İç Anadolu bölgesi Uçak şirketleri

02 Ocak 2016İç Anadolu bölgesi Uçak şirketleri

Karasal iklime sahiptir. Turizm potansiyeli olarak apayrı bir ilgi çekmektedir. Hz. Mevlana külliyesi de bu çerçeve de yer almaktadır. İç Anadolu bölgesi, Türkiye’nin 7 bölgesinden biridir ve diğer böğleler gibi buranın da önemli bir etkisi bulunmaktadır. Anadolu’nun da tam ortasın da bulunmaktadır. Bundan dolayı orta Anadolu denilmektedir. Doğu Anadolu’dan sonra gelen ikinci büyük bölge olarak tanımlanmaktadır. Aynı anda da tahıl ambarı olarak anımsanmaktadır. 13 ilin bulunmaktadır. Bu 13 ilin de bazı kısımları Karadeniz, Doğu Anadolu, Akdeniz bölgelerine kadar uzanmaktadır. Sanayi anlamında da gelişmiştir. Bu bölgeden de biletkess.com adresinden her yere rahatlıkla uçak bileti bulabilirsiniz. Limitsiz hizmet sağlayan firmamız sizler için her türlü yenilikleri yapmaya devam ediyor ve burada da birçok bölgeyi sizler için tanımlayacağız. Aşağıda da tüm havalimanı olan İllerin uçak şirketlerinden, kısa bilgilerine kadar vereceğiz.

Ankara:

Türkiye’nin başkentidir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük ikinci şehridir. Birçok bölgeye yakınlık göstermektedir. Bu nedenle otobüs ile de uçak ile de seyahat edecekler ya da firmalar aktarma yapacakların da burayı gösterirler. Hızla gelişen ve sürekli de yatırım yapılan bir bölgedir. Tarihi geçmişi de epey uzundur. Uğrun da zamanın da çok savaş yapılmıştır. Hatta saymakla bitmeyen yaşamış toplumlar bulunmaktadır. Bura da bulunan epey de uçak şirketleri bulunmaktadır. Bunları siz değerli kişiler için sıralayacağız. Ulaşımı da son derece mükemmel olduğunu söylemek gerekmektedir.  Aynı zaman da hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşları yapılmaktadır. Ankara Esenboğa havalimanı bulunmaktadır. Burada hizmet veren birçok uçak firmaları vardır. Bunlar: 1. Anadolu jet, 2. Atlas jet, 3. Bora jet, 4. Corendon havayolları, 5. Free Bird Havayolları, 6. MNG Airlines, 7. MyCargo Airlines, 8. Onur Air, 9. Pegasus Airlinesi 10. Saga Airlines, 11. Seabird Airlines, 12. Sun Express, 13. Tailwind Airlines, 14. Turkish Airlines, 15. ULS Airlines Cargo firmaları da hizmet vermektedir.

Konya:

Konya’yı Mevlana’dan diğer her türlü dini kişiler ve türbeler ile tanımaktayız. Burada da Havalimanı bulunmaktadır. Tarih öncesi dönemleri oldukça uzundur. Çünkü birçok konuda öncülük ve ilkleri bulunmaktadır. Yanı sıra da Anadolu da bulunması de pek çok öneme sahip olduğunu göstermektedir. Konya havalimanın da hizmet veren firmalar ise: 1. Pegasus hava yolları, 2. İzair, 3. Türk hava yolları, 4. Corendon Airlines hizmet vermektedir. Bu havalimanı da önemli bir şekilde her yıl artış yapmaktadır.

Kayseri:

Sucuğu ile insanlarının ticari zekası ile uzun tarihi ile imparatorluklarını bir arada tutmuşluğu ile süper ötesi bir yer olarak bilinir ve gezilecek aslın da çok fazla yeri vardır. Bunların hepsini de sizler için derledik ve biletkess.com adresindeki makaleyi ziyaret edebilirsiniz. Kayseri de, Erkilet havalimanı bulunmaktadır. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seferleri yapılmaktadır. Uçak şirketleri: 1. Corendon Airlines, 2. Free Bird hava yolları, 3. Germania Fluggesellschaft, 4. Pegasus havayolları, 5. Sun Express, 6. Türk hava yolları, 7. Anadolu jet hizmet vermektedir. Sürekli olaraktan da işlek bir havalimanıdır.

Eskişehir:

Eskişehir Anadolu’nun her yerinden daha çok daha değerli demek doğru olmaktadır. Çünkü hem Anadolu olaraktan da bilinir. Hem de birçok yerin ismi Anadolu olarak geçmektedir. Bunlardan bir tanesi de Anadolu havalimanı olmaktadır. Anadolu havalimanın da 1. Corendon Airlines ve Türk hava yolları hizmet vermektedir. Her zaman sürprizler ile dolu olan bir şehirdir. Türkiye’nin yirmi beşinci kalabalık şehridir. En son nüfus sayımın da nüfusu 812.320’dir. Daha fazlasını makalemiz de değindik. Oradan ziyaret ederek okuyabilirsiniz.

Sivas:

Sivas’ta, Sivas Nuri Demirağ havalimanı bulunmaktadır. 1. Anadolu jet, 2. Pegasus, 3. Türk hava yolları firmaları da burada hizmet vermektedir. Sivas eski Mezopotamya kervanlarının geçtiği yerdir. En önemlisi de şehir de sayılacak kadar zor Selçuklu ve Osmanlı eserleri bulunmaktadır. Doğal harikalarını da atlamak şüphesiz mümkün değildir. Toplam nüfusu 623.116’dır. Sadece merkez nüfusu ise 319.532’dir. Kültürel değerleri de günümüze kadar gelmiştir.

Nevşehir:

20 Temmuz 1954 il haline gelmiştir. 8 ilçesi vardır. Nevşehir Kapadokya havalimanı vardır. Adından da anlaşıldığı gibi Kapadokya, Nevşehir de önemli bir yerdir. Bunun için çok fazla turist aldığı da kesindir. Sürekli olaraktan gelişmesi de turist almasıyla durmaksızın artıyor.

Havalimanı olmayan illeri ise: 1. Kırıkkale, 2. Aksaray, 3. Karaman, 4. Kırşehir, 5. Niğde, 6. Yozgat, 7. Çankırı illerinde de havalimanı bulunmamaktadır. Bunu yazmamızın sebebi ise sizlerin bilmediklerinden dolayı boşu boşuna havalimanı araştırma yapmamasıdır. Özellikle de sitemizin içerisin de bunları bulundurduk ve sürekli olaraktan da sizler için çalışmalarımızı yapmaya devam etmekteyiz. İstediğinizi her zaman biletkess.com adresi üzerin de anın da bulabilirsiniz. Böylelikle de süper ötesi bilgilere sahip olabilirsiniz. Aklınıza gelenlerin hepsini bulacaksınız.

Bizleri tercih ettiğiniz için her zaman teşekkür ederiz. Daha fazlasını incelemek için sitemizde bulunmanız yeterlidir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.