İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Bodrum Milas havalimanına uçak bileti

22 Ocak 2016İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Bodrum Milas havalimanına uçak bileti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Bodrum Milas havalimanına uçak bileti alımı çok sık yapılmaktadır. Çünkü iki tarafta tatil bölgesidir ve de 365 günün de aktif olduğu bir yerdir. Sıkı gidiş gelişin yapıldığı bu yere sizlerde online uçak biletleri alabilmek isterseniz biletkess.com adresinde bulunabilirsiniz. Bu iki yer de birbirinden güzel gezilecek yerlerin olduğun da bilmenizi isteriz ve bunları ayrı, ayrı yazdık. Sitemizden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı deyince artık akla Dünya da bulunan tüm firmalar gelmektedir. Çünkü Uluslararası bir çapta hizmet vermektedir. Sizler de burada her yere dış hatlar veya iç hatlar adı altın da online otobüs biletini web sitemiz de rahatlıkla bulabilirsiniz. Yunanistan’dan tutun Amerika Birleşik Devletlerine kadar uçak bileti de bulunmaktadır. Diğer havalimanlarına göre çok ciddi anlam da yolcu kapasitesini arttırarak ilerleyiş göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana birçok alanda projeye imza atmıştır. İçerisin de 137 tane hareketli kamera bulunarak iç ve dış hatları sürekli olarak kontrol etmektedir. Çekilen bu görüntüler de 60 tane büyük bir ekran da izlenmektedir. Bundan ötürü yangın, yetkisiz kart, hırsızlık gibi her türlü olaya hemen müdahale yapılarak güvenlik önlemi çok fazla artmaktadır. Aynı anda da uyuşturucudan plastik—demir patlayıcıya, Konvansiyon silahlardan, tarihi eser kaçakçılığına kadar her türlü tedbir alınıyor ve her zaman 7/24 en güvenli yöntemleri sıkı tutulmaktadır. Belki de büyük şehirler kadar içerisin de insanı barındıran bir alandır.

 

İstanbul her zaman bildiği üzere ve de bizlerin bahsedildiği üzere sıkça insanlar tarafından tercih edilen ve sürekli alışveriş için olanak sağlayan, Avrupa ile Asya’yı ve de bazı ülkeleri birbirine bağlayan şehirdir. Hatta bu İle Türkiye için olmazsa olmaz bile diyebilirsiniz. Bu kadar değer taşıdığından da önemi uluslararası düzeye ulaşmıştır. Binlerce senede çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Karadeniz ile Egeyi ve Atlas Okyanusunun bağlanmasını da sağlar. Spor bakımından da Türkiye’nin lider takımlarını içerisinde barındırmaktadır.

 

Muğla Milas—Bodrum havalimanı: (IATA, BJV, ICAO: LTFE) Bodrum ile Milas ilçeleri arasında yer aldığından ötürü böyle bir isim almıştır. Pek çok uçak şirketi bu havalimanın da hizmet vermektedir. 1980’lere kadar geçmişi bulunmaktadır. 1980 senesinin sonuna doğru küçük kapasiteli bir liman iken günümüz de pek çok değişikliğe ve genişliğe uğrayarak en güzel hale gelmiştir. İç ve dış hatlar terminali olarak hizmet vermektedir. Günümüze kadar çok dinamik olarak gelmiştir. 5.000.000 yıllık yolcu kapasitesin de yer almaktadır. 2014 yılındaki ihale ile 171 Milyon EURO + KDV bedelleri ile birlikte Tepe Akven Vie (holding) (TAV) 2035 Yılına kadar işletmek için hak sahibi olmuştur.

 

Muğla gezilecek ve görülecek yerleri asla bitmez. Birçok da doğal ormanlık alanları bulunmaktadır. Bunun için tercih sebepleri arasında çok sık görülmektedir. Ege bölgesindedir ama Akdeniz bölgesinin içine giren ilçeleri de bulunmaktadır: 1. Ortaca, 2. Dalaman, 3. Fethiye, 4. Marmaris, 5. Milas, 6. Datça, 7. Bodrum bulunmaktadır. En çok tercih edilen yerleri de buralarıdır.

İstanbul ile Muğla arası 780 km’dir ve iki taraf arasın da her saat uçak bileti bulabilirsiniz. Biletkess.com adresi olaraktan da tüm bu şirketleri size sunduğumuz için seçme şansınız da oldukça fazladır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi