Bursa Yenişehir havalimanından Milas - Bodrum havalimanına uçak bileti

18 Şubat 2016Bursa Yenişehir havalimanından Milas - Bodrum havalimanına uçak bileti

Bursa Yenişehir havalimanı: (IATA, YEI, ICAO: LTBR), 1944 senesin de askeri üst olarak kurulmuş olan havalimanı bugüne kadar çok iyi şekilde gelmiştir. Birçok değişikliğe uğramıştır ama bir bakıma da modernleşmiştir. Şimdi ise en modern halindedir. 3 Kasım 2000 tarihin de sivil havacılık hizmetine geçmiştir. Bundan sonra da uluslararası çapta açılmıştır ve sürekli de bir büyüme yapmıştır. Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından işletilmektedir. Askeri pisti de bulunmaktadır ama sadece içerisin de bulunmaktadır ve sadece sivil havacılık kullanılmasıdır. CAT II kategorisin de bulunmaktadır ve bu da güvenlik önlemleri için iyi bir seviyededir. Peron ve pistlerin hepsi de yenidir.

Bursa: Bursa da gezilecek o kadar çok yer vardır ki bazen sadece liste yapsanız bile tatilinizi doldurursunuz ama Bursa makalemizde her şeyi özel olarak sizlere sıraladık ve inceleyebilirsiniz. Gezilecek bazı yerleri ise şöyledir: 1. Bursa Ulu cami, 2. Yeşil cami, 3. Yeşil Türbe, 4. Koza han, 5. Emir Sultan camii ve külliyesi, 6. Muradiye külliyesi, 7. Bursa kalesi (saltanat kalesi olaraktan da geçmektedir) 8. Osman Gazi türbesi ve ailesinin türbeleri, 9. Orhan Gazi Türbesi, 10. Bursa saat kulesi, 11. Irgandı köprüsü, 12. Bursa Kent Müzesi, 13. Arkeoloji müzesi, 14. Osmanlı Evi müzesi, 15. Yıldırım cami ve külliyesi, 16. Diğer camiler ve birçok gezilecek yerleri de görebilirsiniz.

Milas—Bodrum havalimanı: (IATA: BJV, ICAO: LTFE), İsminden de anlaşıldığı gibi iki ilçe arasında bulunan bir havalimanıdır. Sadece sivil havacılık yönünde faaliyet göstermektedir. 1980’ler de kısa bir pist iken günümüz de çok iyi derece de hizmet vermektedir ve de yapımcı firması tarafından sürekli modern hale getirilerek günümüze ayak uydurmaktadır. Bu yüzden de gün geçtikçe kendini yenileyen ve güçlenen dinamik bir yapıya sahiptir. Bu havalimanının bulunduğu iki şehir arasında da Turizm faaliyetleri son derece de hızlı gelişmektedir. Bu yüzden de havalimanının tercih edilmesi daha da fazlalaşmaktadır. Hem dış hatlar hem de iç hatlar hizmetleri verilmektedir. plajı,

Muğla: En kalabalık 24. Şehrimizdir. 13 ilçeyi içerisin de bulundurmaktadır. Muğla’ya gittiğiniz zaman kesinlikle en az beş ilçesine gitmeniz gerekmektedir. Çünkü Turizm şehridir ve yazın akın, akın turistler gelmektedir. Diğer bazı gezilecek yerler ise: 1. Kadıkkalesi plajı, 2. Kızanaltı plajı, 3. Taşlık plajı, 4. Tuzla kuş cenneti, 5. Karaincir koyu, 6. Aksazlar koyu, 7. İngiliz koyu, 8. Bodrum Akvaryum koyu, 9. Camel Beach, 10. Emel sayın koyu, 11. Dişlice adası, 12. Kamelya adası, 13. Madnasa antik kenti, 14. Firuz bey camii, 15. Milas Ağa camii, 16. Milas Ulu camii, 17. Çöllüoğlu hanı, 18. Telmessos kaya mezarları, 19. Konakaltı hanı, 20. Paspatur çarşısı, 21. Yağcılar hanı, 22. Şahidi camii, 23. Stratonikeia antik kenti, 24. Kral Amstasın mezarı gezilecek yerler arasında bulunmaktadır.

Bursa Yenişehir havalimanından Milas—Bodrum havalimanına uçak bileti satın almanızın doğru yerin de bulunduğunuzdan çok şanslı olduğunuzu şimdi hissedebilirsiniz. Çünkü sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler çok fazladır. Bursa—Muğla uçak bileti artık kampanyalı uçak biletleri arasında sıralanmaktadır ve direk güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. O zaman hemen sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Bir ekstra bilgi vermek gerekirse Bursa—Muğla arası 541 km’dir ve otobüs ile 7 saat 44 dakikadır. Uçak ile gidiş ise sadece 30 dakika sürmektedir. Bu süreyi 7 saat 34 dakika kısaltmak sadece size kalmıştır. Bizleri tercih ettiğiniz için de teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.