İstanbul Atatürk Havalimanından Çanakkale havalimanına uçak bileti

21 Ocak 2016İstanbul Atatürk Havalimanından Çanakkale havalimanına uçak bileti

Atatürk havalimanın da hiçbir zaman hiçbir şey eksik değildir ve de Türkiye içi havalimanlarının en iyisi olduğu kadar da Yurtdışın da birçok havalimanın arasında da en iyi olaraktan da bilinmektedir. Bunun için kaliteden asla ödün vermeyen bir limandır. İlk kuruluşun da iki hangar ve de askeri alanda havacılık hizmeti verilebilmek için kurulmuştur. Harbiye Nazırı Mahmut Şevket Paşa da Ordu da kullanım amacıyla uçaklar hazırlatmıştır. Cumhuriyet’in temelleri atılması ve de ülkenin yavaş, yavaş gelişmesi ile başlayan bu kuruluş hikayesi de günümüze kadar gelmiştir. Ancak İstanbul uçak bileti ilk zamanlar sivil olarak kullanıldığı gibi de askeri amaçla da kullanılması bir süre sürmüştür. Ardından ülkemiz için önem kazanmaya başlayan havalimanları arasın da yer almıştır. Aynı zamanda da ilk kurulan havalimanların arasın da bulunduğundan da bu kadar günümüz de önemi vardır. Çünkü her yıl farklı bir tarihe bürünmüş ve gelişim göstermiştir.

 

İstanbul artık Metropol olmaktan çıkıp insanlara hizmet veren bir hal almıştır. Her adımı da her km’si de önemlidir ve bir girişim üzerine inşa edilmiştir. Belki de her saat bir yeni bir şey doğuyor denen şehir de çok doğru bir tanım olabilirdi. Günümüzün her alanın da böyle olması için Örnek şehirler arasın da olsa da Tüm dünya açısından bakılında şehir de çok aşırı millet sayısı da bulunmaktadır. Buna belki de 200’den fazla demek de mümkündür.

Çanakkale havalimanı ise: Hem askeri hem de Sivil olarak kullanılan bu havalimanı 1995 senesin de hizmete açılarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 2350 x 45 ebatların da bulunan bir beton pist vardır. Haftanın tüm günleri de sabah 08,30 ile 20,30 arasın da havalimanı çalışmaktadır. Bora jet, Anadolu jet hizmette çalışmaktadır. Havalimanın da bazen bazı tuhaf olaylar yaşanmıştır. Bunlar: 1. Havalimanını kurbağalar bastı, 2. Kurbağa operasyonu, 3. Havalimanın da yangın çıkması, 4. Ağaçların inişleri kalkış için tehlikeye düşürmüştür. 5. Havalimanının genel incelemesi yapılması haberler ve olaylar içerisin de yer almaktadır.

 

Çanakkale her açıdan önemlidir ve de gezilecek birçok yeri bulunmaktadır. Bunlara ayrıca bakabilmek isterseniz sitemiz de makalemiz de

 

İstanbul ile Çanakkale arası 320 km’dir. 4 saat 34 dakika da otobüs ile ele alınan mesafedir. İstanbul Atatürk havalimanından Çanakkale havalimanına uçak bileti alabilmek için de anın da biletkess.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Limitsiz hizmet veren bu sitede İstanbul—Çanakkale ya da Çanakkale—İstanbul gibi her türlü uçak bileti bulabilmeniz mümkündür. En önemlisi de bilet alımı sonrası veya öncesi de hizmet verilmektedir. Bunları göz önüne alırsanız hiçbir şekil de sorun bulamazsınız ve her gün artan müşterilerimizin arasın da yerinizi alabilirsiniz. Tüm iki şehir arasındaki fırsatları da web sitemiz de daima siz değerli misafirlerimize iletmekteyiz. Biz müşteriyi misafir olarak görmekteyiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi