Antalya havalimanından Tokat havalimanına uçak bileti

04 Şubat 2016Antalya havalimanından Tokat havalimanına uçak bileti

Antalya havalimanı sizler için neyi çağrıştırıyor? Direk bilet almayı mı? Güzellik mi? Lüks bir ortam mı? Yabancı turistler mi? Antalya’ya gidip tatil yapmak mı?  Her ne ise biletkess.com adresinden Antalya uçak bileti alarak yolculuklarınızı artık çok keyifli hale getirebilirsiniz. Sizler için her zaman en özel bilgileri burada bulundurmaktayız. Antalya havalimanı günümüzün modern teknolojisi ile harmanlanmış ve sizlerin huzurundadır. Havalimanı içerisin de kalkışları ve inişleri sürekli yolculara bildiren cihaz sistemi yer almaktadır. Bura da her türlü güvenlik önlemi en üst seviye de bulunmaktadır. Çünkü yerli ve yabancıların bulunduğu büyük bir açık ve de kapalı platform olduğundan hep inceliklere yer verilmektedir. Liman da her yarım saatte bir otobüs ve 7—24 kesintisiz bir şekilde de taksi bulmanız mümkündür. Terminal 1 ve 2 bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yapılıyor.

Antalya yüzyıllardan beri tabiatını korumayı az çok başarmış bir şehirdir ama yine de her geçen gün bunu kaybetmektedir. Güneşin batışı ve doğuşunu Antalya da izlemek bambaşka bir duygu olduğu hemen, hemen her kitapta ve tavsiye de yazar. Şehir ’in asıl kaynağı tarımdır ve bu da çok fazla yer kaplar. Buna turizm de eklenince daha da üst seviyeye çıkmıştır.

 

Tokat havalimanı: (IATA: TJK, ICAO: LTAW), 1976 senesin de inşaatına başlanmıştır. Geçici kapanma dönemi yaşanmıştır ve ardından açılmıştır. Tokat havalimanını geniş kapsamlı anlatmaya gerek yoktur. Çünkü bu makalemiz site içerisin de mevcuttur.

Tokat: Bizans dönemin de Komana, İran dönemin de Kah—Cun, Selçuklu dönemin de Dar ün—Nusret, Moğol dönemin de Sobaru ve Osmanlı dönemin de ise Tokat adıyla bilinmektedir. Günümüze kadar da Tokat ismi ile gelmiştir. 60 il plaka kodu vardır. Kuzeyin de Samsun, Kuzeydoğusun da Ordu, Doğu ve Güneyde Sivas, Güneybatısın da Yozgat, Batısın da Amasya illeri ile çevrilidir. 2010 bilgilerine göre 12 ilçesi, 77 beldesi ve 609 tane de köyü bulunmaktadır. Doğası ile ön plana çıkar ve çok da ünlü yemekleri bulunmaktadır. İl de çeşitli çiftlikler görmekte mümkündür.

 

Antalya havalimanından Tokat havalimanına uçak bileti almak için şimdiden kendinizi şanslı bulabilirsiniz. Çünkü bizler sizler için her kampanyayı, istediğiniz tarz da promosyonları ön plan da tutmaktayız. Böylelikle daha kolay bir seçme şansınız bulunmaktadır. Bu iki il arasın da gidiş geliş yapacaksanız biletkess.com adresin de karşılaştırmalı bir sistemin olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz ve bu sayede de hızlı bilet satın alabilirsiniz. Antalya—Tokat arası km olarak: 877 km’dir. 12 saat 32 dakika da otobüs ile gidiş sürmektedir. 12 saati göz önüne almayacak iseniz uçak biletini tercih edebilirsiniz. Hemen her konuda da müşteri temsilcimizi arayabilmek için telefon numaramızı rahatsız edebilirisiniz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.