Ankara Esenboğa havalimanından Ordu - Giresun havalimanına uçak bileti

25 Ocak 2016Ankara Esenboğa havalimanından Ordu - Giresun havalimanına uçak bileti

Ordu – Giresun havalimanı,  İki ikin ortak kullandığı bir havalimanıdır. Ordu’nun Gülyalı ilçesi, Giresun’un da Piraziz ilçeleri arasın da inşa edilen sivil amaçlı bir havalimanıdır. Yılda 3 milyon civarın da yolcu taşıma hacmine sahiptir. Her gün de Giresun—Bulancak—Piraziz havaalanı seferlerinden ve Ordu havaalanı güzergahı Havaş servisi mevcuttur. Tüm alt yapı ve üst yapı olmak üzere 7,435 metre uzunluğun da ve de 5,5 metre yüksekliğinde 2 ile 9 ton ağırlığın da taşlarla dolgu yapılan bir koruyucu projeye sahiptir. Modern bir havalimanıdır. Çünkü 22 Mayıs 2015 tarifin de faaliyet göstermeye başlamıştır. Sadece üst yapı olmak üzere 20 bin m 2 terminal binasını kapsamaktadır. Teknik blok, ısı, güç merkezi, emniyet, giriş kontrolü, iş makineleri garajı, regülatör, itfaiye binalarını içeren de toplam da 31.400 m 2 kapalı alan inşaatı ile projelenmiştir. Proje maliyeti ise 290.000.000 TL olması beklenirken 300.000.000 TL olarak harcama yapılmıştır. Anadolu jet ve Türk hava yolları burada hizmet vermektedir.

 

Ordu: En kalabalık Türkiye’nin otuzuncu ilidir. 724.268 nüfusu bulunmaktadır. Karadeniz bölgesin de bulunmaktadır. 19 İlçeden oluşmaktadır. Kuzeyin de Karadeniz, güneyin de Tokat ve de Sivas, batısın da Samsun, doğusun da Giresun illeri bulunmaktadır. Yüz ölçümü bakımından da 57. İldir. 481 tane mahallesi vardır. Plaka kodu 52’dir.

 

Giresun: Karadeniz bölgesinin doğu Karadeniz tarafında yer almaktadır. Karadeniz sahili ile güneyin de kuzey Anadolu dağları arasın da ikinci sırada yer almaktadır. Plaka kodu 28’dir. Birçok eski adı vardır. Kuzeyin de Karadeniz sahili, güneyin de kuzey Anadolu dağlarının ikinci sırası arasın da yer almaktadır. Batısın da yer alanlar ise Ordu, güneybatısın da Sivas, Güneydoğusun da Erzincan, doğusun da Gümüşhane, kuzeydoğusun da Trabzon ili bulunmaktadır.

 

Ankara Ordu arası 571 km’dir ve otobüs ile 8 saat 9 dakikadır. Ankara Giresun arası da 615 km’dir ve 8 saat 47 dakikalık gibi bir otobüs mesafesi bulunmaktadır.

 

Ankara Esenboğa havalimanından Ordu—Giresun havalimanına uçak bileti almak istediğinizi de soluğu her zaman biletkess.com adresin de rahatlıkla alabilirsiniz ve de bizlerin her türlü indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun en belirgin özelliğini söylemek gerekirse sizlerin Apple store ya da Google play üzerinden mobil uygulamamızı indirerek % 10 civarın da indirim kazanması olabilir. Ardından sizler de mutlu olabilirsiniz. Bunun dışın da site içerisin de birçok ücretsiz hizmetten de direk olarak faydalanabilirsiniz. Bunlar ve daha fazlası için bizleri seçmeniz yeterlidir. Gerekli bilgileri bulamadığınız takdirde de müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olacaktır. 

www.biletkess.com Online Otobüs ve Uçak Satış Merkezi


İlgili Firma Bulunmuyor.