Antalya havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

03 Şubat 2016



Antalya havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti

Antalya havalimanından Ankara Esenboğa havalimanına uçak bileti almak isteyenler artık çok şanlı ve biletkess.com tartışmasız karlı çıkacak bir adresiz. O zaman sizler de bizleri tercih ederek bir numaralı adımlara daha da yaklaşabilirsiniz. Böylelikle en iyi zamanlamalar ile yolculuklar başlamış olur. Siz de hiç zaman kaybetmeden Antalya’dan Ankara Esenboğa havalimanına gitmek için ister tatil, ister zorunlu gidiş, ister tatil, ister ziyaret vb. gibi her ne olursa olsun hem aylar öncesinden de biletinizi alabilirsiniz. Farklı isteklerinizi de müşteri hizmetlerimize bildirerek cevap alabilir ve sizlere yardımcı olabilirler. Antalya—Ankara arası ise 544 km’dir ve 7 saat 46 dakikadır. Bu süreç ise otobüs ile ele alınmıştır. Bu iki yer arasın da gidiş geliş yapmak isterseniz biletinizin her dakika burada olduğunuzu özenle bildirmek isteriz. Sınırsız bilet alımı veya sonrası hizmetleri siz değerli bireylere de sunmaktayız. Tüm uzmanlarımız sizler için gerekenleri en iyi şekil de yapmaya çalışmaktadır.

Antalya havalimanı: İçin de doksan ikiden fazla havayolu şirketini içermektedir. Bununla birlikte liman, Avrupa kategorisin de ilk 2 de ve 14 de incelenmektedir. Bu da yolcu kapasitesi açısından incelenmektedir. Havalimanına ulaşım çok kalitedir ve yarım saatte bir 600, 600A numaralı otobüsler kalkış yapmaktadır. 600 numaralı olanlar direk şehrin merkezine gitmektedir ve de Antalya otogarına da uğramaktadır. Ardında ise Kemer, Kas, Kalkan, Gazipaşa ya da şehirlerarası taşımacılık yapan otobüsler de geçmektedir. Yaz ayların da havalimanı bazen kapasitesinin üstüne çıktığı da görülmektedir.

Antalya bilinen birçok yere göre ön plandadır. Hem tarihi hem de turistlik açıdan insanları etkileyen bir şehirdir. Bu şehir tarihin de çok fazla imparator görmüştür ve hepsi de küçük antik kentleri inşa etmişlerdir. Şimdi ise bunlar arasın da kalanlar halka açık olarak gösterilmektedir. Buraları ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle 20. Yüzyıldan sonra modern çağ olarak çok aşırı gelişme göstermiştir. Daha fazla bilgi için de web sitemizden inceleme yapabilirsiniz.

Ankara Esenboğa havalimanı ise: 1955 senesin de Çubuk ovasın da kurulmuştur. Çubuk ilçesinde başlangıçları atılsa da şimdi farklı bir konumdadır. Günümüz de en çok kullanılan havalimanları arasın da bulunur ve de hem Avrupa da,  hem Türkiye de hem de diğer ülkeler de Esenboğa havalimanı popülerliğini sürdürmektedir. Bu yüzden de için de her türlü hizmeti barındırmaktadır.

Ankara ise İstanbul’dan sonra en kalabalık ikinci şehirdir. Hızla gelişme göstermiştir ve sanayi de, ekonomi de, nüfusta, sosyal konular da, yatırımlar da ve yepyeni kategorilerde bile ilkleri Türkiye’ye yansıtmaktadır. En az 50 gezilecek özel yeri bulunmaktadır ama bu 50 ile sınırlı olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü sayısız yerleri vardır ve her bir yeri de çok özeldir.  

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.