Araç Kiralama

23 Aralık 2015



Araç Kiralama Hizmeti

Yeni araçların keyfini sadece günlük ya da haftalık dopdolu bir tatil ile çıkartmak isteyenler,

Kalitenin adresi olan biletkess.com’un her zamanki gibi farkını araç kiralamada da görmek isteyenler ve de özellikle ben şu aracı seçmek istiyorum diyenler bu yazımızı okusunlar.

Araç kiralama sözleşmelerini yapmak için tatiller de bayilerin yanına kadar gitmeyin

Araç kiralamak birçok insan için kolay değildir. Tabi ki de zaman açısından. Tatilleriniz de gideceğiniz yerleri de pek bilmiyorsunuz ve bu daha da bir hayli zor olmasına sebep oluyor. Bunları kesin olarak sonlandırmak isterseniz araç kiralama hizmetini bizden alabilirsiniz ve de istediğiniz tam anlamı ile elde edebilirsiniz. Hem de sadece Türkiye içinden değildir. Eğer sistemimizde var ise seçtiğiniz ülkenin istediğiniz eyaletin de kurumsal firmaların lüks araçlarını en uygun fiyata araç kiralama yapabilirsiniz. Biz de bunu daha da çok geliştirdik ve limitsizleştirmeye başladık. Sınır tanımadan araçsız kalmayacaksınız. Uçak biletini ya da otobüs biletlerinizi alıp tatilinize gittikten hemen sonra sıcak havalar da araçlarınızı ile her yeri gezmeniz için bir fırsattır ve hemen de bunu yapabilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimiz sistemsel olarak her gün kontrollerini yapıyorlar ve daha fazla firma ile anlaşmalarımıza devam ediyoruz. Nerede ne zaman neyi isterseniz araba kiralama yapabilirsiniz.

Biletkess.com araba kiralama işlemlerinizi en aza indiriyor

Duyduk duymadık demeyiniz biletkess.com adresine yetişen araçlarını da gidecekleri yerler de hazır etmiş oluyor ve de en önemlisi çok uygun fiyatlar da ve aynı zaman da tatil yerleriniz de nerede inerseniz orada ilk attığınız adımdan sonra araçlarınızı görebilirsiniz. Bu da çok fazla kolaylık olur. Şimdiye kadar bu yazıda anlatılan kolaylıklar neler oldu?

1. Online araç kiralamada uygun fiyat garantisi,

2. Gideceğiniz yer de araçlarınızın sizi bekliyor olması,

3. Bayiliklere gitmeden eviniz de internetten beri bu işlemi yapmanız,

4. Çok fazla seçeneği kendinizin gözlemi ile ayırt etmeniz ve de sevdiğiniz araçlar da zaman geçirmeniz.

İşte bu kadar basitleştirilmiş halini bir kere bile göz atmak için sitemizden biletinizi alırken birkaç dakika bakabilirsiniz. Saniyeleriniz değerli ise bu araç kiralama işini online olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz. Daima kişisel bir işlemdir ve fazla bilgi talep edilmiyor. Hem de kiralık arabayı bir yerden al başka bir yere teslim et hizmetleri ile sürmektedir. Bu kadar her şey bir ara da iken sizlerin de seçmemesi yanlış olabilirdi.

Oto kiralama sistemimizi kısaca tanıtmak gerekirse

  1. Kolay işlem
  2. En uygun fiyatlar
  3. Anlaşmaya gerek kalmadan
  4. Kurumsal firma önerilerimiz
  5. Sizin kontrolünüz de
  6. Şehir, ülke, teslim ve veriliş tarihini, saatini seçerek, lokasyonu, sürücünün yaşını seçerek arama yapmaya başlayabilirsiniz
  7. Sorunsuz ve hızlı sitemizden
  8. Yeni tasarımımız ile daha renkli bir araç kiralama filolarını bile görerek (kurumsal firma düzeyinde)
  9. En yeni, bakımı tam, size göre, ideal, yeni marka da olan binek araçlar ile
  10. Ara butonuna sanki ne istediğinizi sorar gibi araç aratma düzeni ile herkese daha kaliteli bir gün geçirtmek istiyoruz.

Bizleri dinlediğiniz için teşekkür ederiz ve diğer makalemizde görüşmek üzere.

Aynı zaman da sadece tatillere giderken ya da gelirken araçlarınızı kullanmanız gerekmez. İstediğiniz zaman kendi memleketinizde de bunu yapabilirsiniz. Özellikle de büyük şehirler de bulunuyorsanız sizle de çok cazip geleceğini göreceksiniz. Hemen günlük araç kiralama işlemi yapmak istiyorsanız üst butona tıklayarak hemen yönlenebilirsiniz ve kısa sürede aracınızın hazır olduğunu göreceksiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.