İstanbul Atatürk Havalimanından Balıkesir Koca Seyit havalimanına uçak bileti

20 Ocak 2016İstanbul Atatürk Havalimanından Balıkesir Koca Seyit havalimanına uçak bileti

İstanbul Atatürk havalimanı eski Adıyla Yeşilköy havaalanı olaraktan geçmekteydi ve 1900’ların başın da bu ismi almıştır. Türkiye de yer alan birçok havalimanından daha iyi hizmet veren ve de büyüklük açısından ilkler de yer alan havalimanları arasın da bulunmaktadır. 29 Temmuz 1985 senesin de Atatürk’ün soyadını alarak isim değişikliğine de uğramıştır. Her zaman da 7/24 açıktır ve global dünya teknolojisine ayak uydurmaktadır. Aynı zaman da Dünya’nın her yerine giden seferler de düzenlenmektedir.

 

İstanbul ise Türkiye’nin en büyük şehridir ve ziyaret edilecek mekanlardan bir tanesi olarak Dünya çapın da yerini ilkler de yine almaktadır. Hem de günümüze kadar birçok imparatorluklara, medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Metropol şehirlerinden bile büyük olmasını günümüzde de büyük bir hızla sürdürmektedir. Diğer makalemizden de İstanbul’u tamamen ziyaret edebilirsiniz. En önemlisi de en kalabalık olduğu kadar da Ekonomik, Sosyo—Kültürel açıdan önemli bir şehrimizdir.

Balıkesir Koca Seyit havalimanına kısa bir değinme yapmak gerekirsek: 1997 senesin de Balıkesir’in Edremit ilçesin de hizmete açılmıştır. İlçeye uzaklığı sadece 4 km’dir. Anadolu jet, Bora jet, Atlas jet, Pegasus, Germania Airlines uçak şirketleri hizmet vermektedir. Birçok şehir ve ilçelere yakınlıkları olduğundan konum olaraktan da önemli tutulmaktadır. Yeni binası ile 30 bin m 2 olarak 2014 senesin de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Balıkesir büyük şehirler arasın da yer almaktadır ve de her zaman gezilecek bir tarihi yapıya ve konuma elverişlidir. Ne çok soğuk ne de çok sıcak bir iklime sahip olduğu için yaz—kış insanların seçimin de yer almaktadır. Hem Marmara’ya hem de Ege Denizine kıyısı bulunmaktadır. Tarihi yapısı ile de ilgi çekmektedir. Havran’a da 8 km. uzaklıkta yer almaktadır. Antik çağdan tarihi başlamaktadır ve Cumhuriyet dönemine kadar bir uzanışı bulunmaktadır. Günümüz de ise Türkiye Cumhuriyetin de yer almaktadır. Daha fazla bilgisine ulaşabilmek için de web sitemizden makalesine ya da havalimanı için sadece Koca seyit havalimanına bakmanız da mevcuttur. 

 

İstanbul ile Balıkesir arası ise 390 km’dir ve 5 saat, 34 dakika sürmektedir. Bu otobüs ile alınmış bir kesinliktir. Uçakla daha yakındır. Sizler de İstanbul havalimanından Balıkesir havalimanına gidebilmek istiyorsanız web sitemizden istediğiniz zaman biletinizi alabilirsiniz ve de anın da hizmet alacağınızı görebilirsiniz. Bununla da birlikte PRN kodunuz ile biletinizin bilgilerine istediğiniz zaman bakabilirsiniz. İki il arasında hem gidiş hem de dönüş bileti alabileceğiniz gibi de hava şartları konusun da aksaklık olduğu takdir de bilgileneceğinizi de bilmenizi özenle isteriz. Bir de Tüm havayolu şirketlerini aynı ekran da karşılaştırma şansınız bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.