İstanbul Atatürk Havalimanından Hatay - Antakya havalimanına uçak bileti

21 Ocak 2016İstanbul Atatürk Havalimanından Hatay - Antakya havalimanına uçak bileti

İstanbul Atatürk havalimanı gelmiş geçmiş birçok havalimanından daha iyi bir konuma sahip olmaktadır ve de tüm liman adı altın da kaliteden asla ödün vermemektedir. Hem iç hatlar hem de dış hatlar hizmeti de vermektedir. Yurtdışına gitmek için kısıtlamalarınız yoktur. Hemen, hemen her yurtdışında yer alan havalimanına ulaşmanız mümkündür. Dış hatlar zamanla 2 sefer genişletilmiştir. Ayrıca Dünya’nın en büyük 16. Gümrüksüz mağaza işletmesi Atatürk havalimanın da bulunmaktadır. Duty—Free olaraktan da isimlenmektedir. Kargo terminali de yer almaktadır. 2002 senesin de depreme dayanıklı bir Kargo terminali de oluşturmuştur. Genel havacılık terminalinin kuzey batısın da yer alan özel jetler ile taksi hizmeti de verilmektedir.  Toplu ulaşım adı altında da Aksaray—Yenibosna arasın da bir metro hizmeti oluşturulmaktadır. Havaş taşımacılığı da yer almaktadır.

 

İstanbul bugün ki konumu ile birçok şeye imza atmış ve de buna halan daha devam etmektedir. Bu bakımdan lüks bir şehirdir ve milyonların tercihin de bulunmaktadır. Nüfus açısından bakacak olur isek belediye sınırları da göz önüne alınarak yapılan sıralama da Avrupa da birinci, Dünya da ise Lagos’tan sonra altıncı sıra da gelen önder bir şehirdir. Yeniliklerin hiçbir zaman bitmediği bir de yerdir.

 

Hatay—Antalya havalimanı ise:  1. Anadolu jet, 2. Nas Air, 3. Pegasus hava yolları, 4. Türk hava yolları, 5. Hamburg Airways, 6. Bora jet firmaları burada faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin güneyin de bulunan bir havalimanıdır. Yoğun olduğundan ötürü git, gider artmaktadır. Aynı anda 20 Haziran 2008 senesin de Uluslararası hava Hudut kapısı ilan edilmiştir. Hem iç hem de dış hatlar uçuşları gerçekleştirmektedir. Liman ise 9 Aralık 2007 tarihin de hizmete açılmıştır. Bu günden sonra hiç durmaksızın kendini göstermiştir.

 

Hatay şehri tarihi bir öneme sahiptir. En kalabalık on üçüncü şehridir. 2014 nüfus sayımı: 1.519.836’dır. Doğusun da ve güneyin de Suriye, batısın da Akdeniz, Kuzeybatısın da Adana, kuzeyin de Osmaniye ve de Kuzeydoğusun da Gaziantep yer almaktadır. En eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Cumhuriyet döneminde de çok iyi bir uzun dönemi bulunmuştur.

 

Siz değerli bireyler de İstanbul Atatürk havalimanından Hatay—Antakya havalimanına uçak bileti temin ederek satın almak ya da online rezervasyon yapmak istiyorsanız o zaman bu site de dilediğiniz kadar gezinebilirsiniz. 7/24 işlem yapmaktayız ve aksiliklerinizi de müşteri temsilcilerimize bildirebilirsiniz ya da tek bir mail atmanız yeterlidir. Bizleri de tercih ettiğinizden ötürü ayrıca teşekkürlerimizi beyan ederiz. Biletkess.com adresinde her şey süper gitmektedir. Çünkü ayrıcalıklı bir site olmaya çok fazla dikkat ediyoruz. Birçok alanda da rekabetçilerimizi hep geçmekteyiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi