Antalya havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti

03 Şubat 2016Antalya havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti

Antalya havalimanı günümüz de belki de en çok havayolu şirketini bulunduran limanlar arasındadır. Güney sahillerine uğrayan turistler burada çok mutlu olduklarından tartışmasız bir numaralı yer haline geliyor. Bu yüzden hizmeti de her sene en iyi şekil de artmaktadır. Şüphe yok ki yaz ayların da durmaksızın liman kendi kapasitesi yüksek olduğu halde bile geçmektedir. Hem terminal 1 hem de terminal 2 bulunmaktadır. İkisi de işlemektedir. Uluslararası bir liman ve iç, dış hat olmak üzere hizmetini sürdürmektedir. Her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı bir yer olduğundan da çok rahat bir dolaşma yapılır ve kayıp çalıntıya kadar içerisin de tüm hizmetleri barındırmaktadır. İster zorunlu isterseniz de lüks ihtiyaçlarınızı bu havalimanı içerisin de karşılamanız fazlası ile mümkündür. Lüks bir havalimanı demek daha doğru olabilir. 

 

Antalya günümüz de yaz ayların da sürekli olarak ağızlardan eksil olmayan bir kelimedir. Herkesin sıklıkla tercih ettiği tatil beldeler, köyleri, koyları, otellerin ve daha fazlasının hepsinin adresi Antalya’dır. Bu ünlü kentimiz yüzyıllarca tüm medeniyetleri için de barındırmış ve sürekli nüfusunu arttırmıştır. Mağaraları, plajları, denizleri, koyları, beldeleri, gezilecek yerleri, gölleri, raftingleri, doğal alanları, parkları ve de birçok kategori de ön plan da demek mümkündür. Devamı gibi birçok şeyi incelemek istiyorsanız Antalya makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı: Dünya da belki bu havalimanını duymayan yoktur ve günden güne de önemini çok fazla arttırıyordur. Hatta İstanbul’a 3. Havalimanı yapılması da artık İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk havalimanlarının buna yetersiz kalmasıdır. Bu kadar geniş kapsamlı bir havalimanının içerisin de her bir şeyin olması da çok normaldir diyebilirsiniz. Malaysia Airport tarafından işletilmektedir. Yer hizmetlerinden operasyona, kargodan üst düzey güvenlik önlemlerinin alınmasına kadar sürekli içerisinde güncel hizmetleri barındırmaktadır. Belki de hiçbir liman da görmediğini birtakım şeyleri burada görebilmeniz de mümkündür. 25 milyon yolcu kapasitesi vardır. 4 bin 718 araçlık ve otobüs kapasiteli 4 katlı otoparkı mevcuttur.

 

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık ilidir. Ekonomik ve de sosyo—Kültürel açıdan ülkeye çok önemli katkısı vardır. 34 plakası vardır. 39 ilçesi bulunuyor. Sayamadığımız kadar görülecek, gezilecek, tarihi yerleri vardır ve İstanbul’u 1 ay da gezerek bitiremeyen kişiler vardır. Dünya’nın en çok kalabalığa sahip iller arasındadır ve bu ilk 3 denebilecek kadar büyüktür. Fazla değinmeyeceğiz. Çünkü diğer makalelerimiz de fazlası ile anlattık.

 

Antalya havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına uçak bileti satın almanın formülü biletkess.com adresin de gizlidir. Hemen sizler de bu iki şehir arasındaki yolculuklarınızı ve de diğer yolculuklarınızın uçak biletini temin edebilir ve istediğiniz firma ile uçuş yapmayabilirsiniz. Web sitemiz her açıdan günün her saati açıktır. Antalya’dan İstanbul’a bir tık ile uçak bileti al işte burada sizi bekliyor. Antalya—İstanbul arası: 724 km’dir ve otobüs ile gidilirse 10 saat 21 dakika sürmektedir. Genellikle de uçak seferleri daha çok tercih edilmektedir.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.