Araç kiralama-1

15 Şubat 2016Araç kiralama

Araç kiralama tanımı bazen rent a car diye bilinir. Bu iki tanımı aslın da özel günlerimizde ve de bir araya acil ulaşmamız gerekirken ihtiyaç duyarız. Ancak biletkess.com adresinde daha da özel bir şekilde görebileceksiniz. Bu nasıl olacak derseniz de bu makaleyi dinlediğiniz de çok iyi anlayacaksınız.

Her yerde araç kiralama hizmeti varken neden biletkess.com adresinden aracımı kiralamalıyım?

Bu çok farklı cümleler ile anlatılabilir ama bizler sizlere en anlaşılır şekilde sıralamak istiyoruz. Birincisi bizler kurumsal olan yerler ile anlaşmaktayız ve sizler de tüm en iyi standartlardan yararlanabilirsiniz. Bunlar nemi oluyor derseniz? 1. Online araç kiralama hizmeti ile internetten kimse size karışmadan istediğiniz gibi bakabilir ve kiralayabilirsiniz. 2. A şehrin de kiraladığınız arabayı b şehrinde bırakabilir ve ekstra hizmete de tabi olmaz.  Bu da sizler açısından çok büyük bir avantajdır. 3. Aynı zamanda sadece yurtiçin de değil, yurtdışında da bizlerin anlaştığı şirketler sayesinde araçlarınızı kiralayabilirsiniz. 4. Kriterleri sizler belirliyorsunuz. Kısacası verilen bilgileri siz dolduruyor ve sadece aracı teslim ederken imza işleri gibi kişisel işlerini tamamlıyorsunuz. Bununla birlikte de online araç kiralama rezervasyonu yapabilme imkanını da belirli firmalar sizlere sunmaktadır. Bunlar ile de anlaşmalı olduğumuzu unutmayınız. 5. Gideceğiniz yere uçakla mı gideceksiniz? O zaman havalimanın da sizlerin araçları hazır olacaktır. Otobüs ile mi gideceksiniz? O zaman kiralamak istediğiniz binek aracınız sizler için otogar da hazır olarak bekleyecektir. Ya da sizlerin veya şirketin belirlediği yerler de araçlarınızın hazır olacaktır. 6. Anlaşmalarınız ile ilgili hiçbir zaman takılı kalmayacaksınız. 7. Kurumsal firma hizmetlerden yararlanacağınız için asla geri plan da bir fiyat olmayacak ve en uygun fiyatları sunacaklardır. 8. Kendinize göre de karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Biletkess.com adresi tüm bunları sunarken de hiçbir zaman sizleri müşteri gibi görmüyor. Çünkü sürekli olaraktan burayı tercih etmenizi isteyerek misafirperverlik yapmaktadır. Bu kadar ilklerin bir arada olmasından dolayı da sizler karlı çıkabilirsiniz. Bunun bir göstergesi olaraktan ise eğer mobil uygulamamızı indirirseniz sizler de % 10 karlı çıkarak ilk alışverişinizi bu site üzerinden yapabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık ve daha uzun süreli araç kiralama yapmak isterseniz de de direk firma ile görüşmeler yapabilirsiniz. Kültürel anlamda da gezeceğiniz tüm yerler hakkın da bilgi alma şansına sahipsiniz. Bu kadar özel bir site de aradığınızı bulacağınıza da emin olabilirsiniz ve şimdi iyi düşünün ki istediklerinize ulaşasınız. Bizlerin de 7—24 online açık bir hizmet verdiğimizi asla unutmayınız. Tek tıklama sonrasın da her şey ayağınıza kadar gelecektir. Artık başka hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü uçak bileti de, otobüs bileti de, otel rezervasyonu da, günlük araç kiralama hizmeti de ayağınıza kadar gelmiştir. Artık sizlere sadece seçmek kalmıştır.

 

Her şeyi düşündük ve sizler için yepyeni başarılara imza atmaya da devam etmekteyiz. 2016 senesin de yapacaklarımızın haddi hesabı yoktur ve ne zaman hizmet almak isterseniz ilk adımı biletkess.com adresin de atarak kendinizi de şanslı görmeye başlayabilirsiniz. Elimizden gelen tüm yardımları da yapmaya hazırız. Şimdi ışık hızın da sitemizi ziyaret etmeye devam edebilir ve tüm makalelerimizi de dikkatli bir şekil de inceleyebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.