Ankara Esenboğa havalimanından Uşak havalimanına uçak bileti

25 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Uşak havalimanına uçak bileti

Esenboğa havalimanı günümüz de birinci sınıf bir hizmet vermektedir. Her zaman en önemli havalimanları arasın da yer almaktadır. Bundan ötürü de artık milyonların üstün de bir tercih edilen yerdir demekte mümkündür. 4 tane mimar tarafından yapılmıştır. Tav şirketi (Tefe Akfen Holdingi) 2023’e kadar işletme hakkına sahiptir. İlk kurulduğu zaman Çubuk ilçesin de çalışmalara başlamıştır ve o zamanlar da ilk olaraktan askeri amaç güdüyormuş. O zamanlar Ankara merkeze uzaklığı ise 28 km’dir ve şimdi bu yakınlık her anlamda daha da düşük bir düzeydedir. Ankara başkent olduktan sonra inanılmaz derece de gelişmeler yaşanmıştır. 1933 yılın da küçük bir filo oluşmuştur ve de ilk sivil uçuş bu tarihte meydana gelmiştir. Birçok yerde kurulması karar alınmıştır ki kurulmuştur. Bugün kü yeri ise Tandoğan meydanındadır. Bu süreçten sonra bile 1940 ile 1950 yılları—1960 ile 1970 seneleri arası—1980 ile 1990 seneleri—2000 yılları ile günümüze kadar da gelişme sağlanan bir havalimanı olmuştur. Günümüz de ise son derece önemli bir liman olarak işlevini sürdürmektedir.

Ankara paha biçilmez derece de bir şehir olmaktadır ve bunu da başkent olmadan önce de olduktan sonra da sürdürmektedir. En önemlisi ise her yere yakınlık sağlamaktadır diye de biliriz. Bu sadece en ufak bir düşüncedir ve bunun gibi milyonlarca hususta Türkiye de ve de Dünya da ön plan da gelmektedir. Ekonomi anlamında da Türkiye sıralamasın da ilklerden gelmektedir. Tekstil ve sanayide de ön plandadır. Özellikle yatırımlar son derece her alanda sürmektedir. Şirketlerin de bayilerinin merkezleri burada bulunmaktadır. Gezilecek ve görülecek yerler arasında da önemini sürdürmektedir.

Uşak havalimanına değinirsek:  Şehre 4 km. uzaklıkta yer almaktadır. 1998 senesin de kurulmuş bir havalimanıdır. Günümüz havalimanları arasın da bulunmaktadır. DHMİ (Devlet Hava meydanları işletmesi) tarafından işletilmektedir. Diğer bilgilerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Uşak şehri ise İç batı Anadolu özelliği taşımaktadır. 64 plaka kodudur. Tarihi de Antik döneme kadar dayanmaktadır.

Ankara Esenboğa havalimanından Uşak havalimanına uçak bileti satın al işlemi yapmak için biletkess.com adresimizin tercihimi yapmanız yeterlidir. Alanın da uzman ekiplerimizin de gelişmesi ile birlikte her zaman bir adım önde site olmaya çalışmaktayız. Güncel ana sayfamız da her şeyi görmeniz de mümkündür. Daha da ötesin de bir şey söylemek gerekirse müşteri memnuniyetimizi % 100 seviyelere kadar taşımaktayız. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.