Biletkess.com adresi de grup rezervasyon satışı veya online grup uçak bileti gibi imkanlar sağlamaktayız.

14 Şubat 2016Uçak bileti

Sizler de hayatlarınızın bir parçasını uçak bileti almaya adıyorsunuz öyle değil mi? Bunun nedenleri aslın da çok fazladır. Çünkü günümüz sektörün de insanlar artık olanaklardan dolayı başka ülkelere ziyaret gidiyor ve bundan daha sık olaraktan da ülkelerinde en uzak yerlere bile gidiyorlar. Bunlar da uçak bileti alarak daha da çok kısa hale geliyor ve süreklilik sağlanıyor. Bu sadece bir nedendir. Bunların yanı sıra ise: 1. Hızı seviyor ve yenilikleri seviyorsunuz. Bu 21. Yüzyıl da yaşayan herkes için geçerli olan genel bir özelliktir. 2. Eskiye nazaran insanlar arasın da çok fazla rekabet vardır ve iş toplantılarını, zamanlarını iyi kullanmaları gerekmektedir. Bu yüzden de uçak biletleri çok sık tercih edilmektedir. 3. Daha ucuz kampanyalardan yararlanabilmek için bire bir fırsat sunulmaktadır. 4. Anın da istediğinize ulaşabilme imkanı! 5. En önemlisi de bir hastalık, bir ihtiyaç, gereksinim halinde bir noktadan bir noktaya gidebilmek için en önemli hususlardan biri haline gelmiştir. Aslın da daha sayılacak yüzlerce nokta vardır ama sizlerin sadece bunları bilmesi yeterlidir. Çünkü her zaman kullandığınız sebepler arasın da bunlar bulunmaktadır. Dilerseniz bir de biletkess.com adresini kısaca inceleyelim ve neden bizleri seçmeniz gerektiğini de daha iyi anlayınız.

 

Biletkess.com adresi bana ne yarar sağlar?

Sitemiz içerisin de her türlü olup biteni bulmanız fazlası ile mümkündür. İşte bu yüzden de tercih edilme sıralasın da çoğu zaman ilk gelmekteyiz. Bunları maddeler halin de sizlere sıralamak istiyoruz.

  1. İnsanlara daha iyi memnuniyeti sağlayabilmek için ve hatta mümkün ise % 100 oranına kadar bu memnuniyeti çıkarabilmek için elimizden gelen her şeyi uzman ekip kadromuzla birinci sınıf düzey de yapmaktayız.
  2. İndirimleri, kampanyaları, promosyonları, ucuz uçak bileti sıralamasını ana sayfamız da bir arada sıralayarak sizlerin seçmesine iki kat daha yardımcı olmaktayız ve amacımız mümkün ise herkesi rahatlıkla uçurmaktır.
  3. Sitemizin bireysel olduğu gibi de kurumsal düzeyde hizmet sağlamış olması. Bunlar nedir derseniz? Eğer iş toplantısı, ailecek gideceğiniz ya da arkadaşlarınız ile gideceğiniz durumlar da grup rezervasyon satışı veya online grup uçak bileti gibi imkanlar sağlamaktayız.
  4. Durmaksızın organizasyonlar yaparak sizlerin burayı tercih etmesinden dolayı 1—0 önde misafir olmanızı sağlıyoruz. Tabi bir de müşteri yerine daima insanları misafirlerimiz gördüğümüz için mutlu oluyorlar ki bu anlayış 2012 senesinden bu yana kadar değişmeksizin hep böyle olmuştur. En önemlisi ise  bir dost kazanmak, sürekli olaraktan bizleri seçen potansiyel olmasından yanayız. Asla insanlar bir kere bilet alsınlar ve gitsinler diye çeşitli yollar denenmemektedir. Çünkü işimizi de gerçekten de severek yapmaktayız.
  5. Anın da müşteri hizmetlerimiz ile görüşme yapabilirsiniz. Bizlere mail adresimizden de ulaşabilirsiniz ama tavsiyemiz ise: Acil durumlarda telefon numaramızı tuşlamanızdır.
  6. Uçak bileti almadan ve aldıktan sonra da tüm hizmetlerimizden de en ince ayrıntısına kadar yararlanabilirsiniz.
  7. Birinci sınıf hizmetlerimizin hepsini de sitemiz de ziyaret edebilirsiniz.
  8. Günlük hayatta ne yapıyorsanız o zamandan biletkess.com adresine harcarsınız. Bir dakikanızı bile sizlerden fazla istemeyiz. Bunu  tam anlamıyla açıklamak  gerekirse: Sosyal medya da zaten her gün geziniyorsunuz ve isterseniz sosyal medya hesaplarımızı beğenerek takip edebilir ve en güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise E—bülten  aboneliği ile e—postalarınızı açtığınız zaman bizlerden yine haberdar olabilirsiniz. Şunu da eklemek istiyoruz: insanlara çok sık mail göndermiyoruz. Sadece çok önemli olan detayları sunmayı tercih ediyoruz. Başka bir yol ise mobil uygulamamızı indirerek bizleri tercih etmenizdir.

Tüm bunları eğer göz önüne alırsanız her zaman rahatlıkla tercih etmiş olabilirsiniz. Şimdiden iyi günler ve yolculuklar dileriz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi