Antalya havalimanından Van Ferit Melen havalimanına uçak bileti

04 Şubat 2016Antalya havalimanından Van Ferit Melen havalimanına uçak bileti

Antalya havalimanından Van Ferit Melen havalimanına uçak bileti satın almak sizleri zamandan çok fazla tasarruf ettirecektir. Ancak bir de bunubiletkess.com adresi ile yaparsanız daha fazla kar elde ederek hem paranızdan hem de zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Artık sürekli çalışmalarımız sayesin de insanlara hızlı bir sistemi sunabiliyor ve 2016 yılında da yepyeni kampanyalarımızı sunmaya devam edeceğiz. Antalya ve Van arası: 1454 km’dir ve 20 saat 46 dakikadır. Bu da sizlerin 20 saat 46 dakika otobüs ile gideceği anlamına gelmektedir ve uçak bileti tercih etmek daha mantıklı gelecektir.

Antalya havalimanı günümüzün modern havalimanları kategorisin de yer alıyor ve her zaman da bu şekil devam etmektedir.

 

Van Ferit havalimanı: (IATA: VAN, ICAO: LTCI), Türkiye’nin doğusun da yer alan bir havalimanıdır. 1600 m 2’dir ve 140 araçlık otopark bulunmaktadır. 1943 senesin de inşa edilmiştir. Hem yurt dışı hem de yurtiçi hizmet verilmektedir. Ayrıca her zaman da kalkışlar normal olarak yapılmıştır. Yüzeyi asfalttır. Devlet hava meydanları işletmesi tarafından işletilmektedir.

 

Van 2014 de nüfusu 1.085.542 tekil kişidir. Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Kuzeyden Ağrı, Batıdan Bitlis, Güney batıdan Siirt, Güneyden ise Hakkari toprakları yer almaktadır. Van otlu peynirini Van’a gittiğiniz de kesinlikle denemeniz gerekecektir.

Her zaman iki yer içi de gidiş geliş  fark  etmeksizin uçak bileti satın alabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.