Ankara Esenboğa havalimanından Zonguldak havalimanına uçak bileti

25 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Zonguldak havalimanına uçak bileti

Ankara Esenboğa havalimanından Zonguldak havalimanına uçak bileti alımı yapanlar 2016 senesinde de karlı çıkmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor ve hiçbir aksaklığa da uğramıyorum. İster mobil uygulama ya da web sitemiz üzerinden isterseniz de bilgisayarınızdan ya da tabletinizden internet sitemizi kullanarak da biletinizi temin edebilirsiniz. Şöyle bir hatırlatma da yapmak isteriz ki Apple store ya da Google play üzerinden sizler de mobil uygulamamızı indirmek ister ve de bu şekilde online uçak bileti satın alırsanız % 10’a kadar indirimlerden de direk olarak yararlanabilirsiniz. Birinci sınıf bir algı ile insanlara yaklaştığımız için de her zaman her şey mükemmel derece de ilerlemektedir. Bunun için bizler işimizi severek yapmaktayız. Rekabet hacmi de her zaman ne olursa olsun en ileri ki seviyeye bizleri taşımaktadır. Ankara’dan Zonguldak havalimanına uçuş yapmak ya da tam tersi bir bilet satın almak için artık da beklemeler yapmanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü direk sistem de bilet olmasa bile en yakın güzergahı seçmeniz de yardımcı olacaktır. Ankara Zonguldak arası da 268 km’dir ve 3 saat 50 dakika kadar otobüs ile gidişi vardır.

 

Esenboğa havalimanı popülerliğini 2016’da da istatistikler olarak sürdürmektedir ve tüm bilgileri de biletkess.com adresimiz de yer almaktadır. Sizler de her zaman seçebilir ve tüm bilgilendirici içeriklerimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için yarar sağlayacak olan her türlü bilgi içeriği de yer almaktadır. Aynı zamanda Ankara’ya makalelerimiz de çok değindiğimiz için kısa da bilgi olsa burada değinmek istemiyoruz.

Zonguldak Çaycuma havalimanı: 2007 senesin de hizmete açılmıştır. Bugün de faaliyetini göstermektedir. Yıllık yolcu kapasitesi toplam da 50 bindir. 60 x  18 ebatların da taksi yolu da yer almaktadır. Germania Airlines hava yolu şirketi de Dortmund ve de Düsseldorf havalimanlarına gidiş yapmaktadır. Hem iç hem de dış hat hizmet sağlanmaktadır. 40 araçlık otoparkı bulunmaktadır.

 

Zonguldak: Gezilmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Çünkü mutlaka dediğiniz yerler buradadır ve özellikle de yeşil alan çok sıktır. Yoğurt ve süt fabrikası bulunmaktadır. Birçok da yöresel ürünler vardır. Aynı zamanda insanı ve özellikleri de doğallıklarını henüz yitirmemiştir. 67 plaka kodudur. Bolu ve Düzce’ye yakındır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.