Antalya Gazipaşa havalimanından Mardin havalimanına uçak bileti

28 Ocak 2016Antalya Gazipaşa havalimanından Mardin havalimanına uçak bileti

Antalya Gazipaşa havalimanı: Alanya’ya 45 km’dir. Bir aralık da 11 yıl duraksamış bir havalimanıdır. Uluslararası olarak kullanılmaktadır ve Antalya da sevilen bir limandır. Tek güvensizliği dağlar yüzünden fazla yükselmeye sahip olmama gibi bir güvenlik önlemi söz konusudur. Bunun haricin de hiçbir şekil de güvenliksiz durum yoktur ve dağlar da doğal bir güvensizliktir. 12 tane şirket havalimanın da hizmet vermektedir. Bunların başında ise Transavia, Anadolu jet, Türk hava yolları ve Bora jet gibi özel firmalar yer almaktadır. Bu 12 uçak şirketi yıl boyunca burada uçuşlarını sürdürmektedir. Havalimanının rakımı 28 metre, 91 ft’dir. Yönü 08—26’dır. Uzunluğu 6 bin 562 ft, 2 bin metredir. Yüzeyi ise betondan oluşan bir havalimanıdır.

 

Antalya’ya gittiğiniz de kesinlikle eğlenmeden dönemezsiniz ve böyle bir bahaneniz bile olamaz. Çünkü Türkiye’nin ileri gelen turistlik alanlarından bir tanesidir ve de eğlence merkezlerinden biri diyebiliriz. Antalya kadın müzesi eğer bir bayan iseniz çok ilginizi çekebilir. Pisidia kaşiflerinin olduğu yer de erkekleri etkileyen bir numara yerlerdendir. Eski Lara yolların da müzik eşliğin de yürümeniz de tavsiye edilir. Birbirinden güzel fotoğraflar da Antalya ilin de çekilmektedir. Sabahın ilk ışıkları ve güneşin de batışı izlenilmesine doyulmaz bir güzelliktir. Buna benzer birçok yerde gezilecek yerler arasındadır. Bu nedenle sizler de daha fazla incelemek istiyorsanız web sitemiz de Antalya makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Mardin havalimanı: (IATA: MQM, ICAO: LTCR), 1999 senesin de hizmetini başlatmış bir limandır. Mardin il merkezine 20 km uzaklıktadır. Teknik blok olduğundan da kulesi yenilenmiştir. 1. İzair: Ama pegasus hava yolları işletmektedir, 2. Anadolu jet: Ama Türk hava yolları işletmektedir. 3. Pegasus, 4. Türk hava yolları firmaları da burada hizmet vermektedir. 2011 senesi haricin de liman da sürekli bir yolcu artış söz konusudur. Liman Devlet hava meydanları tarafından işletilmektedir.

 

Mardin ise bizlere doğal güzelliğini sunan şehirler arasındadır. Ayrıca Mimari, Etnografik, Arkeolojik, tarihi, görsel, yöresel, geleneksel değerli ile zamanla ön plana çıkmıştır ve halan daha da sürdürmektedir. 779.738 tekil kişi nüfusuna sahiptir. Güneydoğu Anadolu bölgesinin Dicle kısmın da yer almaktadır. Suriye ile de sınır komşusudur. Burada Mardin iline kısaca değindik devamını ve tüm ince ayrıntılarını da web sitemiz de bulabilirsiniz.

Antalya Gazipaşa havalimanından Mardin havalimanına uçak bileti bulmak demek kendinizi biletkess.com adresin de bulmak demektir. Çünkü burada Mardin de hizmet veren tüm firmaların biletlerini kolayca bulabilir, karşılaştırabilir ve anın da ister kredi kartı ile ister de nakit ödeme ile SECURTY sistemi ile satın alabilirsiniz. Güvenli bir sistemimi de olduğundan içiniz rahat olsun. Antalya—Mardin ya da Mardin—Antalya uçak biletleri yaz, kış sitemiz de sizleri bekliyor. Bir hatırlatma daha yapalım: Bu iki şehrin arası 1089 km’dir ve bu da otobüsle 15 saat 33 dakika da gitmek demek oluyor. Bunun yerine uçak tercihi yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.