Doğu Anadolu bölgesi otobüs şirketleri

03 Ocak 2016Doğu Anadolu bölgesi otobüs şirketleri

Doğu Anadolu bölgesini uçak şirketleri bölgelerin de tanıttığımız için burada pek değinmeyeceğiz. Zaten ayrıca makalelerimiz de illerimize değindik. Şimdi ise iller de yer alan firmalara değinmek istiyoruz. Bu konu da sınırsız hizmetimizin olduğunu da ayrıca biletkess.com adresini inceleyerek daha iyi anlayabilirsiniz.

1.Ağrı:

Ağrı İl’i gerçekten de soğuk geçen bölgeler arasındadır. Özellikle dağlık ve kırsal kesimlerin de çok fazla soğuk bulunmaktadır. Ağrı şehirlerarası terminal de bulunan firmalar ise: 1. Aydoğan Turizm, 2. Has Diyarbakır, 3. Öz Diyarbakır seyahat, 4. Özlem Cizre Nuh, 5. Can Erciş Sema, 6. Best Van Turizm, 7. Iğdırlı Turizm, 8. Öz Erciş seyahat, 9. Star Diyarbakır, 10. Van gölü Turizm, 11. Has Bingöl Turizm, 12. Kanberoğlu Turizm, 13. Özlem Bingöl seyahat, 14. Van Erciş İtimat, 15. Yeni Diyarbakır seyahat firmaları hizmetlerini sürdürmektedir. Sizler için biletkess.com her zaman mükemmel olmaya çalışıyor ve de isteklerinizi karşılamaya devam ediyor.

2.Ardahan:

Ardahan da hizmet veren otobüs şirketleri: 1. Doğu Kars, 2. Esadaş, 3. Kafkas Kars, 4. Has Bingöl Turizm, 5. Palandöken Turizm şirketleri hizmet vermektedir. Ardahan’ı diğer makalelerimiz de değindiğimiz için burada pek çok incelemeyeceğiz.

3.Bitlis:

Bitlis şehirlerarası otobüs terminalin de ise 12 tane otobüs şirketi bulunmaktadır. Otobüs terminali en son olarak devlete teslim edilerek hizmet politikası izlenmiştir. Şuan da bu ilerleyiş söz konusu olduğunu söylemek mümkündür. 7 İlçesi bulunmaktadır.

4.Bingöl:

Bingöl şehirlerarası otobüs garın da: 1. Özlem Bingöl Turizm, 2. Has Bingöl Seyahat olmak üzere 2 tane yerel firması bulunmaktadır Diğerleri ise: 1. Bitlis Taç, 2. Kafkas Kars, 3. Kığı Karakoçan Tur, 4. Van Erciş İtimat, 5. Van Erciş Sema, 6. Tokat Yıldızı, 7. Yeni Van Seyahat, 8. Yeşil Muş ovası otobüs firmaları hakimiyet sürdürmektedir. Eğer sizler de indirimli alışverişler yapabilmek istiyorsanız bir kere de olsa sitemizi ziyaret etmenizi özellikle tavsiye etmekteyiz.

5.Elazığ:

Elazığ, Doğu da önemli İllerden bir tanesidir. Bu nedenle ulaşım da ikileme görevi bile görebiliyor diyebiliriz. 1. Adıyaman Gülaras Turizm, 2. Best Van Turizm, 3. Bitlis Taç, 4. Esadaş Turizm, 5. Fındıklı Toros Turizm, 6. Has Bingöl Turizm, 7. Lider Siirt Seyahat, 8. Konya Lüks Ereğli, 9. Kent Turizm, 10. Lider Turizm, 11. Lüsk batman seyahat, 12. Malatya Beydağı Turizm, 13. Öz Diyarbakır seyahat, 14. Mis Amasya Tur, 15. Mardin Seyahat, 16. Öz Elbistan Seyahat, 17. Öz Erciş seyahat, 18. Özlem Bingöl Seyahat, 19. Siirt Petrol, 20. Özlem Diyarbakır Seyahat, 21. Özlem Cizre Nuh, 22. Star batman, 23. Star Diyarbakır, 24. Tokat seyahat, 25. Van Erciş sema, 26. Van erciş itimat, 27. Tokat yıldızı, 28. Van gölü Turizm, 29. Vanyolu seyahat firmaları da burada hizmet vermektedir. Terminal de birçok yatırım da sürekli olaraktan devam etmektedir. Elazığ terminalinin yolcu sayısı her  yıl gittikçe artmaktadır.

6.Erzincan:

Erzincan garın da 1. Barış Turizm, 2. Başak Turizm, 3. Can Barış Turizm, 4. Erzincan Fırat Turizm, 5. Erzincan Nazar Turizm, 6. Lüks Erzincan Turizm yerel firmalar arasın da yer almaktadır.  Bunlar haricin de ise 1. Adıyaman Gülaras Turizm, 2. Kahta Petrol, 3. Konya Lüks Ereğli, 4. Öz Elbistan seyahat, 5. Tokat seyahat, 6. Van Erciş Sema, 7. Esadaş Turizm, 8. Kamil koç, 9. Lider Adana, 10. Öz Erciş Seyahat, 11. Turay Turizm, 12. Van Gölü Turizm, 13. Iğdırlı Turizm, 14. Kar palandöken Seyahat, 15. Niksarkale Turizm, 16. Palandöken seyahat, 17. Van Erciş İtimat, 18. Yeni Adana Seyahat firmaları yer almaktadır.  Her biri de apayrı hizmet verdiği gibi de sitemizde tümünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Sitemizi incelemeniz yeterlidir. En soğuk illerden bir tanesi de diyebiliriz ve kış Turizmi daima yapılmaktadır ve de bu konuda

7.Erzurum:

Erzurum Doğu illeri arasın da çok konuşulan ve de orta seviye de bir bölge diyebiliriz. Bundan ötürü de en kalabalık yirmi yedinci ilidir. Erzurum da yerel hizmet veren firmalar: 1. Dadaş Turizm, 2. Esadaş Turizm, 3. Palandöken Turizm, 4. Zaman Turizm firmaları bulunmaktadır. Diğer şirketler ise: 1. Adıyaman Gülaras Turizm, 2. Bizim Iğdır Turizm, 3. Kamil koç, 4. Lider Adana, 5. Niksarkale Turizm, 6. Öz Erciş Seyahat, 7. Ulusoy Turizm, 8. Van Gölü Turizm, 9. Aydoğan Turizm, 10. Yeni Adana Seyahat, 11. Van Erciş İtimat, 12. Star Diyarbakır, 13. Özlem Ardahan Turizm, 14. Öz Diyarbakır Seyahat, 15. Lüks Gümüşhane Turizm, 16. Kanberoğlu Turizm, 17. Has Bingöl Turizm, 18. Best Van Turizm, 19. Iğdırlı Turizm, 20. Konya Lüks Ereğli, 21. Metro Turizm, 22. Öz Elbistan Seyahat, 23. Özlem Bingöl Seyahat, 24. Tokat Seyahat, 25. Van Erciş Sema, 26. Yeşil Artvin Ekspres otobüs şirketleri olmak üzere yerlerini otogar da almaktadır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

8.Hakkari:

Terör nedeniyle yatırımlar çok duraksamıştır. Batılı yerlere göre çok nadir yatırımlar vardır ve gelişmemiş bir terminale sahiptir. O terminal anlamı da Vana ya da Van gibi yakın İllere getirmek için beklenilen yerdir. Çok kısa süre içerisin de yapılması tartışma söz konusudur.  Ama Vana gitmek için hizmet veren firmalar ise: 1. Best Van Turizm, 2. Van Erciş Sema, 3. Yeni Van Seyahat, 4. Öz Erciş Seyahat, 5. Van Gölü Turizm, 6. Van Erciş İtimat, 7. Van Yolu seyahat firmaları ile gidebilirsiniz.  Bunların rezervasyonlarını ve de satın alınacak biletleri web sitemiz de bulabilirsiniz.

9.Iğdır:

Iğdır de pek gelişmemiş demek mümkündür. Çünkü Hakkari gibi yatırımlar burada da ertelenmiş durumdadır. Burada terör Hakkari kadar yoktur ancak yine de olmasından ve de daha çok bölgenin gelişmemiş olması buna engel olmaktadır. Ancak spor faaliyetleri ve de gezilecek alanları çok fazladır. Turist bile almaktadır. Iğdır yerel otobüs firmaları: 1. Can Iğdır Turizm, 2. Iğdırlı Turizm, 3. Iğdır Hat Turizm yerel firmalar arasın da yer almaktadır.  Diğer firmalar ise: 1. Ağrı Doğu Turizm, 2. Aydoğan Turizm, 3. Has Diyarbakır Turizm, 4. Lüks Ağrı dağı seyahat, 5. Öz Diyarbakır seyahat, 6. Özlem Bingöl seyahat firmaları hizmet vermektedir.

10.Kars:

Önemli geçmişe sahip olan İllerden bir tanesidir ve geçmişin de birçok savaşlar yapılmıştır. Kars’ta yerel hizmet veren otobüs şirketleri: 1. Kars Turgutreis, 2. Sarıkamış Turgutreis Turizm, 3. Doğu Kars, 4. Kafkas Kars uzun yıllardır halkın ihtiyaçlarını karşılayan ve de çeşitli iller de hizmet veren firmalardır. Diğer şirketler ise: 1. Aydoğan Turizm, 2. Has Bingöl Turizm, 3. Iğdırlı Turizm, 4. Kanberoğlu Turizm, 5. Lüks Gümüşhane Turizm, 6. Metro Turizm, 7. Lüks Gümüşhane Turizm, 8. Star Diyarbakır, 9. Özlem Bingöl seyahat, 10. Öz Diyarbakır seyahat firmaları öncü olaraktan hizmet vermektedir. Her şey için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

11.Malatya:

7 tane yerel firması bulunmaktadır. Diğer firmalar ise: 1. Adıyaman Gülaras Turizm, 2. Bitlis Taç, 3. Elazığ Hazar Turizm, 4. Esadaş Turizm, 5. Kahta Petrol, 6. Lider Elbistan, 7. Lüks Batman seyahat, 8. Mis Amasya tur, 9. Öz Erciş seyahat, 10. Özlem Diyarbakır seyahat, 11. Star Diyarbakır, 12. Turay Turizm, 13. Van Gölü Turizm, 14. Vanyolu seyahat, 15. Van Erciş İtimat, 16. Tokat seyahat, 17. Siirt Petrol, 18. Özlem Bingöl seyahat, 19. Öz Diyarbakır seyahat, 20. Mardin seyahat, 21. Lider Siirt seyahat, 22. Kent Turizm, 23. Fındıklı Toros Turizm, 24. Elazığ Murat Turizm, 25. Çağlar Turizm, 26. Adıyaman Ünal Turizm, 27. Best Van Turizm, 28. Dadaş Turizm, 29. Elazığlılar Turizm, 30. Has Bingöl Turizm, 31. Konya Lüks Ereğli, 32. Lider Turizm, 33. Metro Turizm, 34. Öz Elbistan seyahat, 35. Özlem Cizre Nuh, 36. Star Batman, 37. Tokat Yıldızı, 38. Var Erciş Sema, otobüs faaliyeti vermektedir. Öncelikli firmalardan tutun yerel ve diğer 37 şirketin hepsi de biletkess.com adresin de vardır. Anın da güvenilir bilet satışından yararlanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamayı indirerek % 10 indirim kazanabilirsiniz.

12.Muş:

Muş’ta 3 tane yerel firma hizmet vermektedir. 1. Muş Yolu Turizm, 2. Yeşil Muş ovası, 3. Muş Haspet Turizm faaliyet vermektedir. Toplam da hizmet veren şirketler: 1. Bitlis Taç, 2. Tokat yıldızı, 3. Van gölü Turizm, 4. Kent Turizm, 5. Van Erciş İtimat, 6. Vanyolu seyahat, 7. Öz Erciş seyahat, 8. Van Erciş Sema firmaları sürekli olarak yurdun dört bir yanına hizmet vermektedirler.

13.Tunceli:

Tunceli de bir tane yerel firma vardır. Süreklilik konusunu biletkess.com adresin de bulabilirsiniz. Tunceli’ye gitmeden önce bile siteden makalelere bakarak daha çok inceleyebilir ve de bilgi edinebilirsiniz.

14.Van:

Van da yer alan firmaları biraz önce Hakkari bölümün de saydık. Diğerlerini sayacak olursak da: 1. Adıyaman Gülaras Turizm, 2. Bitlis Taç, 3. Kanberoğlu Turizm, 4. Star Diyarbakır, 5. Sahilgülü Turizm, 6. Öz Erciş seyahat firmaları yer almaktadır.

Bunların dışın da şuan söyleyecek farklı bir kelime yoktur ve bir sonraki makalemiz de görüşmek üzere diliyoruz.

Her şeyi bizlere sitemiz de sorabilir, yorumlayabilir ve de telefon edebilirsiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi