Antalya Gazipaşa havalimanından Sivas Nuri Demirağ havalimanına uçak bileti

03 Şubat 2016Antalya Gazipaşa havalimanından Sivas Nuri Demirağ havalimanına uçak bileti

Antalya Gazipaşa havalimanından Sivas Nuri Demirağ havalimanına uçak bileti ile ilgili her işlemlerinizi burada hızlı bir şekil de yapabilir ve de çok uygun fiyatlar siz değerli bireyler için sıralanmaktadır. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için çok memnun olacağınızı bilmenizi isteriz. Bizleri sürekli tercih edenler bilirler ki hep en iyi fırsatları sunmaktayız. Bunu siz de etkileyeceğini düşünüyorsanız Antalya—Sivas uçak bileti satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun internetin çektiği her yerden bize ulaşabilirsiniz ve güvenilir bir adres olduğumuzu da asla unutmayın. Antalya—Sivas arası da 814 km’dir ve otobüs ile gidişat 11 saat 38 dakikadır. Bu süreç olduğu için de havayolu ile gidilmek tavsiye edilmektedir. Aradığınız havayolu şirketi ile gitmek için daha fazla beklemeyin. Tüm yaz ve kış avantajlarından da dilerseniz web sitemizin ana sayfasını ziyaret ederek bakabilirsiniz. Online uçak bileti sizin için önemli ise işte karşınız da hızlı ve güvenilir bir gerçek site. 2012’den bu yana hep hizmet vererek geliştik ve güvenilir bir şekilde insanlara hizmet sağladık. Şimdi de bu şekil de ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.

Antalya Gazipaşa havalimanı: Antalya havalimanı her açıdan uluslararası nitelik kazanmıştır. 2.144 m kapalı terminal binası ve 105 araçlık otoparka sahiptir. 1999 yılın da tamamlanmıştır ama aynı sene içerisin de açılmamıştır. Devlet hava meydanları tarafından şuan da işletilmektedir. 150 kişilik yolcu uçağı kapasitesi bulunmaktadır. 1. Transavia, 2. Scandinavian Airlines, 3. Türk hava yolları, 4. Anadolu jet, 5. Pegasus Airlines, 6. Onur Air, 7. Bora jet, 8. Tailwind Airlines, 9. Corendon Airlines, 10. Finnair, 11. Tulfly, 12. Sun Express Deutschland hava yolu şirketleri burada hizmet vermektedir. Burada bulunan tüm bilgiler de günceldir ve diğer makalemizde sadece Antalya Gazipaşa havalimanını ayrıca ele aldık oradan da inceleyebilirsiniz.

 

Antalya tarihi ile eşsiz güzellikleri bizlere gösteren şehirler arasın da bulunmaktadır. En kalabalık iller arasın da ilk 5 sıra da bulunmaktadır. 07 plaka kodudur. Rakımı 39 metredir ve 128 ft’tir. Her yıl boyu sıcaklığı yüksek bir şekil de korumaktadır. Etrafı önemli iller ile çevrilidir. Nüfusun 1.122.997’sini (% 50.53) erkekler, 1.099.565’ini ise (% 49,47) kadınlar oluşturmaktadır.

 

Sivas Nuri Demirağ havalimanı ise: (IATA: VAS, ICAO: LTAR), ilk olarak askeri amaçlı kullanım gütmek için açılan bir havalimanıdır. 31.01.2002 tarihin de bakanlar kurulu kararıyla hava trafiğine durdurulmuştur. 17.10.2003 tarihin de bakanlar kurulu onayı ile trafiğe açılmıştır. Sivas Nuridemirağ havalimanı günümüze kadar çeşitli gelişmeler ile gelmiştir.

 

Sivas 1990 tarihin de 223 bin 115 tekil kişi nüfusu var iken 2000 de 251 bin 776’ya çıkmıştır. 2014 yılına göre ise 351 bin 431 tekil kişilik nüfusu vardır. Çok fazla doğal ortamı bulunmaktadır. Her bir alanı da görülmeye değer güzelliktedir. Tüm gezilecek yerlerini de web sitemiz de sıraladık ve hemen bakabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi

 


İlgili Firma Bulunmuyor.