İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti

22 Ocak 2016İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Bursa Yenişehir havalimanına uçak bileti almanın keyfini sizler de biletkess.com web sitesin de rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Her zaman alanın da uzman ekiplerimiz ile çalışmalarımızı son derece arttırmaktayız ve bu da müşteri memnuniyetini daima % 100 civarına çıkartmaktadır. Eğer dilerseniz bu çalışma şartlarını yansıtan adreste kendinizi görebilirsiniz. Tüm akla gelen uçak firmaları burada sıralanmaktadır ve sizlere direk olarak sergilenmektedir. Tek tık da uçak bileti alma kategorisine ulaşabilirsiniz. İstanbul ile Bursa arası toplam 243 km’dir ve otobüs ile gidişatı İstanbul’dan 3 saat 28 dakikadır. Uçak ile daha da hızlı ve kısa olduğunu da kat, kat bilebilirsiniz.

Sabiha Gökçen havalimanın da aradığınız her şey bulunmaktadır ve de istediğiniz tarz da bir hizmet size direk olarak hitap etmektedir. Havalimanın da tüm birimler her ihtimale karşı ve de olağanüstü durumlara karşı erken uyarı sistemi vardır. Bununla birlikte sadece güvenlik önlemi için 42 tane nöbetçi kulübesi bulunmaktadır. Girişler de akıllı kartlar kullanılır ve bunların da denetlenmesi çok sık yapılmaktadır. Uçak pisti ise 3.000 metredir olup, 55 uçak kapasitelidir. Yeni pistti de yapılmış durumdadır. Sabiha Gökçen Malaysia Airports tarafından da işletilmektedir. Yer hizmetleriyle, Operasyon, Kargo ve güvenlik işlemlerinin yürütüldüğü bir yerdir. Kısa adı ise IGS İstanbul Uluslararası havalimanı yatırım yapım, işletme A.Ş. tarafından yürütülüyor.

 

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), ilk olarak 1994 senesin de askeri üst olarak hizmete açılmıştır. Sivil havacılığın gündeme gelmesi ise sürekli olarak ekonomisi, çevreye yapılan yatırımlarından ötürü sivil havacılıkta ön görülmüştür ve 3 Kasım 2000 senesin de sivil olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. İç ve dış hat hizmeti bulunmaktadır. 1. Bora jet, 2. Anadolu jet, 3. Öger Tur, 4. Freebird olmak üzere 4 tane firma da hizmet vermektedir. Konumu ile de Merkeze yakındır ve konumu da önemlidir.

 

Bursa, en kalabalık dördüncü şehirdir. 17 ilçesi vardır. Dünya da yaşanılan bilen şehirler sıralamasın da Dünya çapın da Kırk sekizinci ve Türkiye’de de birinci sırada gelmektedir. Bursa doğal ve tarihsel açıdan çok zengindir. Bunun haricinde de Osmanlı eserlerini Bursa şehrin de çok sayıda bulmanız mümkündür. Bunun nedenleri arası Osmanlı İmparatorluğunun ilk kurulduğu yeridir. Aynı zaman da en önemli ikinci ihracat şehridir. Birincisi ise İstanbul’dur. Aynı anda da Marmara’nın nüfus açısından yine İstanbul’dan sonra ikinci büyük şehridir. Bu şehir MÖ 4000’li yıllara kadar geçmişi bulunmaktadır.

 

Biletkess.com adresi üzerinden istediğiniz zaman biletinizi temin edebilirsiniz. Her dakika hizmet verdiğimiz için siz değerli kişileri misafirimiz olaraktan da görmekteyiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi