Antalya Gazipaşa havalimanından Sinop havalimanına uçak bileti

28 Ocak 2016Antalya Gazipaşa havalimanından Sinop havalimanına uçak bileti

Antalya Gazipaşa havalimanından Sinop havalimanına uçak bileti adresinin kesinlikle en doğru adresin de bulunuyorsunuz. Burası size çok şey katacaktır ve de buna % 100 emin olabilirsiniz. Çünkü her anlam da çalışmalara yaparak insanları elimizden geldikçe mutlu ve de memnun etmeye çalışmaktayız. Bizler günün her saati Antalya’dan Sinop’a ya da tam tersi şekilde bilet alabilmeniz için uğraşmaktayız. Bunun için sizler için de doğru adres olacağımıza % 100 eminiz. Bu iki İl’in uzaklığı ise 972 km’dir. 13 saat 53 dakika da yol sürmektedir. Bu yol otobüs ile ele alınmıştır. Gidiş veya geliş için sitemizi kullanarak tüm gidiş geliş yapan uçak firmalarını karşılaştırma yapabilirsiniz.

Antalya havalimanı: Bu liman Alanya tarafların da Gazipaşa da bulunmaktadır ve Havalimanın ismi de bulunduğu yerden gelmektedir. TAV holding tarafından işletilmektedir.

 

Antalya eşsiz ve eşi benzeri olmayan bir güneş batımı ile doğumuna sahiptir. Bu manzarayı izlemek için çay ve kahve eşliği yapalar bile vardır. Doğası da çok harika olduğu için her yerin de gezilebilmektedir. Havası yazın çok sıcaktır ve kışın da istisnalar haricin de ılık geçmektedir. Bunun için gezmeyi sevenler için harika bir şehir demek de fazlası ile mümkündür. Bu il de gezilecek yer sayısı ne saymakla ne de anlatmak ile biter. Çünkü yörükleri, arazileri, tarihi kokan eserleri, bölgeleri, sarayları, antik şehirleri, küçük şehirler, kaleler, plajlar, koylar ve akla gelebilecek daha bir çok kategori de ön plan da olduğundan ötürü de gerçekten de anlatmak ile bitmez ama bizler biletkess.com adresi olarak hepsini de ele aldık. Diğer taraftan inceleyebilirsiniz.

 

Sinop havalimanı: (IATA: NOP, ICAO: LTCM) 1993 senesin de hizmete girmiştir. Yıllık yolcu kapasitesi ise 150 bindir. Devlet hava meydanları tarafından işletilmektedir.100 araçlık otopark bulunmaktadır.

 

Sinop İli de: Hititçe Sinuwa, Yunanca Sinope diye geçmektedir. Türkiye’nin Karadeniz bölgesin de yer almaktadır. Karadeniz kıyısın da Boztepe Burnu’nun kara ile birleştiği kısım da yer alır. Nüfusu 39,300’dür. Plaka kodu 57’dir. Bütün yıl nemli ve yağışlı geçmektedir.  

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.