Antalya Gazipaşa havalimanından Muş havalimanına uçak bileti

28 Ocak 2016Antalya Gazipaşa havalimanından Muş havalimanına uçak bileti

Antalya Gazipaşa havalimanından Muş havalimanına uçak bileti satın alabilmenin en kolay ve de güvenilir yolu biletkess.com adresidir. Birinci sınıf ilkleri de burada göreceğinize emin olabilirsiniz. En kaliteli dakikaların yolculuklarınız olacağınız için uçak bileti de kaliteli firmalar ama ucuz biletler ile olması gerekir. Bunun için de firmamız olan biletkess.com tüm uçak firmalarını sizlere sunar ve seçmeniz için karşılaştırmalı sistem sunmaktadır. Online bilet sistemi olarak şuan dünyanın ileri gelen sistemlerini kullanmakta olup en teknolojiklerini sizler için sitemiz de bulundurmaktayız. Antalya—Muş arası 1297 km’dir ve otobüs ile gidildiğini hesaplar isek 18 saat 32 dakika sürmektedir. Uçakla gidiş de tercih edilmektedir. Hızlı ve güvenilir adresin mobil uygulamasını da deneyebilirsiniz. Bu iki şehrin popüler uçak bilet sıralamasını da içeriklerimiz de görebilir ve tüm kampanyaları var ise direk bakabilirsiniz. Bizlerin böyle bir hizmet sunması da çekici bir adres olmamızı sağlamaktadır.

 

Antalya Gazipaşa havalimanı: 12 kadar uçak şirketini içerisin de barındırmaktadır. Birbirinden özel kafeteryaları ve içerisin de her şeyi rahatlıkla bulacaksınız. Havalimanın da 150 yolcu uçağı girecek kadar büyük bir kapasitesi vardır. Alanya—Gazipaşa havalimanı olarak isim alsa da Devlet planlamasın da sadece Gazipaşa havalimanı olarak geçmektedir. Son derece yüksek güvenlik önlemleri vardır ve de en önemlisi limanın her yerin de görevli bulunmaktadır.

 

Antalya tarihi ile kasıp kavuran bir şehirdir. Büyük şehirler arasın da yer almaktadır. Akdeniz’in batısın da ve Antalya körfezi ile Batı Torosların arasın da kurulmuştur. Eğer yüz ölçümü bakımından hesaplanır ise Türkiye de en büyük altıncı şehirdir. Güneyin de Akdeniz’i, Batısın da Muğla’yı, Kuzeyin de Burdur’u, Isparta’yı, Doğusun da Karaman, Mersin ve kuzeydoğusun da ise Konya ilini bulundurmaktadır. Zamanla tarihte birçok imparatorluk, devletler, krallıklar, medeniyetler, koloniler, kervanlara ev sahipliği yapmış bir şehirdir.

 

Muş havalimanı: (IATA: MSR, ICAO: LTCK), 1992 senesin de hizmete geçmiştir. Şehre uzaklığı 18 km sürmektedir. 815 m 2 yolcuya ayrılan kısım bulunmaktadır. 40 araçlık otoparkı bulunmaktadır. Devlet hava meydanları tarafından işletilmektedir. Hem yurtiçi hem de yurtdışı (iç hatlar ve dış hatlar) hizmeti verilmektedir. Türk hava yolları ve de Anadolu jet: Türk hava yolları tarafından Muş havalimanın da işletilmektedir. Bu iki firma burada hizmet vermektedir.

 

Muş ili 2007 senesi haricin de nüfusunu her yıl arttırmıştır. Çavuş dağı’nın kuzeydoğu eteklerin de kurulmuş olan kentin tarihsel çekirdeği kalenin çevresini oluşturur. Muş ovasının kenarın da kurulmuş olan bir Doğu Anadolu şehridir. Büyük olmadığı kadar da havalimanını içerisin de bulundurmaktadır. Bu da büyük bir avantajdır. Çok fazla özelliği olmasa bile bu il de yine de gezilecek yerler vardır ve doğal güzellikleri sizleri fazlası ile etkileyeceğine emin olabilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.