İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti

22 Ocak 2016İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına uçak bileti alabilmek artık sadece üç dakikanızı alacaktır. Üstelik her türlü de online uçak bileti rezervasyonu yapabileceksiniz. İster İzmir uçak bileti talep ediniz, ister İstanbul uçak bileti talep ediniz, hızlı bir işlem sunacağımızdan da emin olabilirsiniz. Limit tanımayan biletkess.com 2016 senesinde de tüm hizmetlerini iki katı arttırmış derecededir ve sizler için gerekenleri en iyi şekilde sunmaktadır. Gerekli olan her şey bu adrestedir ve siz de bu makalede olduğunuza göre İstanbul’dan İzmir’e uçak bileti arıyorsunuz? O zaman uçak bileti kategorimize tıklayarak artık sizler de bilet sahibi olabilirsiniz. Hiç uçmayanlar bile çok keyifli koltuklar da, çok ucuza imkanı sağlayacaklardır. Siz de mobil uygulamamızı indirin ve % 10 karlı çıkma şansına sahip olunuz. Çalışmalarımız yine son derece harika olacaktır ve bizleri daha da yakından takip etmek isterseniz o zaman sizler de E—bülten aboneliğinden yararlanabilirsiniz. Ama şunu da unutmayınız. E—bülten aboneliğine sahip olunca durmadan mail almayacaksınız ve hiç de rahatsız olmayacaksınız. Bunun için daima tercih edebilirsiniz. İstanbul’dan İzmir toplam da 561 km’dir ve 8 saat sürmektedir. (Bu süreç otobüs ile ele alınmıştır)

 

Sabiha Gökçen havalimanı adıyla da ön plandadır ve limanın içerisi adeta şehir gibi de sayabilirsiniz. İçerisin de 4 katlı otoparkı bulunmaktadır. Kargo terminali de yıl da 90 bin ton hizmet vermiş hale gelmiştir. Bu Kargo terminalin de toplam da 7 bin m2 alanı bulunmaktadır. Depolar anlamında da 12 adet 20 m 2’lik hava depoları bulunmaktadır. Uçuş pisti de yenilenmiş bir haldedir. Toplam yolcu bakımından da ele alır isek Türkiye de üçüncü havalimanıdır.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanı ise: 1987 senesin de inşaatına başlanmıştır. TAV (Tepe Akfen havalimanları) tarafından da işletilmektedir. Gaziemir ilçesin de bulunuyor ve de İzmir şehir merkezine uzaklığı 18 km’dir. Geçmişi de olduğundan ötürü oldukça önemlidir ve yolcu kapasitesi de yüksektir. Dönemin Cumhurbaşkanı ve genelkurmay olan Kenan evren açılışını yapmıştır. Yurtiçine hizmet verdiği hızda da yurtdışına da hizmet vermektedir. Günümüze kadar bazı yenilikler yapılmıştır. Şuanda çok sık kullanılan havalimanları arasında yer alıyor.

 

İzmir’in 30 ilçesi vardır. Anadolu’nun Yarımadasın da ve batısın da Ege bölgesinin ortasın da yer almaktadır. Sayılmayacak kadar özel ve güzel plajları, Alışveriş merkezleri, mağazaları, ünlü yemekleri, en önemlisi de otları, baharatları ve meyveleri günümüze kadar ününü Dünya’ya duyurmuştur. 30 ilçesinin her bir yerinde de gezilecek tarihi önemli bölgeler bulunur. Termal merkezleri de bulunmaktadır. Daha fazlasını da web sitemiz de bulabilirsiniz.

 

Biletkess.com adresi sizler için daima özel olmaya devam etmektedir. Sizlerin her dakikası bizler için önemli olduğundan daima tercihinizi bizlerden yöne yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Tabi ki de seçme şansınız olduğu için de zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi