Biletkess.com adresi otobüs bileti konusun da kendini aştı!

16 Aralık 2015Biletkess.com adresi otobüs bileti konusun da kendini aştı!

Adresimiz Türkiye de her geçen gün daha da fazla büyüme yapıyor ve sizlere kısa süre de ulaşarak daha yenilikleri göstermeye de devam ediyor. Bir düşünün ve otobüs bileti hakkın da tüm her şeyi bir ara da görebileceksiniz. Bizler kendimizi neden mi aştık? Çünkü: 2012 yılından başlangıcımız günden güne artış göstermektedir. Şimdi ise 2016’da tam 4 yıl olacaktır ve farkımızı da yansıtıyoruz. Ayrıca insanlara taksitli ödeme yöntemlerini, nakit sistemini, kendinizin kontrolün de ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana asla yerimiz de saymadık ve bizler kazandıkça sitemize yatırım yaptık. Yurtiçi otobüs bileti konusun da popüler yerlerin listesini yaparak insanlara kat, kat kolaylık sağlamaktayız. Listelerin köşelerinde de bu bölgelerin tüm fiyatlarını aynı anda görebilirsiniz ve de Türkiye’nin her yerine olan sistemden yararlanabilirsiniz. Bizler sizin için çalışmaya devam ediyoruz. Online bilet butonuna basaraktan da hızlı alışverişinizi başlatabilirsiniz. Eğer alacağınız otobüs bileti firması belli ise, nereden nereye gideceğiniz de tamamsa o zaman sistemi hemen hiçbir yere tıklamadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Sosyal medyadan da tüm haberleri kaçırmadan erişebilirsiniz.

 

Biletkess.com adresinde otobüs bileti ile ilgili tüm makalelere, güncel bloklara ve de diğer haberlere yorum atabilirsiniz

Sitemizdeki yorumlarınız—fikirleriniz—görüşleriniz bizler için çok önemlidir ve her yorumu da dikkate alarak sizler için daha da çok çalışmaya devam ediyoruz. Bizlere rahatlıkla güvenebilirsiniz ve de her an sizler için burada bulunduğumuzu, 7/24 ulaşma imkanınızın olduğunu da bilmenizi isteriz. İletişim bilgisinden her şeyi soru olarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Yanı sıra da hizmet politikamızı inceleyerek site misafirleri olarak sizler kendi aranızda yorum atabilirsiniz. Sitemiz bugüne kadar yasal ve hukuk yolları ile düzenli çalışmıştır. Bugünden sonra da böyle çalışmaya çok özen gösterecektir ve bu konuda kafanızı karıştıracak her bilgi için güncel bloklarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Otobüs bileti bul ile gideceğiniz yeri kolayca seçiniz. Otobüs bileti almak istediğiniz yerin neresi olduğunu biliyorsunuzdur ama hangi firma Türkiye’nin neresine gittiğini bilmiyorsunuz değil mi? İşte bu konuda en büyük yardımı yine her zaman ki gibi biletkess.com sağlıyor. Ana sitemiz de yer alan otobüs firmaları seçenekleri ile kategori, kategori bir göz atabilirsiniz. Nerede olduğunuzun bir önemi yoktur. İnternete bağlı olduğunuz sürece bizlere her yerden ulaşabilirsiniz. Ev de, okul da, işte, otobüste, kafe de araba da veya yürürken bile bu işlemleri en fazla 2 dakika için de gerçekleştirebilirsiniz. O zaman ne yapıyorsunuz? Tabi ki de sitemiz üzerinden almak istediğiniz otobüs bileti alma işlemlerini tamamlıyorsunuz ve yolculuklarınızı %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlıyorsunuz. Bir de Ağustos ayının başından itibaren hem gidiş hem de geliş biletini aynı sistem üzerinden almayı da bir ara da göreceksiniz.

Biletkess.com bu kadar ile yetinir mi?

Elbette de son bir yıldan beri kurumsal kimlik ile hareket ettiğimiz için çalışmalarımızı daha da üst hat safalara çıkartmayı amaçlıyoruz. En önemlisi de bir çalışmayı yapmadan diğerini uzmanlarımız ile tartışıyoruz ve misafirlerimize en iyisini sunuyoruz. Kalitenin adresinden otobüs bileti almakta bu kadar kolay bir hal alıyor. Firma seçiniz kategorisinin seçimlerini de arttırmaktayız.

  1. Nereden
  2. Nereye
  3. Gidiş tarihi
  4. İşlem tipi
  5. Rezervasyon mu?
  6. Yolcu sayısı
  7. Ve son olaraktan da arama butonu ile her şeyi çok daha kolaylaştırabilirsiniz.

 

Bayram da, dini günler de, özel günlerde de burası otobüs bileti rezervasyonu yapmıyor demeyiniz. Asıl o günler için limitsiz bir şekil de sınırlarımızı zorluyoruz ve her bilgi sistemini sizlerin seçimin de bulunduruyoruz.

Otobüs bileti fiyatları ve de seyahat bilgileri ile ilgili bizleri seçenlere her zaman teşekkür ediyoruz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.