Antalya havalimanından Adana Şakirpaşa havalimanına uçak bileti

03 Şubat 2016Antalya havalimanından Adana Şakirpaşa havalimanına uçak bileti

Antalya havalimanı: Antalya havalimanı merkeze toplam da 10 km. uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye’nin güney sahillerine çok aşırı turistler geldiği için de havalimanı çok fazla kullanılmaktadır demek fazlası ile mümkündür. Bu havalimanı yıllık yolcu istatistiklerine göre Avrupa da 14. Sırada yer almaktadır. Toplam yolcu bakımından ise ikinci sırada yer almaktadır. 1996 senesin de ilk yapımına başlanmıştır. 1 Nisan 1998 senesin de ise hizmete girmiş ve de 1999 yılın da Fraport AG ile bayındır Holding ile anlaşma yapılmıştır. Şuan terminal 2. Terminale sahiptir. Yapılan araştırmalara göre 2011 yılın da 10—25 milyon yolcu kategorisin de Avrupa’nın en iyisi seçilmiştir. 92’nin üzerin de havayolu şirketi bulunmaktadır. Bunlar ile birlikte çok çeşitli firmalar Antalya havalimanında da hizmet vermektedir. Sürekli bir artış söz konusu bulunmaktadır ve havalimanına ulaşım çok kolaydır. Kargo terminalinden diğer her türlü ilgili hizmet yer almaktadır.

Antalya tarihi iliklerinize kadar hissettiren yerlerden bir tanesidir. Özellikle de çok fazla antik şehri var diyebiliriz. 2014 de 2.222.562 kişilik tekil nüfusu vardır. Antalya birçok kategori ve konu da ev sahipliği yapmaktadır. Bunlardan bir kaçı da: 1. Altın portakal, 2. G—20 Zirvesi, 3. Expo olmaktadır. Bunun gibi birçok konu da ev sahipliği yapmıştır. 07 plakası vardır. Günümüz de turistlik alanlar için de en çok yerli ve de yabancı turist alan yerlerden bir tanesidir. Helenistik gibi birçok tarihi konuları içerisin de bulundurmaktadır. Yerleşme Antalya olarak 20. Yüzyılın çeyreğinden beri başlamıştır.

Adana Şakirpaşa havalimanı ise: Havalimanı 1937 senesin de açılmıştır. 1956 yılından itibaren ise uluslararası havacılık başlamıştır. 30 Ekim 1993 senesin den hemen sonra da iç ve dış hatlar birlikte olmak üzere 7—24 kesintisiz hizmet vermeye de başlamıştır. Deniz seviyesinden 19,7 metre yüksekliğin de kalmaktadır. 3,5 metre şehre uzaklığı bulunmaktadır. Cafe, restoran, banka, sağlık, PTT gibi içerisin de tüm hizmetleri barındırmaktadır.

Adana, çok sıcak bir ildir ve geleneklerini bile halan devam ettiren şehirlerarasında bulunmaktadır. 2014 senesin de 2.165.595 tekil nüfusu bulunmaktadır. Doğudan batıya uzanan 100 km boyunca Adana—Mersin Büyükşehir bölgesi vardır. 01 ilk ilimizdir. Tarihi de çok eskiye dayanmaktadır. Birçok kaynağa göre da ismi Hitit imparatorluğu egemenliğindeki Kizzuvatna krallığının Adanya adlı şehrinin isminden türemiştir.

Antalya havalimanından Adana Şakirpaşa havalimanına uçak bileti satın almanız da biletkess.com adresi her zaman size yardım edecektir ve de tüm istediklerinizi sunacaktır. Tüm bilet firmalarını sizlere sunuyoruz ve istediğinizi de rahatlıkla seçebilirsiniz. Adana—Şakirpaşa uçak bileti sizin kampanalarının hepsini ana sayfa da olduğu zaman sıralıyoruz ki daha rahat bir biletkess.com adresinin ziyaretçisi olunuz diye. Aynı zamanda da Antalya—Adana arası da 558 km’dir. Otobüs ile 8 saat sürmektedir. Genelde de uçakla gidilmek tavsiye edilmektedir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.