Bursa Yenişehir havalimanından Nevşehir Kapadokya havalimanına uçak bileti

18 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından Nevşehir Kapadokya havalimanına uçak bileti

Bursa Yenişehir havalimanından Nevşehir Kapokya havalimanına uçak bileti almanın tam fırsatıdır. Çünkü artık sizler birinci sınıf hizmet arıyorsunuz ve de biletkess.com firması olarak bizler de en iyi hizmeti sağlamaktayız. Bu yüzden bizleri tercih ederek çok farklı kampanyaları görebilirsiniz. Bursa—Nevşehir uçak bileti fiyatlarının detaylarına da diğer linkten bakabilirsiniz ya da ana sayfamızın uçak bileti kategorisinden yapabilirsiniz. Bursa—Nevşehir arası 648 km’dir ve 9 saat 15 dakika otobüs ile gidiş sürmektedir. Otobüsü tercih etmek istemezseniz diğer seçeneğiniz de uçaktır ki bu kadar da süreyi tercih etmemelisiniz. 40 dakika da uçak ile bu iki şehir arasında yolculuk yapabilirsiniz. Biletkess.com sadece bilet satışın da bulunmadığından ötürü de hangi konuda hangi bilgiye ihtiyacınız var ise sizlere her zaman vermeye hazırdır ve 2012’den bu yana yaptığımız hizmetlere de bakacak olursanız bunu görebilirsiniz. Sadece satın alma değil, aynı zamanda da online uçak bileti rezervasyonu yapabilir ve ödeme günü sizlere ödemeniz bildirilmektedir. Tüm seyahatleriniz öncesinde de bilgilenmek isterseniz burada tam anlamı ile bilgilenebilirsiniz. Uzmanlarımıza göre yıllık trafik artışımız hep iki katına çıkmaktadır. Bundan ötürü de müşterilerimizin memnun olduğunu biliyor ve hep daha iyi nasıl memnun edebiliriz diye düşünüyor ve bunu da tabi ki eyleme geçirerek uyguluyoruz.

Nevşehir Kapadokya havalimanı: (IATA, NAV, ICAO: LTAZ), 1998 de hizmete girmiş olan bir havalimanıdır. Toplam da 3500 metre 2’lik ortak kullanımı ile hem iç hem de dış uçuşları hizmeti vardır. Yıllık 700 bin yolcu kapasitesi bulunmaktadır ve 3000 x 45 m boyun da 110 PCN Mukavemetin de bir adet beton pist ve 5 adet uçak kapasiteli bir limandır. Aydınlatma kategorisi CAT II sınıfın da bulunmaktadır. İtfaiye seviyesi ise CAT VII sınıfındadır. Ayrıca içerisinde de banka hizmetleri, sağlık hizmetleri, PTT, cafeler, Restoranlar, Vip özel hizmetler, 400 araçlık otopark ve birçok şey da limanlar da bulunmaktadır. İçerisinde tüm zorunlu ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ihtiyaçlarınızı da bulabilirsiniz.

Nevşehir: İlçeleri: 1. Nevşehir merkez, 2. Acıgöl, 3. Avanos, 4. Derinkuyu, 5. Gülşehir, 6. Hacıbektaş, 7. Kozaklı, 8. Ürgüp’tür ve Nevşehir Turizm şehri olduğunu da unutmamak gerekmektedir.  Gitmek ister iseniz tek, tek bile gezmeseniz belirli yerlerini kesinlikle gezmelisiniz. Bunun yanın da yöresel ürünlerini almalı ve insanlar ile tanışmalısınız. Gezilecek bazı yerler ise: 1. Göreme bağlıdere aşk vadisi, 2. Üzümlü kilise, 3. Tatların yeraltı şehri, 4. Mazı yeraltı şehri, 5. Kapadokya kültür merkezi, 6. Karanlık Kilise, 7. Kapadokya Peri bacaları, 8. Göreme açık hava müzesi, 9. Saklı kilise, 10. Ürgüp aziz Theodore kilisesi ve birçok yeri de çok özel olaraktan bilinmektedir.

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), 1944 yılında açılmıştır. Profesyonel çapta hizmet vermektedir ve Yenişehir ilçesine yakınlığı 34 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Şehrin de Türkiye de ve Dünya da ün yapmasından dolayı limanı aktif olarak yoğunlaştırmıştır. Bununla da birlikte de havalimanı kendini hep yenileyerek modern tutmaktadır.

Bursa: Dünya da hep popüler hem de yaşanabilir şehirlerden bir tanesidir. Popüler olması çok fazla sanayi ve birçok alanda iyi olmasıdır. Bununla birlikte de Osmanlının hep başkenti olması ve yaşanabilir şehir olmasıdır. Diğeri de tüm yapılan araştırmaların gösterdiği bir gerçektir. Bursa denilince hep akla otomobil de gelmektedir. Bu da gelişmişlik özelliğini göstermektedir.

Her zaman bilet alabilmek için bizleri seçebilirsiniz ve de tüm her şey için başarıya odaklanmaktayız ki işte bu yüzden seçilen bir adrestir. Herkese iyi yolculuklar… 

 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.