Antalya Gazipaşa havalimanından Siirt havalimanına uçak bileti

28 Ocak 2016Antalya Gazipaşa havalimanından Siirt havalimanına uçak bileti

Antalya havalimanı: Burada buna pek değinmeyeceğiz. Çünkü diğer makalelerimiz de fazlası ile değindik ve de sizler için sadece özetle şunları söylemek isteriz: liman birçok konuma ve limanlara göre iyidir. Özellikle yurtiçi ve de yurtdışı hizmet vermesinin yanı sıra da uluslararası düzey de hizmet sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı sürekli tercih edilme sebebi göstermektedir. Ayrıca Antalya çok aşırı turist aldığından ve hatta turist bu şehir için geçim kaynağı olduğundan havalimanın da yoğunluk vardır. Sürekli havalimanın da yıllık yolcu sayısında da artış gözlemlenmektedir.

 

Antalya Turizme önem veren bir şehirdir ve birçok tadı ile yöresi ile yemekleri ile gelenekleri ile tarihi ile doğallığı ile gün batımı ile ön planda şehirdir. Düden şelalesi, Yivli Minare, Falez parkı, Konyaaltı plajı, Hadrian kapısı, Hıdırlık kulesi Antalya da yer almaktadır. Daha birçok nice yerler de vardır. Bunların hepsine de web sitemizden ulaşmanız mümkündür. Bizler sizler için tüm her şeyi önünüze sergiledik ve dilerseniz de arama motorundan arama yaparak tüm bunlara rahatlıkla ulaşma imkanınız da vardır. İlk çağ dönemine kadar da tarihte izler görülmektedir. Pek çok medeniyeti de içerisin de barındırmıştır. Ayrıca Türkiye de en çok antik kenti de için de bulunduran il Antalya’dır. Akdeniz bölgesin de yer almaktadır. Akdeniz iklimini göstermektedir. Turizm dışında da il haricindeki topraklar tahıl tarlaları ile kaplıdır ve de çok değerli toprakları vardır. Muz’un ana vatanı demek çok doğru bir kelime olur.

 

Siirt havalimanı: (IATA: SXZ, ICAO: LTCL), 1998 senesin de hizmete başlamıştır. 20 araçlık otopark bulunarak misafirlerine yetmektedir. Yalnızca iç hatlar (yurtiçi) uçuşları hizmeti bulunmaktadır. 3 uçak şirketi bulunmaktadır. 1. Türk hava yolları, 2. Anadolu jet, 3. Bora jet hava yolu şirketleri burada hizmet vermektedir.

Siirt ise: Plaka kodu 56’dır. Güneydoğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Turistlik açıdan pek iyi olmasa da doğal ortamlar bulmak mümkündür ve bol, bol piknik alanları vardır. Yine de gezilecek yerler bulmanız elbette mümkündür. Bunların hepsi de sitemiz de sıralıdır.

 

Antalya Gazipaşa havalimanından Siirt havalimanına uçak bileti alabilmenin gizli sırrı biletkess.com adresin de sizleri bekliyor ve hemen güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Antalya—Siirt arası 1260 km’dir ve bu da demek oluyor ki otobüs ile gidilirse 18 saat sürmektedir. Hiçbir zaman da otobüs ile tercih edilmediğini söylemek isteriz. Uçak seferleri de diğer limanlara göre sınırlıdır ama hepsini de web sitemiz üzerinden kolayca bulacağınıza emin olabilirsiniz. İki il arasında en uygun fiyatları da sıralamaktan kaçmadık ve en özellerini sizler için sıralamak istedik. Bunları ana sayfamızdan veya uçak bileti kategorisinden arama yaparak bulabilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi yolculuklar diler ve bizleri tercih ettiğiniz için de teşekkür ederiz.

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.