İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti

21 Ocak 2016İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı büyüklüğü ve İstanbul’un ikinci havalimanı olması ile yeterince zaten ilgi çekmektedir ve bunun yanında da Uluslararası çapta bir havalimanı olması gerçek anlamda popüler yapmaktadır. Sezonluk, tüm yıl boyu, belirli yerlere giden, Chartes ve diğer türlü her yurtiçi ve yurtdışı uçuş bulunmaktadır. Direk olaraktan da biletkess.com adresinden biletinizi anın da temin edebilirsiniz. Bu liman da 1. Yurtdışına uçuşlar vardır. En önemlisi de diğer makalemizde zaten belirttiğimiz gibi sadece 132 ülke arası İstanbul ile mesafeyi siz değerli misafirlerimiz ile paylaştjm2 , (tüm ülkelerin havalimanlarına direk ya da aktarmalı) (firmaya bağlı olarak işleyiş göstermektedir) 2. Yurtiçi uçuşlar, 3. Büyük kargo terminali (hem yurtiçi hem de yurtdışı), 4. Uluslararası bir havalimanı olması, 5. Kapasitesi son derece yüksek olması çok önemli kategorileri arasın da yer almaktadır.

 

Gün içerisin de İstanbul kelimesi ağızlardan asla eksik olmaz. Her ilin her ilçenin ve her köyün bireylerinde İstanbul lafı eksik olmaz. Çünkü çok güzel ve muhteşem şehir olması tüm Dünya tarafından ilgi çekmektedir.  İstanbul Dünya sırasında nüfus olarak altıncı ve Avrupa arasında birinci sırada gelmektedir. Bu da Türkiye’yi çok fazla önemli yapmaktadır.  Her anlamda da her şeyi bulabileceğiniz şehirdir. Tabi ki de millet olaraktan da Dünya da belki de ilk sırada gelecek bir şehirdir.

 

Antalya havalimanı ise: Merkezdedir ve Merkeze sadece 10 km. uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye’nin Güney sahilin de yer alır ve her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yolcu trafiği bakımından Avrupa da 14. Sırada bulunmaktadır. Toplam yolcu trafiği bakımından da 2. Sırada gelir. Terminalin ilk yapımına 1996 senesin de başlanmıştır ve Bayındır Holding tarafından yapılmıştır. 1 Nisan 1998 senesin de ise faaliyet göstermeye başlamıştır. Fraport AG ile Bayındırlık holding ortak anlaşması yapmıştır. 2 Terminal alanı bulunmaktadır. 10—25 milyon arası yolcu kapasitesine sahiptir. 92 tane uçak şirketi hizmet vermektedir ve yıllık yolcu oranını sürekli arttırmaktadır. Merkeze ulaşım ve de diğer ilçelere de ulaşımı bulunmaktadır.

Antalya’ya yaz kış tatil için uygun olsa da Yazın turistlerin saldırısına uğruyor demek fazlası ile mümkündür ve tarihi açıdan da Dünya da büyük bir öneme sahiptir. En kalabalık beşinci şehirdir. 2.222.562 tekil nüfusu vardır. Turizm faaliyetleri tüm şehirlere göre oldukça fazla hızlı gelişmektedir. Akdeniz bölgesinde yer alır ve Akdeniz özelliklerini sergilemektedir. İlk çağa kadar tarihi uzanmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanından Antalya havalimanına uçak bileti almak için artık hiçbir zaman farklı düşünmeye ya da aksilikler ile uğraşmaya gerek yoktur. Çünkü biletkess.com adresi olarak sizlere her olanak ve imkanları sunmaktayız. Sadece bizleri tercih ederek yepyeni hizmetlerden ve de en önemlisi güncel haberlerden E—bülten ya da mobil—normal bilgisayardan giriş yaptığınız web sitemiz ile haberdar olabilirsiniz. 7/24 web sitemiz açıktır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi