Antalya Gazipaşa havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına uçak bileti

28 Ocak 2016Antalya Gazipaşa havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına uçak bileti

Antalya Gazipaşa havalimanından İstanbul Atatürk havalimanına uçak bileti almak için tek bir tıklamak yeterlidir. Sitemiz de her şey mükemmel bir şekilde ilerlemektedir ve tercih ettiğiniz an siz de bunu fark edeceksiniz. Alanın da uzman ekiplerimiz neredeyse her konu da özenle ve özellikle araştırmalar yaparak sizlerin isteklerini karşılamaktadır. Antalya Gazipaşa havalimanından İstanbul havalimanına gidebilmek için biletinizin en uygun fiyatını dilerseniz tüm firmalar arasın da karşılaştırabilir ve daha garantili bir sunum alabilirsiniz. Genellikle insanlara en kaliteli firmaların biletlerini satıyoruz ve bizlerin anlaşmalarında da belirli standartlar aranmaktadır. Bunun için kurumsal firmalar ve Türkiye de tercih edilen firmalar bulunmaktadır. Antalya—İstanbul arası ise: 724 km’dir ve otobüs ile 10 saat 21 dakika sürmektedir. Uzaklık 10 saatten fazla olduğu için uzmanlar uçakla gidilmeyi tercih etmektedir. Siz gidiş de yapsanız geliş de yapsanız her zaman biletkess.com adresinden biletinizi temin edebilirsiniz.

 

Antalya Gazipaşa havalimanı: Adından da anlaşıldığı gibi Gazipaşa ilçesin de yer almaktadır. Alanya ilçesine de 45 km’lik uzaklıkta bulunmaktadır. 2.144 m kapalı terminal binası yer almaktadır. 105 tane araçlıkta otoparka sahiptir. 1999 yılın da Arif Ahmet Denizolgun dönemin de tamamlanmıştır. Ancak siyasi nedenlerden dolayı 11 yıl kadar durulması gerekmiştir. Bu süreç çerçevesin de 2007 senesin de bir ihale yapıldı ve ihaleyi işletme hakkını Devlet hava meydanları işletmeleri (DHMİ) tarafından 2008 senesinin 4 Ocak günü yapılan sözleşme ile TAV holding almıştır. 2009 senesi itibarı ile de hizmet göstermeye başlamıştır. Tam tarih olaraktan 13 Temmuz’dur. 150 tane yolcu uçağının ineceği gibi tasarlanmıştır ve de birçok havalimanından daha iyi bir konumdadır. Uluslararası niteliktedir.

 

Antalya hem tarihi hem de fazlası ile turistlik şehirdir. Hatta gelir kaynaklarının çoğu kısmını da Turizmden elde edilmektedir. En kalabalık beşinci şehirdir. 2.222.562 kişilik bir nüfusa sahiptir. Günümüze kadar birçok imparatorluğa, koloniye, tarih yazan krallara ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca birçok büyük saray ve bölge koruma altındadır. Gerekli çalışmaları da devam etmektedir. Her yeri gezmeye kalkamazsınız. Bu nedenle bir listeniz her zaman olması gerekmektedir.  Eğer bir listeye ihtiyacınız var ise sitemiz üzerinden Antalya makalesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul Atatürk havalimanı: Eski adı Yeşilköy havalimanı olarak geçmektedir. 1900’lı yılların başında ise ilk hava ulaşımı buradan sağlanmıştır. Eğer 1900’nı ele alır isek şuan havalimanının tarihi 116 seneliktir. 29 Temmuz 1985 senesin de Atatürk’ün soyadı verilmiştir. Günümüze kadar da tarihi hep yapım aşaması ile gelmiştir. Şimdi ise Dünya çapın da ünlü havalimanları arasın da bulunmaktadır. İçerisinde de kargo terminalinden alışveriş merkezlerine kadar her bir şey bulunmaktadır.

 

İstanbul, günümüzün olmazsa olmaz ve ağızlardan düşmeyen ekonomik şehirlerindendir. Türkiye’nin en kalabalık birinci şehridir. İçerisin de her şey mevcuttur ve çok fazla millet yaşamaktadır. Diğer bilmek istediğinizi de makalelerimizden ulaşabilirsiniz. Dünya’nın sayılı yerlerinden ve büyüklük trafik  anlamında dünya da ilk 5 de yer alan şehridir. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.