Ege bölgesi uçak şirketleri

02 Ocak 2016Ege bölgesi uçak şirketleri

Ege bölgesi otları ve baharatları ile ilgili ön plana çıkmıştır. Kuzeyin de Marmara, Doğusun da İç Anadolu, Güneyde Akdeniz bölgeleri bulunmaktadır. 8 tane ili bulunmaktadır. Batı tamamen Ege denizi ile çevrilidir. İzmir en çok kalabalık İlleri arasın da yer almaktadır. İkincisi ise Manisa’dır ve sonuncusu Uşak olarak bilinmektedir. Nüfusu iklim koşullarına göre şekillenmektedir. Tarım, hayvancılık, Sanayi, Turizm etkilidir. Turizm birçok açıdan etkilidir ve bundan ötürü de Ege bölgesin de İzmir ününü epey ileriye çıkartmaktadır. Yanı sıra da gelen havalimanları bu konu da etkili olmaktadır.

İzmir:

Adnan Menderes havalimanı bulunmaktadır. İzmir de her şey mükemmel şekil de gelişen bir şehirdir. Bununla birlikte Turizm adı altın da Turist sayısını her zaman iki katına çıkartmaktadır. Şuan nüfusu ise 4.113.072’dir. Bu en son ki nüfus sayımıdır. Yatları ve gemileri ile de ön plandadır. Ziyaret edilmesi gereken yerlerden bir tanesidir.

Denizli:

Denizli bölgesin de, Denizli Çardak havalimanı bulunmaktadır. DHMİ tarafından işletilmektedir. Hem sivil hem de askeri amaç olarak kullanılmaktadır. Denizli Nüfusu da 978.700 nüfusu bulunmaktadır. Sanayinin kaynağı olaraktan da ön plana çıkmaktadır. Bir köyden gelişmeye başlayan şehirdir.

Muğla:

Muğla iline şu cümle ile giriş yapmak isek olmaz. Muğla geleneklerini ve göreneklerini, özellikle de şivesini günümüze kadar getiren illerimizden bir tanesidir. Hatta insanı çok sevilir ve de misafir perver olduğunu söylemek çok doğrudur. Türkiye’nin en kalabalık 24. Şehridir. 2013 yılındaki sayımıyla 866.665’dir. Topraklarının bir kısmı Akdeniz bölgesin de bulunmaktadır. 13 ilçesi bulunmaktadır. Antik dönemi de uzundur. Muğla ilin de, birinci Muğla Milas—Bodrum havalimanı ve ikincisi de Muğla Dalaman havalimanı bulunmaktadır. Birçok şirkette hizmet vermektedir. Milas—Bodrum havalimanı şirketleri: 1. Atlas Global, 2. Corendon Airlines, 3. Corendon Dutch Airlines, 4. Pegasus Airlines, 5. Sun Express, 6. Sun Express Deutshland, 7. Türk hava yolları, 8. Air Moldova, 9. Arkefly, 10. Austrian Airlines, 11. Azerbaijan Airlines, 12. British Airways, 13. Easy Jet, 14. Edelweiss, 15. Jet2.com, 16. Jetairfly, 17. Lufhansa, 18. Luxair, 19. Monarch Airlines, 20. Onur air, 21. Pegasus Airlines, 22. Thomas Cook Airlines, 23. Thomas cook Airlines, 24. Thomas Airways, 25. Transavia.com, 26. Transavia.com France, 27. Aviolet, 28. B & H Airlines, 29. Bulgaria Air, 30. Enter Air, 31. I—FLY, 32. Jet time, 33. Nordvind Airlines, 34. Onur air, 35. Transaero Airlines firmaları hizmet vermektedir. Yurt dışı ve yurt içi hizmet vermektedir.

Muğla Dalaman havalimanın da hizmet veren şirketler ise: 1. Pegasus hava yolları, 2. Thomas Cook Airlines, 3. Türk hava yolları, 4. Atlas jet, 5. Austrian Airlines, 6. Azerbaijan Airlines, 7. British Airways, 8. Bora jet, 9. Condor, 10. Corendon Airlines, 11. Easy jet, 12. Finnair, 13. Jetairfly, 14. Norwegian air shuttle, 15. Onur air, 16. Pegasus Airlines, 17. Sun Express, 18. Sun Express Deutschland, 19. Thomas cook Airlines, 20. Thomas Airways, 21. Transavia.com, 22. Tulfly, 23. Türk hava yolları, 24. Arkefly, 25. Aviolet, 26. Belavia, 27. Corsair İnternational, 28. Edelweiss air, 29. Enter air, 30. Freebird Airlines, 31. I—FLY, 32. JET.2COM, 33. Jet time, 34. Jordan Aviation, 35. Kolovia, 36. Middle East Airlines, 37. Monach Airlines, 38. Nordwind Airlines, 39. Norwegian air shuttle, 40. Novair, 41. Petra Airlines, 42. Primera air, 43. Royal jordanian, 44. Scandinavian Airlines, 45. Small planet Airlines, 46. Small planet Airlines Polska, 47. Tailwind Airlines, 48. Thomas cook Scandinavia, 49. Travel service Airlines, 50. Travel service Poland, 51. Tulfly, 52. Ukraine İnternational Airlines, 53. Ural Airlines, 54. Utair Aviation, 55. Utair Ukraine, 56. Wind Rose Aviation, 57. Wing of Lebanon firmaları da hizmet vermektedir. Ege bölgesin de Muğla gerçekten de önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle sürekli olarak yurtdışı ve yurtiçi hizmetleri durmaksızın havalimanın da devam etmektedir. En ufak bilgide de sizleri bilgilendirmeye ve yenilikler ile karşılaştırmaya devam edeceğiz. Muğla 2 yıllık düşüşü hariç sürekli yolcu sayısın da artış meydana da getirmiştir.

Kütahya:

İç Batı Anadolu’da da bir bölümü bulunmaktadır. Kütahya’yı Tavşanlı ilçesinden tanırız ve de her zaman aklımız da böyle kalmıştır. Çeşitli firmalar da Kütahya ilinin, Kütahya Zafer havalimanı bulunmaktadır. Bunun uluslararası müşteri memnuniyetini de bulunmaktadır. Her zaman daha iyisi olabilmenin yolu için sürekli çalışmaları bulunmuştur ve de ilerleyişleri her zaman böyle olmuştur. Kurulduğundan bu yana da sürekli olarak yolcu artışı ve İl’e de büyük katkısı olmuştur. Bu bölge de birçok ayaklanma ve vaka olmuştur. Bunlar sırası ile de günümüze taşınmıştır. Ancak bunlara rağmen önemli şehirlerimizin arasın da halan daha bulunmaktadır.

Uşak:

Uşak havalimanı, şehre 4 km. uzaklıkta yer almaktadır. Bununla birlikte de her zaman kaliteli bir hizmet sunmuştur. Bunun yanı sıra şehir havalimanı sonrası birçok gelişmeye de, yatırımlara da tanıklık etmiştir. Bunun için önemini birçok alan da görmek mümkündür. M.Ö. 4000’li yıllara kadar uzanan bir geçmişi bulunmaktadır. Daha fazlası da söylenmektedir. Merkez ilçesin de 19 mahallesi bulunmaktadır. 2013 nüfus sayımı verilerine göre de 192.144 kişilik nüfusu vardır.

Havalimanı olmayan iller: 1. Manisa, 2. Aydın, 3. Ayfonkarahisar illerimizdir.

Biletkess.com adresi olaraktan sürekli çalışmalar içerisindeyiz ve de her zaman böyle olmayı bir hedef haline getirdik. Şimdi ise daha farklı plan ve projelerimiz olacaktır. 2016 senesinde de birçok projeye imza attığımızı ve yenilikleri de durmaksızın size sunduğumuzu göreceksiniz. Tekrar görüşmek üzere…

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.