İstanbul Atatürk Havalimanından Balıkesir Merkez havalimanına uçak bileti

20 Ocak 2016İstanbul Atatürk Havalimanından Balıkesir Merkez havalimanına uçak bileti

İstanbul Atatürk havalimanı sizlerin de bildiği üzere oldukça fazla gelişmiş ve de her zaman tercih edilen bir konumadır ve de Tüm Dünya Türkiye’ye gelmek için ya Ankara Esenboğa havalimanını ya da İstanbul da bulunan havalimanlarını tercih eder. Bunlar arasında da Atatürk limanı bulunuyor ve oldukça da popülerdir. İçerisin de Türkiye de ve de Dünya çağın da hizmet veren hemen, hemen hepsini barındırmaktadır. Her türlü hem lüks hem de zorunlu ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Online İstanbul uçak bileti hizmetini alabilmek için de biletkess.com adresini rahatlıkla tercih edebilir ve hem öncesin de web sitemizdeki ücretsiz hizmetleri hem de bilet satın alma sonrası dilerseniz kontrolleri de yaparak daha detaylı bir şekilde bilgilerinizi sonra da görebilirsiniz. Bu limanın da tarihi 1900’lar da başlar ve günümüze kadar devam etmektedir. Tepe Akfen Havalimanları (TAV) işletmesi tarafından işletilmektedir.

 

İstanbul’a birkaç cümle ile değinecek olursa da mükemmelliğin ötesin de bir şehir diyebiliriz. Hatta Dünya’nın her bir yerindeki işletmeci, girişimci tarafından bir yatırımı da söz konusudur ki ilk çağlardan beri uğrun da birçok savaşlar yapılmıştır. Türkiye’nin bu güzel İlinin makalesini web sitemizin içeriklerin de bulabilirsiniz.

 

Balıkesir Merkez havalimanı ise: O kadar fazla geçmişi yoktur ama yeni olmasına rağmen yine de güncel bir şekilde işletilmesi söz konusundur. Pist metresi 3000’dir. Yüzeyi ise asfalttan olmaktadır. DHMİ (Devlet hava meydanları işletmesi) tarafından da işletilmektedir. Havalimanı 2001 tarafından bazı nedenlerden dolayı kapatılmıştır ve 2007 de tekrardan işletmeye açılmıştır. Büyük bir Şehir olmasına rağmen yine de yeterli gelmektedir

 

Balıkesir nüfusu 2014 sayımı ile 1.189.057’dir. Türkiye’nin en büyük 17. İli olmaktadır. Türkiye genelin de 2 denizi ile komşu olmaktadır ve de hem Marmara hem de Ege denizine bir kıyısı vardır. Temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olmaktadır.

 

Balıkesir ile İstanbul arası km olaraktan 390 km’dir. İstanbul Atatürk havalimanından Balıkesir Merkez havalimanına uçak bileti alımı yapabilmeniz için sitemizden istediğiniz zaman bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylelikle anın da ulaşmak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Anın da gidiş—geliş bile yapabilecek biletlerinizi aylar öncesinden temin edebilir ya da aynı gün satın alabilirsiniz. Online Balıkesir uçak bileti rezervasyonu için sizlerin de hiç beklemesine gerek yoktur. Uçak biletinizi temin etmeniz artık sadece saniyelerinizi aldığı kadar da birçok ücretsiz hizmet sizleri biletkess.com adresin de her zaman beklemektedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi