Biletkess.com adresinden nasıl bilet satın alabilirim?

10 Ocak 2016Biletkess.com adresinden nasıl bilet satın alabilirim?

Web sitemiz üzerinden bilet satın alabilmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey öncelikle bilet türünü seçmenizdir. Otobüs bileti mi? Satın alacaksınız. Yoksa Uçak bileti mi? Satın alacaksınız. Buna karar verdikten sonra eğer almak istediğiniz bilet otobüs ise:

Nereden nereye, 2. Gidiş tarihini, 3. İşlet tipini, 4. Yolcu sayısını, 5. Satış mı rezervasyon mu seçimlerini yaptıktan hemen sonra da ara butonuna basıyorsunuz ve karşınıza çıkan en yakın otobüs firmalarını sizler seçiyorsunuz. Ardından da koltuklarınızı seçerek ödemenizi güvenli bir şekil de yapıyorsunuz.

Uçak bileti konusuna gelecek olursak 1. Nereden nereye seçiniz, 2. Gidiş tarihi, 3. İsteğe bağlı olaraktan dönüş tarihinizi, 4. Uçak tipi olaraktan ya tek yön ya da gidiş—dönüş yönünü, 5. Yolcu sayısını, 6. Yetişkin mi? Çocuk mu? Bebek mi? Öğrenci mi? Yaşlı mı? Asker mi? Genç mi? olduğunu? 7. İşlem tipinin ödemesinin de satış mı yoksa rezervasyon mu olduğuna bakarak ara butonuna basınız.  Ardından karşınıza en yakın seferler listelenecektir ve seçmiş olduğunuz bilgileri bir yukarıda zaten göreceksiniz ve dilerseniz tekrardan değişiklik yaparak aratabilirsiniz. Gidiş bilgisini, ücret bilgisini sefer seçtikten sonra sağ taraftaki küçük bölmede görüntüleyeceksiniz. Bilgilerinizi de doldurduktan hemen kart bilgilerinizi güvenli bir şekilde girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. En son işlem olaraktan da rezervasyon mu? Satın alma mı? Yapacağınızı da sizler seçebilirsiniz.

Üstelik web sitemizin bir avantajı olan aynı seyahati otobüs seferlerin de ara butonu ile diğer bilet kategorisine de yönlenebilirsiniz. Uçak biletinde 7’ye kadar kişi seçebilir ve toplu rezervasyonlar da yaptırabilirsiniz. Bunu biletkess.com ayrıcalığı olaraktan da bilmenizi isteriz. Miles ve Smiles No da belirtilecektir. En önemlisi de bebek yolcunun gün—ay—yıl bilgileri istenmektedir. Bir sonraki günlerin sefer saatlerine direk inceleyebilirsiniz. Bir önceki günler için de aynıları geçerlidir.

 

Her koşul da ve anda yardım eden profesyonel—alanında uzman ekiplerimiz ile de telefonlaşarak direk sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.