İstanbul’dan Moskova havalimanına uçak bileti

21 Aralık 2015İstanbul’dan Moskova havalimanına uçak bileti

Bir diğer adreste İstanbul’dan Moskova havalimanına uçak bileti almaktır ve sizler de sitemizden bunu hemencecik başarabilirsiniz. En güzel yerler Moskova da siz değerli misafirleri beklemektedir. Yaz tatillerinize bir yer daha eklemek gerekirse Moskova uçak bileti ile bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu makalemizde aynı zaman da Moskova şehrin de neler var onlara da göz atacağız.

Uçak bileti almak için hem doğru bir aydasınız. Hem de en doğru sitedesiniz. Bu yüzden ne acele etmeye ne de bilet tükenecek gibi kuşkulara asla kapılmanıza gereke yoktur. Bizlerin sitesi (biletkess.com) adresi burada bulunduğu sürece 7/24 kesintisiz bir hizmet alacaksınız ve çok mutlu bir şekil de sitemizden ayrılacaksınız. Çünkü diğer Turizm acentelerine göre çok daha uygun fiyatta hizmet vermekteyiz. Ucuz uçak bileti aldıktan sonra işlemler sadece bu kadarla da bitmiyor. Yanı sıra da şuandaki vereceğimiz bilgileri dikkatli bir şekilde okursanız neler yapacağınızı çok daha iyi öğrenebilirsiniz.

Moskova şehrin de nasıldır?

11.000.000 kişi yaşamaktadır. Neredeyse Dünyanın en zengin ve de pahalı kentlerinden bir tanesidir. Buna rağmen çok turist ağırlayan bir şehirdir. Tarihi açıdan önemlidir ve Rusya da bulunmaktadır. Soğuk olsa da yazın insanların önemli gezilecek alanlarından bir tanesi olmaktadır.

Moskova uçak bileti alındıktan ve gidildikten sonra şehir de ne yapılır?

  1. Moskova Kremlin Sarayı (12. Yüzyılda yapılmıştır.)
  2. Büyük Ivan Katedrali ve Büyük Ivan Çan kulesi (1505—1600 yılları arasında yapımı tamamlanmıştır.)
  3. Moskova kızıl meydan (15. Yüzyıldan bu yana ünlü meydan olarak anılmaya başlamıştır.)
  4. Kütüphane
  5. Moskova Arbat Caddesi (En meşhur kafe ve restoranlar burada bulunmaktadır. Ve de Moskova’nın en meşhur caddeleri arasın da yer almaktadır.)
  6. Moskova gece hayatına değinmek gerekirse neredeyse 7/24 açıktır ve gece etkinlikleri ile çok fazla eğlenmenizi sağlayacak yerler vardır. Çok hareketli bir şehir olduğu için bu tarz eğlenceleri rahatlıkla görmekte mümkün oluyor.
  7. Moskova ulaşımında ise aracınız yok ise ve Moskova’ya sık, sık gitmeyen bir yabancı iseniz en iyi olarak metroları kullanarak istediğiniz yere çok kısa vakitte gidebilirsiniz. Metroların da hem kadın, hem de erkek seslendiricisi ile insanlara kolaylık sağlanmaktadır. Üstelik Türk parasıyla 1 TL gibi bir ücreti vardır. İşin ilginç tarafı bu Metro 2. Dünya savaşın da bir sığınak olarak kullanıldığı için günümüzün modern haline çevrilmiştir ve rahatlıkla gezebilirsiniz.
  8. Moskova parklar (Yaz ayların da çok neşeli parkları ile karşılaşmanız mümkündür. Ayrıca çok çeşitli şekiller görebilir ve hepsi sizin ailenizi eğlendirmeye yeterli gelebilir.)

Bu anlattıklarımız şekil de sizler de Moskova da tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Biletkess.com adresini seçtiğiniz için de ayrıca bir teşekkür ederim ve de her zaman bizlerin sitesi üzerinden İstanbul havalimanı uçak bileti ya da diğer şehirlerden bilet alabilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.