Biletkess.com farkı ile uçuşlarınız ve yolculuklarınız her zaman birinci sınıf olsun

30 Aralık 2015Biletkess.com farkı ile uçuşlarınız ve yolculuklarınız her zaman birinci sınıf olsun

Aklınıza gelen tüm web siteleri unutturacak ve de hayatınız da hiç görmediğiniz kampanyaları ilk defa http://www.biletkess.com adresinde tanıyacaksınız. Tüm detaylara kadar bu siteden her şeyi öğrenebilirsiniz. Eğer bu firmamızı—web sitemizi 4 başlık altında kısaca incelemek gerekirse:

1.Uçak bileti:

Günümüzün nerede ise olmazsa olmazları olmuşlardır. Çünkü artık insanlar hızlı, kolay, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyata yolculuk yapmak istiyorlar. İş görüşmeleri buna dahil olmaktadır. 21. Yüzyılda da iş sektörü oldukça arttığından ötürü bu bile artık normal yaşantı demek oldukça mümkündür. İşte bu konuda sizde soluğu burada alabilirsiniz. Neden mi biz bu işi diğer her yerden daha da kolay hale getirmekteyiz. App store veya Google play marketlerinden bizlerin uygulamasını bularak ücretsiz indirebilir ve hatta her alışverişinizde %10 indirim kazanabilirsiniz. Bu kadarla da değil, eğer uçak firmasının da sunduğu bir indirim var ise o zaman çok şanslı olduğunuzu söylemek isteriz. Bunlar ile de yetinmiyoruz ve sizlere istediğiniz derece de profesyonel hizmetlerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz.

2.Otobüs bileti:

Türkiye de yer alan kaç tane otobüs şirketi var ise hepsini sizler için sunmaktayız ve hepsinden de faydalanabilmeniz için ücretsiz olan karşılaştır, seç, yönlendir hizmetinden yararlanabilirsiniz. Otobüs bileti bulamadığınız takdir de ise çeşitli kaynaklarımız olan bul hizmeti ile karşınıza direk en yakın seferler çıksın mı diye sorulmaktadır. Evet dediğiniz takdirde otobüs bileti sorgulaması yapmış oluyorsunuz. Bu şartlar sadece bir başlangıç ve olması gerekenler. Yani otobüs bileti satın al sistemidir. Asıl bizlerin sizlere sunduğu hizmetler sitemiz de tamamıyla sizleri beklemektedir. Her anda bundan faydalanma gibi ihtimaliniz vardır. Tek sefer de siteye gelin ve yenilikleri inceleyin. Aynı zaman da mobil uygulamalarımızı da ziyaret etmeyi asla unutmayınız.

3.Otel rezervasyonu:

Otel rezervasyonları konusun da 1? 2? 3? 4? 5? Yıldızlı oteller mi arıyorsunuz? İşte o zaman sorunun cevabı buradadır. Bunların dışın da kalan 1. Motel, 2. Hotel, 3. Ada otel, 4. Tam pansiyon, 5. Yarım pansiyon, 6. Konaklama, 7. Mavi deniz oteller, 8. Tatil köyleri, 9. Kültür gezileri ve diğer geziler, 10. İslami oteller ve diğer her türlü konaklayacağınız yerleri burada bulmanız mümkündür. Sitemiz bu konuda tüm online işlemleri sorunsuz bir şekilde sunuyor.

4.Araba Kiralama:

Günlük araç kiralama ya da haftalık—daha uzun süre araç kiralama gibi tüm hizmetleri burada bulmanız mümkündür. Yanı sıra da burada bulunan tüm araç firmaları kurumsal düzeyde yer alıyorlar. En iyi binek araçlar bu sitede bulunuyor. Kısacası kiralık arabayı bir yerden al başka bir yere teslim et. Hem de tüm araçların bakımı tam olmaktadır.

Daha fazlası için sitemizi  incelemeye devam edebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.