İstanbul’dan Bangkok havalimanına uçak bileti

21 Aralık 2015İstanbul’dan Bangkok havalimanına uçak bileti

İstanbul’dan Bangkok havalimanına uçak bileti almak için sizler de biletkess.com adresini seçtiyseniz çok doğru bir karar verdiniz. Çünkü bu güzergah popüler liste de yer aldığı için indirimli bir fiyat tarifesinden yararlanacaksınız. Ucuz uçak bileti hakkın da bilmeniz gereken çok şey vardır ve bir tanesi de budur. Her zaman sitemizi ziyaret ederek bu tarz ucuz yurtdışı uçak bileti veya yurtdışı turları var mı diye bakabilirsiniz. Bu makalemizde ise İstanbul—Bangkok uçak bileti ve bölgesinin bazı özelliklerini anlatacağız. Diğer bilinmedik web siteler de güvenilir olabilir ancak indirimlerini veya çok iyi kaliteli zamanlar da sizlere çeşitli sunumlar yapamazlar. Bizlerin kadrosundaki uzman ekipler bunları araştırıyor ve en yeni, güncel, anlık havayolları şirketlerinin verilerini, bilgilerini sunabilen sistemleri eklemektedir. Tasarımımızla da ilgi çekmeyi başarıyoruz ve her şey dört dörtlük oluyor.

Bundan 10 yıl öncesinde uçak bileti almak çok zordu ve bayilerde sıralar da beklemek insanlara çok güç geliyordu. Bunu çözüm olarak internet çıkmıştır. Ancak internette de uygun ve güvenilir bir adres bulmak gerekir. İşte orası da şuan bulunduğunuz yerdir ve buradan ucuz Bangkok uçak bileti alarak bu eşsiz şehrin keyfini çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Şehirleri biletkess.com adresi olarak anlatırken gereksiz bilgilerden kaçınıyoruz ve sadece siz değerli misafirlerin işine yarayacağı bilgileri paylaştığımızı da bilmenizi isteriz.

Birazda şehir ile ilgili bilgi verelim:

Bu şehir adeta bir memleket şehridir ve yıllardır da öyle bilinmektedir. Eğer uçak biletinizi bir plaja, adalara, güneylere yönlendirmek istiyorsanız bu şehir biletkess.com adresinin tavsiyesidir. Tarihin izleri de burayı adeta gizemlemiştir ve özgürce her yerin tadını çıkartacağınız. Hiçbir zaman tatilin yarım kalmayacağı şirin bir yerdir. Nüfusu 9.100.100’dür. Tropikal iklimi vardır ve Güneyin nasıl bir tarz olduğunuz biliyorsanız buraya klasik ve güzel bir Güney şehri diyebilirsiniz. Yıl boyunca sıcaklığı da 30 derece de olduğundan sıcaktan bunalmak yok, üşümek yok. Yani tam bir tatil bölgesini yansıtıyor. ,

 

Bangkok şehrin de bir Türk neler mi yapabilir?

 1. Çeşitli turlara katılabilir ve çok da eğlenceli bir tatil geçirebilir. Bu beklediğinizden daha iyi turlardır. (Turların pahalı olduğunu belirtmek isteriz.)
 2. Kasım ve Şubat ayarları arasında gidilirse kendi ziyaret etmek çok daha uygun olur. Kültürel ve tarihi yerleri gezmeyi sevenler buraları da çok severler.
 3. Pirinç, sebzeli yumurta, farklı tadılmak istenen güzel soslar, ülkeye özgü acılı çorba, ağırlıklı olarak deniz mahsulü, kızartmalar ve tavuklu yemekleri restoranlar da sık, sık görebilirsiniz. Sık olan restoranlar Siam meydanı ve Sukhumvit Caddesin de yer almaktadır. Deniz ürünlerini de Bamglamphu bölgesi ile Maharat iskelesinde bulabilirsiniz. Ayrıca yemekleri de ucuzdur. Özellikle deniz mahsulleri

Olmazsa olmaz denilecek kadar önemli gezilecek yerleri:

 1. Grand palace (Büyük saray diye geçmektedir)
 2. Wat Phra Kaeo Budist tapınağı
 3. Wat Pho Tapınağı
 4. Çin Mahallesi
 5. Pahurat iskelesi
 6. Ulusal müze
 7. Sanam Luang Parkı
 8. Yılan Çiftliği,
 9. Timsah çiftliği
 10. Kwai köprüsü
 11. Yüzen pazarlar
 12. Go go barlar

Diğer kesinlikle gitmek isteyeceğiniz yerler:

 1. Ulusal galeri
 2. Wat Ratchanaddaram
 3. Wat Suthat
 4. Altın Dağ
 5. Jim Thompson Evi
 6. Siam Ocean World
 7. Bangkok sanat ve kültür merkezi
 8. Lumphini park
 9. Kral Prajadhipok Müzesi
 10. Suan pakkad sarayı
 11. Kwai köprüsü
 12.  Rose Garden
 13. Ayrıca Tayland yaşantısının içine kendinizi bırakabilirsiniz.
 14. Gece hayatına da kendinizi atarak barlardaki çeşitli etkinliklere gidebilirsiniz.
 15. Gece pazarları
 16. Sirkler
 17. Özellikle 1 Ocak yeni yılda, Makha Bucha, (Ocak ile Mart arası) Chakri, (6 Nisan) Songkran, (13 Nisan) İşçi bayramı, (1 Mayıs) Taç Giyme Töreni, (5 Mayıs), Visakha Bucha (Mayıs) Asanha Bucha, (Temmuz) Khao Phansa, (Temmuz) Anayasa günü, ( Aralık) Yılbaşı ( 31 Aralık) günlerin de çok farklı etkinlikler ile karşılaşacaksınız. Bu günlerde gitmenizi özenle tavsiye ediyoruz ve zaten gördüğünüz gibi yılın her ayın da özel çeşitler de etkinlikleri bulunmaktadır.
 18. Fuarlar
 19. Çin yeni yıl özel festivalleri
 20. Su tabancası ile eğlenceleri

Gibi çok farklı günlerinizi tatilleriniz de geçirebilirsiniz. Her konu da tavsiye ettiğimiz gibi burayı da sizlere sunuyoruz ve özel arşivlerden aldığımız bilgileri, yanı sıra yaptığımız araştırmaları sizler ile paylaşmak istedik.

 

Uçak biletleri indirimlerini daha yakından takip etmek için E—bülten aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Yoksa siz daha biletkess.com adresinin bülten aboneliğini başlatmadınız mı? 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.