Her zaman biletkess.com bir sıfır önde

29 Aralık 2015Her zaman biletkess.com bir sıfır önde

Herkese öncelikle biletkess.com yönetimi olarak merhaba demek istiyoruz. Sitemizden memnun kaldığınızı biliyor olsak da yine daha iyi hizmetler vermeye oldukça sıkı bir çalışma ile devam etmekteyiz. Bizler bu makalemizde her şeyi genel olarak ele almak istedik. Şimdi http://www.biletkess.com adresine ilk defa girenler neler mi var diyorlar? Burada Uçak bileti adı altında akla gelebilecek her türlü makale, bilgi, şirket telefon numarası, PNR numarası ile tekrar sorgulama işlemleri, uçuş seyahat kavramı ile ilgili kısacası her şey, otobüs bileti deyince ilk aklınıza ne geliyor ise hepsi vardır ve az önceki cümlemizde uçak biletinde belirttiğimiz her şey, araç kiralama hizmetimiz ama rent a car denilince sadece bir marka ya da bir yer akıllarınızın ucuna gelmesin. Uzman ekiplerimizle uzunca düşünerek her bölgede kurumsal hizmet verece ve de aldığınız  aracı farklı bir bölge de rahatlıkla bırakıp hayatınıza devam edebilmeniz gibi sistemleri tercih ediyoruz.  Bu konuda yaptığımız tüm çalışmalarımız sizler içindir. Ayrıca tüm binek araçları da dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

Gelelim kalacak yerinize, sadece akla 5—6 yıldızlı otel seçimleri gelmesin. Herkesin bütçesini düşündük ve konforu,  kaliteli, sağlığı, hemen, hemen tüm illeri de düşündük. Böylelikle yaptığınız tüm işlemlerin burada ne kadar da rahat ve dakikalar içerisinde gerçekleşeceği de rahatlıkla görebileceksiniz. Saydığımız bu 4 alanda iyice geliştik ve de 2012 tarihinden bu yana toplam da 4 sene geçmiş bulunmaktadır. 4 sene içerisinde geldiğimiz nokta çok profesyonel alanda ilerlememizi sağlamıştı.

Şimdi ise bunlara rağmen bile yeni yıl da yepyeni farkımız ile çıkış yapmayı ve tüm kampanyaları da devam ettirmeyi sunuyoruz. O zaman sizler de hemen sitemizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Çünkü artık bundan sonra çok ciddi kampanyalar ve öneriler ile sizlere sunum yapmayı amaçlamaktayız. Tek kelime ile harika şeyler yapan bu siteyi ziyaret etmeden bile bilgilenmek istiyorsanız o zamanda E—bülten aboneliğini önermekteyiz. Çok fazla sizlere mail atmadığımız için hem rahatsız olmayacaksınız ve en önemlisi gerçek kampanyaları bir tık ile her gün kontrol ettiğiniz mail kutunuz da göreceksiniz. Üstelik E—bülten aboneliğine üye olduğunuz durumda tüm otobüs şirketlerinin, uçak şirketlerinin, günlük ya da haftalık araç kiralama firmalarının, otel rezervasyonları ile ilgili haberlerini, kampanyalarını, içeriklerini, değişen bilgilerini ve diğer tüm her şeyi sizler ile paylaşmaktayız.

Bizleri takip etmek işte bu anlattığımız kadar kolaydır. Bu anlatılanlar sadece sayfamızın ana sayfanın bir kısmıdır. Site de yer alan onlarca makale de sizleri beklemektedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.