halloween parade (31 ekim cadılar bayramı)
 11. Underground comedy festival (kasım)
 12. Big apple film festival ( kasım da geleneksel film gösterileri başlar)
 13. NY city marathon (kasım da başlayan spor günleri)
 14. NY years eve—times square (31 aralık gösterileri)

 

Bu şehir de ulaşımda asla sıkıntı çekmezsiniz. Çünkü 468 yolcu istasyonu, 3700 otobüs, 714 mil metro hattı, 12 bin taksi bulunmaktadır. Seyahat rehberiniz www.biletkess.com her zaman yanınızda. Yurt dışında da Online otobüs ve uçak biletlerinizi sorgulayabilirsiniz.

Bu saydığımız yerleri gezmek için siz de tatil planlarınızı New York uçak bileti alarak daha da iyi yapabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Bilet Merkezi