Fırsatları ayağınıza getiren biletkess.com 2016 da yepyeni değişimle geliyor

30 Aralık 2015Fırsatları ayağınıza getiren biletkess.com 2016 da yepyeni değişimle geliyor

Fırsatlar asla bitmez. Çünkü bu web sitenin adı http://www.biletkess.com olduğu için daha ötesi yoktur. Bizler 2012 senesinden bu yana birçok gelişmeye imza attığımızı düşünmekteyiz. Düşünmekten fazlası vardır. Neden mi? Müşteri memnuniyeti daima %98’in üstünedir ve bunun sebepleri arasından da daima en iyisini sunma isteğidir. Sadece isteyin ve gerisini her konu da bizlere bırakınız. Tamamen istekleri yapma amaçlarımız vardır ve işte bu samimiyetten dolayı da birinci sınıf hizmeti almış oluyorsunuz. Bu sitede ne mi var?

İnsanların sürekli hizmet olarak kullandığı kategoriler yer almaktadır. 1. Araç kiralama, 2. Uçak bileti, 3. Otobüs bileti, 4. Otel rezervasyonu yer almaktadır. Yaz kış demeden çalışıyoruz ve sizlerin de gidecekleri yerleri önemsediğimiz için makale hizmetimizi de sınırsızca sunuyoruz. 81 ilin tüm bölgesel tanıtımları burada yer almaktadır. Dilerseniz sizde bunlardan yararlanabilirsiniz. Bunu kelimeler ile ifade bile etmek mümkün değildir. Çünkü hiçbir yer de görülmeyen hizmetler ile karşılaşıyorsunuz.

Burada nelerin olduğunu daha kapsamlı bir şekilde söylemek gerekirse: 1. E—bülten, 2. Yukarı da saydığımız 4 kategori, 3. Her şeyi karşılaştırma yapabilmeniz, 4. Çok fazla otobüs şirketi (175 +)ve uçak şirketi (hemen, hemen Türkiye de hizmet veren tüm şirketler) olması, 5. İsteklerinizin her birini telefon da uzman ekiplerimize rahatlıkla söyleyerek çözüme ulaştırmaları, 6. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği tarz bir web sitesi, 7. Reklamların olmadığı süper bir adres ve buna Google reklamlardı da dahildir. 8. Her türlü saldırıya ve de ödeme yaparken koruma altınız da olabilmeniz için dünyanın en iyi güvenlik önlemleri ile korunması, 8. Bildiklerinizi unutturacak tarzda yepyeni online sistemlerimiz, 9. Ödeme kolaylığı ile hem taksit hem de kredi kartı da bu adreste geçerliliğini göstermektedir. 10. En iyi fiyat garantisi bulunmaktadır. Sadece 10 madde değil, her makalemiz de 100 madde yazsak binlerce makale bile bu web siteyi anlatmaya yetmez.

Tüm yurtdışı ve yurtiçi çalışma hizmetimizi geliştirmek için beklemeden hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Aradan seneler geçerken bizler yerimizde durmuyoruz ve ilerleyen teknolojiye yetişmekteyiz. Alanımızdaki tüm firmaları da geride bırakmaktayız ve herkes bir alanda iler iken biletkess.com olarak her şeyin detayına kadar araştırarak uygulamaktayız. Bu uygulama her şeyin en iyisi olacak şekilde gerçekleşmektedir.

Mobil uygulamamızda bulunmaktadır. Ayrıca % 10 indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Her uygulamaya giren kişi için geçerlidir. Sürekli ekleme yapılan ve daha iyisi olması için güncellemeler yapılan uygulamamızda web sitemizde bulduğunuz her şeyi bulabilirsiniz. Artık uçak, otobüs, araba kiralama ve tatil için otel rezervasyonu deyince akıllara biletkess.com gelmesi de çok normal olacaktır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.