İstanbul’dan Belgrad havalimanına uçak bileti

23 Aralık 2015İstanbul’dan Belgrad havalimanına uçak bileti

İstanbul’dan Belgrad havalimanına uçak bileti alabilmek için fazla bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece web sitemiz de bulunmanız bile sizlere birçok konuda ilkleri getirmektedir. Örneğin Avrupa da 400 EURO’nun atlın da bile tatil yapacağınız yerleri sizler için çıkartmaktayız. Ancak şuan konumuz İstanbul—Belgrad uçak bileti olmaktadır ve bunu da uygun fiyata temin etmek için sitemiz de bulunmanız yeterli olmaktadır.

Belgrad’a gitmek için belki yılın her ayı indirimli uçak bileti bulamazsınız ama yazları için rahatlıkla bunu söyleyebiliriz. Çünkü burası farklı bir adres değil, biletkess.com adresidir ve şuan da burada yer almaktasınız. O zaman bizleri seçmek için sizlerin de hiçbir zaman bekleme yapmasına gerek yoktur. Tek bir telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Sırbistan uçak bileti ile ilgili yapacağınız her bir alışveriş sonrası bilgileriniz aynı zaman da cep telefonunuza gidecektir ve tamamıyla güvenli olacaktır.

Bizler güvenli olmayan hiçbir şeyi sizlere sunmayız ve de böyle bir amaç gütmeyiz. Limitsiz isteklerinizin olmasını sağlayan bizler sizler için de her konu da çabalarız ve müşteri memnuniyetini daima en üst seviye de bulundurmayız. Bizleri sürekli olarak insanların tercih etme sebepleri de bunlardan bir tanesidir.

Beyaz şehir olarak bilinen Sırbistan—Belgrad da sizler de en yeni yerleri görmeyi denemek isterseniz, biletinizi biz de uygun fiyata vermek istiyoruz ve bu yaz da uçuşlarınızdan bir tanesi de İstanbul Sabiha gökçen havalimanından Belgrad havalimanına uçak biletleri almak ise geç kalmadan yerinizi ayırtmaya da başlayabilirsiniz. Günlük yerler bile sizlere ucuz gelecektir ve bizler zamanı geldiğin de yurtiçi uçak bilet fiyatlarını ücretsiz denecek kadar uyguna fiyatlandırmaktayız.

Deneyimlerinizi arttırmak için sizler de sitemiz de kalabilirsiniz ve de her fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sırbistan—Belgrad şehri:

Beyaz şehir olarak adlandırılmaktadır. Sırbistan’ın başkentidir ve de en büyük kentlerinden bir tanesidir. Stratejik konum da bulunması nedeni ile pek çok kez işgal edilmiş ve de saldırı almıştır. Tekrar inşa edilerek modern zaman da günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Kışları soğuk ama aşırı soğuk olmadan, yazları ise nemli ve sıcak geçmektedir ve de yine aşırı sıcak olmamaktadır.

Türk hava yolları ile İstanbul’dan direk uçuş bulunmaktadır. Ayrıca yolculuk 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Mayıs ve Eylül ayları arasında gitmek gerekir. Bu aylar da sıcaklık ortalama 23 ila 28 derece arasında olmaktadır. Renkli festivalleri ile anılmaktadır. Otel avantajı bakımından ülke sırasında ilk ona girmektedir. Çünkü turist alımı bakımından fazladır.

Yemeklerine gelecek olursak aslın da çok fazla alternatif bulunmaktadır. Gitmeniz gereken semtlerden biri de Skadarlija’dır. Sırp salatası, sopska salatası, kavrulmuş biber, sauerkraut, turşu çeşitleri, pilavlı sazan, perch ala smederevo, kuru yemiş turta, kremler ve geleneksel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Hem de hepsi de birbirinden çok güzel oldukları kadar da leziz  görünüşleri ile de sizlere tam bir şölen gibi gelebilir. Hepsinin fiyatı da ucuzdur.

Belgrad’a gittiğiniz de uğramak isteyeceğiniz bazı restoranlar:

 1. Peking
 2. Dju—dju moon
 3. Zapata
 4. Cosy
 5. Casa
 6. Caruso
 7. Daco
 8. Srpska kafana
 9. Orasac
 10. Manjez
 11. Salas
 12. Sindelic
 13. Srpska brvnara
 14. Orac
 15. Cobanov odmor
 16. Stepin vajat

 

Gibi restoranlar da sizler de istediğiniz ve de özel bulduğunuz yemeği yiyebilirsiniz. Hepsi de  ayrı bir şekil de sizleri beklemektedir.

Gezilecek önemli yerler:

 1. Kalemegdan parkı
 2. Kalemegdan kalesi
 3. Knez mihajkova alışveriş caddesi
 4. Aziz sava katedrali
 5. Cumhuriyet meydanı
 6. Skaderlija semti
 7. Prens Michael heykeli
 8. Zafer anıtı
 9. Posta merkezi
 10. Sırbistan ulusal tiyatro binası
 11. Ulusal müze
 12. Nikola tesla müzesi
 13. Veliko ratno ostrvo
 14. Zemun bölgesi gardos kulesi
 15. Prenses ljubice sarayı
 16. Ciganlija adası
 17. Nebojsa kulesi
 18. Belgrad hayvanat bahçesi
 19. Güzel sanatlar akademisi
 20. Alexander nevsky katedrali
 21. Rakovica manastırı
 22. Kutsal bakire kilisesi
 23. Etnografya müzesi
 24. Roma kültür müzesi
 25. Adventure park
 26. Ayrıca şehir de 70’e yakın park bulunmaktadır. Luna parklar buna da dahil olmadığı için her anlam da istediğinizi yapacağınız şehirlerden bir tanesidir.
 27. Çok fazla eğlence anlamın da alternatifi bulunmaktadır.
 28. Cumhuriyet meydanı çok meşhurdur

Gece hayatı ve eğlence mekanları:

Şehrin en ünlü mekanları Tuna ve Sava nehri yakının da yer almaktadır. Kentte elektronik müzik yapan mekanlarda bulunur. Merkezlerde de düzenlenen gösterilere katılma şansınız bulunmaktadır. Bunları sizler de yaparak en leziz gösterilere bile katılabilirsiniz. Yakınlardaki kültür merkezlerin de bile gece eğlenceler düzenlenmektedir. 

Alışveriş:

Aleksandra bulvarın, alışverişi sevenlerin tam adresi olmaktadır ve de her zaman en istediğinizi hediyelik eşyalar karşınıza çıkmaktadır. Tam karşınızda yıllardır bunu arıyorum diyeceksiniz. Yerel ya da uluslararası markaların bayiliklerini de bulabilirsiniz.

Ayrıca:

 1. Sava center
 2. City passage
 3. New millennium en önemli alışveriş merkezlerinin arasında yer alır.

Festival:

 1. Belgrade guiatar art festiva (şubat)
 2. Uluslararası film festivali (şubat)
 3. Belgrade dance festival (nisan)
 4. In vino wine festival (mayıs)
 5. Belgrad yaz  festivali (temmuz)
 6. Dis—patch festival (ekim)

Gibi festivaller ile kendinizi daha da çok eğlencenin içine bırakabilirsiniz ve de en sevdiğiniz günlerden birin de kendinizi birden bire bulabilirsiniz.

Biletkes.com adresi

 1. Cumhuriyet meydanı
 2. Stari grad
 3. Novi beograd
 4. Knez mihajlova
 5. Mihailova caddesi
 6. Skaderlija semtini kalacağın yerler olarak önermekteyiz ve sizde seçimlerinizi burası yaparsanız günün en karlı ulaşımlarını sağlamış olabilirsiniz.

Notlar:

Sokaktaki tabelalar kiril alfabesi ile yazılmıştır ve anlaşılmazı güçtür. Ama halk sizlere bu konuda çok yardımcı oluyor. İsterseniz ulaşımlarda da toplu taşımaları kullanırsanız daha iyi olabilir.

Sokak köpeklerine karşı çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle de geceleri çok tehlikeli olmaktadır ve bilerek tek sokaklardan geçmemeniz önerilmektedir.

Gece de hava birden bire soğuyabiliyor ve şiddetli rüzgarlar oluşabiliyor.

Bizleri dinleyen herkese çok teşekkür ederiz ve bir sonraki makalemiz de görüşmek üzere diliyoruz. (site yönetimi)

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.